Przycinanie drzew


wpisy 1-15 z 15

 • Podgląd wycinka-drzew.net
  Ardea - wycinka i pielęgnacja drzew

  Firma oferuje wycinanie i przycinanie drzew w Warszawie i na terenie woj. mazowieckiego. Specjalizuje się w wycince drzew trudnych i pielęgnacji drzew z wykorzystaniem metod alpinistycznych oraz podnośnika. W ofercie firmy znajduje się też wycinanie drzew pod inwestycje oraz karczowanie drzew i zarośli.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd moris.lublin.pl
  Moris

  Firma Moris oferuje wycinkę drzew i przycinanie drzew w Lublinie i okolicach z wykorzystaniem podnośników koszowych typu "pająk". Realizuje prace pielęgnacyjne przy drzewach wysokich i trudno dostępnych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd uslugilesneaugustow.pl
  Usługi leśne

  Ofertę stanowią kompleksowe usługi leśne na terenie Puszczy Augustowskiej. Firma posiada wszystkie niezbędne upoważnienia, jakie zezwalają na wszechstronną opiekę nad lasami. Zatrudnia pracowników, którzy znają się na wycince drzew, przycinaniu gałęzi, pracach alpinistycznych, które mają na celu uformowanie korony drzew, a także...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zakladamyogrody.pl
  Knop

  Firma Knop zajmuje się aranżacją, pielęgnacją oraz serwisem ogrodów i publicznych terenów zieleni. Oferuje sadzenie roślin i drzew, renowację trawników, ochronę przed szkodnikami oraz dba o odpowiednie zabezpieczenie terenu w wodę dzięki zastosowaniu systemów nawadniania.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd hosta.pl
  Hosta - drewno kominkowe roboty ogrodnicze

  Oferta firmy Hosta - sprzedaż drewna kominkowego, remonty dróg i chodników, chirurgia drzew w aglomeracjach miejskich, zakładanie i koszenie trawników. Warszawa.

  Kategoria: Firmy wg branż


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd drewtech.waw.pl
  DrewTech

  Firma DrewTech zajmuje się kompleksową pielęgnacją zieleni, głównie wycinką i pielęgnacją drzew, różnymi pracami ogrodniczymi oraz oferuje usługi alpinistyczne. Działa na terenie województwa mazowieckiego. Zapewnia solidność, profesjonalizm oraz terminowość powierzonych prac.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd arborservice.pl
  Arbor Service

  Profesjonalna pielęgnacja i wycinka drzew z użyciem technik alpinistycznych. Praca wykonywana jest bez użycia podnośników, co wpływa na jakość oraz cenę świadczonych usług. Firma posiada odpowiednie certyfikaty uzyskane po odbytych specjalistycznych szkoleniach,

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd erato.net.pl
  Erato

  Firma Erato to profesjonaliści z branży prac na wysokościach. Wykonuje wszystkie zlecenia, od instalacji oraz montaż reklam siatek, banerów reklamowych na wysokości po mycie okien instalacje kominów, prace renowacyjne, zarówno budynki, biurowe jak i mieszkalne. Prace na wysokości, do których potrzebne jest użycie specjalistycznego...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd uslugialpinistyczne.pl
  Usługi alpinistyczne

  Firma specjalizuje się w pracach wysokościowych wykonywanych technikami alpinistycznymi w miejscach trudno dostępnych. Przyjmuje zlecenia wszelkiego rodzaju wymagające wykorzystania specjalistycznych technik wysokościowych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd irbis-alpin.pl
  Irbis Waldemar Szymański

  Prace wysokościowe oraz alpinizm przemysłowy. Firma zajmuje się odśnieżaniem dachów, usuwaniem sopli, myciem okien oraz elewacji.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd aw-ziel.pl
  Aw-Ziel - usługi ogrodnicze Warszawa

  W ofercie firmy: zakładanie trawników, wycinki drzew, pielęgnacja i zakładanie ogrodów, koszenie, systemy nawadniania, przygotowania terenu, odchwaszczanie, opryski i leczenie drzew, przycinanie żywopłotów.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sklep.daglezja.pl
  Daglezja - Centrum Ogrodnicze

  Nasiona, nawozy, narzędzia i osprzęt ogrodniczy. Projektowanie ogrodów, rekultywacja terenów, chirurgia i pielęgnacja drzew, odwodnienia terenów, nawadnianie trawników, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, usługi odśnieżania, koszenie trawników, przycinanie drzew.

  Kategoria: Sklepy ogrodnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd juniperus-ogrody.pl
  Juniperus

  Studio Sztuki Ogrodowej Juniperus oferuje kompleksowe usługi, obejmujące projektowanie, urządzanie oraz pielęgnowanie ogrodów i terenów zieleni. Wykonuje przeróżne prace związane z utrzymaniem porządku w ogrodzie, np. koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, formowanie drzew i krzewów. Zajmuje się także pielęgnacją oczek...

  Kategorie: Architektura zieleni | Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zgmopoczno.pl
  Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Opocznie

  ZGM w Opocznie zajmuje się obsługą nieruchomości oraz zarządzaniem nieruchomościami na zlecenie. Wśród zadań ZGM w Opocznie można wymienić: utrzymanie terenów zielonych (przycinanie drzew), drobne remonty i konserwacje, usługi hydrauliczne i dekarskie.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sungarden.com.pl
  Sungarden

  Sungarden od wielu lat zajmuje się zakładaniem ogrodów i świadczeniem usług ogrodniczych w Krakowie i okolicach. Poza tym w ofercie wycinka drzew (alpinistyczna i z wysięgnika), odśnieżanie, koszenie nieużytków oraz kamień ogrodowy. W okresie zimowym Sungarden oferuje odśnieżanie podjazdów, parkingów oraz dachów, a na wiosnę i...

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Moris 11.09.2013 14:54 Polecam. Mają bardzo dobre podnośniki.

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor