Pomidory


wpisy 1-10 z 10

 • Podgląd ekor.com.pl
  Ekor Sp.j.

  Ekor Sp. j. posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji nawozów i ekologicznych środków ochrony roślin dla ogrodnictwa, leśnictwa i rolnictwa. Nawozy organiczno-mineralne Ekor zawierają oprócz niezbędnych dla roślin makro- i mikroelementów, także biologicznie aktywne substancje wzrostowe, zawarte w nawozach mikroelementy są...

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd becla.pl
  AWB Alina Becla

  Firma zajmuje się suszeniem owoców warzyw i ziół pochodzenia krajowego. Produkcja i konfekcjonowanie suszonych owoców i ich mieszanek, pozyskanych z wysokiej jakości surowców. Mieszanki owocowo-ziołowe jako herbatki do zaparzania. Mieszanki owocowo – warzywno – ziołowe, które mogą posłużyć jako dodatek do mięs i sosów. Mieszanki...

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd poradnik-dzialkowca.pl
  Poradnik działkowca

  Porady dla działkowców i właścicieli ogrodów. Jak dbać o rośliny ozdobne i warzywa. Poradnik jak hodować rośliny egzotyczne.

  Kategoria: Rośliny


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd podoslonami.pl
  Pod Osłonami - uprawa roślin pod osłonami

  Portal o tematyce nawiązującej do ogrodnictwa, a w szczególności do uprawy pod osłonami warzyw (papryka, pomidory ogórki i inne) oraz roślin ozdobnych. W serwisie znajdują się m.in. nowości branżowe, porady dotyczące uprawy i nawożenia, relacje z targów ogrodniczych i wiele cennych informacji branżowych.

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd delduca.pl
  Delduca.pl

  Firma zajmuje się dystrybucją bezpośrednio importowanych z Włoch produktów spożywczych. Oferta obejmuje między innymi sery oraz wędliny.

  Kategoria: Sklepy spożywcze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd botoma.com.pl
  Botoma

  Botoma to Grupa Producentów Owoców i Warzyw. Firma posiada swoją siedzibę w miejscowości Błaszki w województwie łódzkim. Została założona w 2007 roku. Grupę Botoma stanowią nowoczesne gospodarstwa specjalizujące się w uprawie pomidorów szklarniowych na całkowitej powierzchni około 30 hektarów.

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd agrosar.pl
  Agrosar

  Agrosar to przedsiębiorstwo prowadzące działalność związaną z hurtową sprzedażą i dostawami warzyw oraz owoców. Oferuje duży wybór warzyw kapustnych i korzeniowych, papryki, pomidorów, cebuli i porów, kwaszonej kapusty oraz kwaszonych ogórków, a także różne rodzaje jabłek i śliw. Firma współpracuje ze sprawdzonymi...

  Kategoria: Przemysł spożywczy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sebastiano.pl
  Sebastiano

  Hurtownia warzyw i owoców Sebastiano działa na rynku od przeszło 16 lat. W stałej ofercie firmy znajdują się ogórki, pomidory malinowe, czerwona cebula oraz wiele innych całorocznych i sezonowych produktów. Firma współpracuje z sieciami sklepowymi, firmami cateringowymi, zakładami gastronomicznymi oraz placówkami oświatowymi.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lubiepizze.pl
  Lubiepizze.pl

  Strona z przepisami na pizzę. Pizza to jedno z najpopularniejszych dań. Pochodzi z Włoch a jej twórcą jest kucharz z Neapolu Raffaele Esposito który w roku 1889 po raz pierwszy stworzył to przepyszne okrągłe danie dla ówczesnej królowej Włoch. Miało to być danie w narodowych kolorach (czerwony - pomidory, biały - ser mozzarella i...

  Kategoria: Kuchnia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd greckieprzysmaki.pl
  Greckie Przysmaki

  Sklep internetowy z produktami i przyprawami sprowadzanymi wprost ze słonecznej Grecji. Oferta obejmuje m.in. suszone pomidory, pesto, oliwki, kawę mieloną.

  Kategoria: Sklepy spożywcze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Pomoc drogowa Słubice - laweta Słubice, Holowanie Niemcy Polska, Auto Pomoc 24h, Naprawa, pomoc drogowa,
 • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor