Płock


wpisy 1-30 z 98

 • Podgląd plock.centrumdemed.pl
  Demed-Płock

  Centrum Stomatologiczne Demed specjalizuje się w implantach zębów. Pozostałe usługi to protetyka, leczenie kanałowe oraz usuwanie zębów (w tym ósemek), profilaktyka jamy ustnej (usuwanie kamienia nazębnego, piaskowania, fluoryzacja, polerowanie).

  Kategoria: Stomatolodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd plock24.pl
  Fotogaleria miasta Płocka

  Fotogaleria - zdjęcia Płocka, Płock na starych mapach, zdjęcia satelitarne, zdjęcia lotnicze, panoramy, stare zdjęcia, artykuły o historii Płocka i okolic.

  Kategoria: Mazowieckie


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd techmat.plock.pl
  Techmat

  Firma zajmuje się realizowaniem kompleksowych usług dotyczących zarówno produkowania a także dystrybuowania wysokiej jakości uszczelnień technicznych.

  Kategoria: Akcesoria przemysłowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd podologia-plock.pl
  Podo-pedi

  Gabinet podologiczny Podo-pedi działa na terenie miasta Płock i okolic. Oferuje zabiegi mające uchronić i wyleczyć stopy pacjentów z takich przypadłości jak modzele, odciski, czy grzybica stóp i paznokci. W ofercie gabinetu znajduje się także pedicure leczniczy, który pozwala usunąć grzybicę paznokci.

  Kategoria: Zabiegi kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd automechanika-plock.pl
  Auto-Mechanika

  Strona firmy Auto-Mechanika świadczącej usługi w zakresie mechaniki ogólnej, elektroniki samochodowej i obsługi klimatyzacji.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd prawnik-plock.pl
  Adwokat Marta Czajkowska

  Kancelaria udziela kompleksowej pomocy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, administracyjnego itp., sporządza umowy i opinie prawne. Ponadto Adwokat Marta Czajkowska może reprezentować klientów przed sądami i organami administracji publicznej.

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd klimatyzacja-plock.pl
  Szron Bis

  Firma Szron Bis w Płocku zajmuje się sprzedażą, doradztwem oraz serwisowaniem klimatyzatorów, grzejników, pieców CO. Na rynku działa od 1999 r. W asortymencie klimatyzatorów, pieców oraz pomp ciepła znajduje się sprzęt czołowych marek takich jak Whirpool, Buderus oraz Elektromet.

  Kategorie: Klimatyzacja, wentylacja | Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd hotelplock.pl
  Hotel Płock

  Hotel*** Płock oferuje pokoje w wysokim standardzie oraz niskich cenach. Obiekt mieści się w centrum Płocka. Pokoje oraz apartamenty wyposażone są w TV-Sat, internet, telefon i łazienkę. Przed hotelem znajduje się monitorowany parking. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne oraz restauracja. W hotelu mieści się lokalny...

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd kancelaria-plock.pl
  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska

  Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Lubińska prowadzi obsługę zarówno osób prywatnych, jak i firm i przedsiębiorstw. Specjalizuje się w pomocy prawnej dla przedsiębiorstw transportowych. Zajmuje się przygotowywaniem, opracowywaniem czy też opiniowaniem umów z obszaru prawa cywilnego, w tym umów agencyjnych, leasingu albo outsourcingowych....

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rachunkowosc-plock.pl
  Mika

  Biuro rachunkowe Mika oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie ewidencji środków trwałych, przygotowywanie sprawozdań do urzędu skarbowego. Reprezentuje klientów w instytucjach państwowych. Prowadzi rozliczenia kadrowe i płacowe dla pracowników oraz rozliczenia roczne pit.

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kancelaria.plock.pl
  Kancelaria Radców Prawnych M. Gapiński & W. Petecki

  Kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych i instytucji publicznych oraz pomoc prawna dla osób prywatnych.

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd piotrgilko.com
  Piotr Giłko - fotograf Płock

  Profesjonalna fotografia reportażowa, zdjęcia podróżnicze. Fotografowanie ślubów i imprez okolicznościowych. Zdjęcia reklamowe do folderów i stron www. Fotoreporter agencji fotograficznej Forum.

  Kategoria: Portfolia fotograficzne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.5
 • Podgląd limuzyny24.com.pl
  Wynajem limuzyn Płock

  Wynajem samochodów na wszelkie uroczystości. Piękna, biała 9-osobowa limuzyna Excalibur w stylu retro jest idealnym samochodem na ślub. W ofercie również auta sportowe. Możliwość negocjowania cen. Na życzenie klienta wystawiane są faktury VAT.

  Kategoria: Wynajem samochodów


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lekkoatletyka.plocman.pl
  MUKS Płock - lekkoatletyka w Płocku

  Strona sekcji lekkiej atletyki Miejskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Płocku.

  Kategoria: Kluby sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd iwaniakplock.pl
  Biuro rachunkowe Płock

  Biuro rachunkowe Ilony Iwaniak oferuje profesjonalne usługi księgowe dla firm i osób fizycznych, w ramach których pomaga przy bieżących i rocznych rozliczeniach podatkowych z Urzędem Skarbowym, sporządza wszystkie niezbędne rozliczenia oraz dokumenty, takie jak deklaracje PIT, CIT, VAT oraz VAT-EU.

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd olmarplock.pl
  Olmar Płock - opakowania z tektury falistej i litej

  Firma produkująca opakowania z tektury, taśmy, folie stretch, tabliczki aluminiowe. Oferta obejmuje opakowania z tektury falistej i litej oraz szeroką gamę taśm samoprzylepnych. Krótkie terminy realizacji zamówień.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd psychotestyplock.pl
  Psychotesty Płock

  Badania psychologiczne dla operatorów wykonywane w ramach badań lekarskich medycyny pracy (dla operatorów maszyn i urządzeń,np. wózków widłowych). Psychotesty dla osób starających się o prawo jazdy czy też chcących przywrócić uprawnienia. W ofercie także badania psychotechniczne na broń.

  Kategoria: Psycholodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd stomatologiakubow.pl
  Dr. Kubow - stomatolog Płock

  Gabinet stomatologiczny w Płocku istnieje już od 30 lat. Posiada nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz wykwalifikowaną kadrę lekarzy stomatologów. Świadczy kompleksowe usługi zarówno w znieczuleniu ogólnym, jak i miejscowym. Najmłodszych pacjentów przyjmuje stomatolog dziecięcy.

  Kategoria: Stomatolodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zdzplock.europa.pl
  ZDZ Płock

  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie - Centrum Kształcenia w Płocku. Szkoły ponadpodstawowe dzienne i zaoczne, kursy specjalistyczne.

  Kategoria: Szkolnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd paulinakowalska.pl
  Psycholog Płock

  Strona gabinetu psychologicznego Pauliny Kowalskiej. Oferta dotyczy porad, konsultacji, interwencji psychologicznej.

  Kategoria: Psycholodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd estelligence.com
  Estelligence

  Usługi z zakresu księgowości, kadr oraz płac. Prowadzenie ksiąg rachunkowych, składanie deklaracji w urzędach, sporządzanie umów o pracę czy rachunków do umów, udzielanie porad organizacyjnych i biznesowych. Biuro rachunkowe Estelligence świadczy usługi także w języku angielskim i włoskim. Posiada swoje oddziały w takich miastach...

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd atrans-plock.pl
  A'Trans - prace na wysokości

  Firma A’Trans Arkadiusz Krawczyk, z siedzibą w Płocku, rozpoczęła swoją działalność w roku 2000. Wykonuje wszelkie prace, które wymagają działania na wysokościach i zastosowania specjalistycznych technik alpinistycznych, a dodatkowo świadczy usługi w zakresie prac remontowo-budowlanych wykonywanych nie tylko na wysokościach oraz...

  Kategorie: Usługi | Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd projbud-plock.pl
  Projbud

  Pracownia Projektowa Projbud to działająca od ponad 20 lat firma, zajmująca się projektowaniem różnego rodzaju budynków. Projektuje budynki mieszkalne, warsztaty samochodowe, sklepy, biura czy magazyny, a także instalacje elektryczne, a także sanitarne.

  Kategoria: Architektura


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd podel.pl
  Kancelaria Prawna - Radca Prawny Waldemar Podel

  Radca Prawny Waldemar Podel to prawnik biznesu, wieloletni praktyk i ekspert prawa gospodarczego, były syndyk i nadzorca sądowy, doświadczony doradca strategiczny, negocjator, patron, pracodawca oraz opiekun prawników, wykonujących obecnie zawody radcy prawnego, adwokata i sędziego, autor licznych publikacji, w tym książek na tematy prawne...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kmplock.ovh.org
  Płockibus

  Płocki serwis komunikacyjny - zdjęcia, bilety, historia, tabor, aktualności, trasy, itp.

  Kategoria: Mazowieckie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd plock-adwokat.pl
  Adwokat Kamil Flatow

  Adwokat Kamil Flatow prowadzi swoją kancelarię prawną w Warszawie, a jej filia znajduje się w Płocku. Obsługuje osoby fizyczne i klientów biznesowych, a dodatkowo instytucjonalnych. Zakres praktyki zaangażowanych w niej adwokatów obejmuje sprawy cywilne, karne oraz administracyjne. Kancelaria przeprowadza postępowania przesądowe i...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd luxemedia.pl
  Luxemedia.pl - Specjalista w branży AGD RTV i IT

  Nowoczesny, interaktywny pasaż handlowy w internecie z wyspecjalizowaną ofertą oraz bazą wiedzy na temat produktów w kilku kategoriach: AGD, komputery, fotografia, RTV, gry komputerowe i telefony. Bogata oferta daje możliwość sprawdzenia, porównania a następnie dokonania szybkich zakupów on-line.

  Kategorie: Sprzęt AGD i RTV | Nawigacja GPS


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bicom-plock.pl
  Centrum Biorezonansu Bicom

  Bezinwazyjne testy alergiczne na ponad 300 alergenów, natychmiastowe odczulanie, leczenie nałogów alkoholowych i nikotynowych, a także wiele schorzeń m.in. schorzeń kręgosłupa.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd drukarnia-dejavu.pl
  Deja Vu

  Drukarnia z kilkuletnim doświadczeniem w branży produkcji ekskluzywnych zaproszeń ślubnych i kartek noworocznych dla firm. Specjalizuje się w tłoczeniach, druku wypukłym i wykrojach laserowych. Oferowane zaproszenia i dodatki ślubne tworzą styl, nadają koloryt oraz atrakcyjność uroczystości. Nadają jej znamiona oryginalności....

  Kategoria: Druk i poligrafia


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.1
 • Podgląd hoteltumski.pl
  Hotel Tumski

  Luksusowy hotel w Płocku oferuje 26 ekskluzywnie urządzonych oraz klimatyzowanych pokoi. Hotel oddany do użytku pod koniec 2008 roku i położony w samym sercu Starego Miasta, 2 min piechotą od Rynku, na Wzgórzu Tumskim. Dodatkową atrakcją hotelu jest restauracja z prześlicznym widokiem na Wisłę.

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor