Olej opałowy


wpisy 1-27 z 27

 • Podgląd gaspol.pl
  Gaspol

  Gaspol jako lider rynku gazu płynnego w Polsce, działający we wszystkich segmentach rynku, proponuje gaz w butlach, gaz w zbiornikach, autogaz.

  Kategoria: Energetyka


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd petropol.info.pl
  Petropol - olej opałowy

  Petropol Sp. z o.o. zajmuje się hurtowym i detalicznym obrotem paliwami, głównie olejem opałowym.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd cieplosystemowe.pl
  Ciepło Systemowe

  Ekologia w Polsce nierozłącznie wiąże się z tematami takimi jak oszczędzanie ciepła czy tanie ogrzewanie lub oszczędzanie ciepła. Olej opałowy jest produktem dającym nam ciepło przy czym nie cierpi ekologia. Ochrona środowiska bardzo istotnym elementem samej ekologii. Ogrzewanie na gaz, w Polsce nie jest z kolei już tak opłacalne....

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd drewmag.eu
  Drewmag

  Firma Drewmag oferuje wiertarki, frezarki oraz tokarki, przecinarki oraz różnej pojemności zbiorniki na olej napędowy, opałowy. W ofercie także szeroka gama zaginarek do rur.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rawski.pl
  Rawski

  Przedsiębiorstwo P.P.H.U. Rawski specjalizuje się w branży paliw płynnych. Posiada sieć 4 stacji paliw, gdzie oferuje wysokiej klasy produkty oraz usługi. Oferuje hurt oraz dystrybucję paliw w tym: benzynę bezołowiową 95, olej napędowy Ekodiesel Plus, olej napędowy grzewczy Ekoterm Plus oraz olej opałowy ciężki C-3. Dysponuje flotą...

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd paliwoautobenz.pl
  Auto-Benz - stacja paliw

  Auto-Benz sprzedaje paliwa płynne w tym benzyny bezołowiowe, olej napędowy i olej opałowy. W ofercie produkty pochodzące od renomowanych koncernów paliwowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kwiatkowski.com.pl
  Kwiatkowski.com.pl

  Dostawca paliw z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku oferuje m.in. olej opałowy Ekoterm Plus PKN Orlen S.A., hurt paliw w obszarze stacji paliw oraz innych odbiorców. Posiada w pełni wyposażone nowoczesne autocysterny dostawcze o pojemnościach 12-19 tys. litrów, z wężami nalewczymi o długości do 50 metrów.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd petrol.pl
  Petrol Sp z o.o.

  Firma oferuje sprzedaż detaliczną i hurtową paliw płynnych: olej opałowy, olej napędowy, gaz propan. Paliwa zgodne są z normami UE oraz polityka bezpieczeństwa.

  Kategoria: Przemysł chemiczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.el-bopaliwa.pl
  el-bopaliwa.pl

  Firma EL-BO Paliwa Sp. z o.o. zajmuje się hurtową sprzedażą paliw ciekłych oraz zapewnia transport własnymi autocysternami. Dostawy bezpośrednio z baz paliwowych będących własnością producentów paliw lub spółki PERN S.A. W ofercie znajduje się olej napędowy, olej napędowy arktyczny, olej napędowy grzewczy Ekoterm oraz...

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tankoil.pl
  Tankoil.pl

  Firma zajmuje się dystrybucją olejów. Oferta obejmuje oleje grzewcze, pochodzące od renomowanych producentów.

  Kategoria: Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mosur.net
  PHU Mosur Józef

  Hurtownia paliw P.H.U Mosur Józef oferuje sprzedaż oleju napędowego, oleju opałowego oraz benzyny PB95 dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Transport towaru jest darmowy i wliczony w cenę paliwa.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd gazela.wroclaw.pl
  Gazela Andrzej Cichy - paliwa

  Dostawa i sprzedaż paliw oraz gazów technicznych, gazu propan i propan-butan oraz oleju opałowego. Firma działa na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd gielda-paliw.com
  gielda-paliw.com

  Wyszukiwarka dostawców opału do celów grzewczych. Zamieszczając bezpłatne ogłoszenie można otrzymać oferty na wybrany opał.

  Kategoria: Ogłoszenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd luskar.com.pl
  Luskar - transport materiałów budowlanych

  Luskar to renomowana firma z Krakowa, która od ponad 20 lat prowadzi składy surowców budowlanych i jeden z największych w rejonie magazyn opałowy. Przedsiębiorstwo posiada w sprzedaży koks, węgiel, drewno do kominków, olej opalowy oraz biopaliwa. Ponadto w składach jest wszystko to, co jest potrzebne do budowy domów, czyli postawienia...

  Kategoria: Materiały budowlane


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zarebapaliwa.pl
  Zaręba Paliwa

  Zaręba Paliwa to firma działająca na rynku paliw płynnych i zajmująca się sprzedażą paliw i produktów pochodnych. W jej ofercie znajdują się oleje opałowe oraz napędowe.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd transoil.eu
  Transoil

  Przedsiębiorstwo Transoil Krzysztof Woliński od 1993 zajmuje się sprzedażą oraz dystrybucją paliw i olejów napędowych na terenie całej Polski. Oferuje hurtową sprzedaż produktów. Jest Autoryzowanym Dystrybutorem Oleju Napędowego Grzewczego Ekoterm Plus. Oferta zawiera także płyn AdBlue do filtrowania spalin.

  Kategoria: Firmy wg branż


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd nazalinaft.com
  Nazali Naft

  Przedsiębiorstwo Nazail Naft na rynku funkcjonuje od 1990 roku. Oferuje sprzedaż paliw płynnych, żwiru i betonu. Świadczy także usługi sprzętowo-transportowe oraz roboty ziemne. Wykonuje usługi warsztatowe w tym: przeglądy okresowe, prace blacharsko-lakiernicze, naprawy bieżące i poszerzone, mycie samochodów dostawczych, osobowych i...

  Kategorie: Transport | Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zbiorniki.celmax.pl
  Celmax

  Firma Celmax istniejąca od 1987 roku specjalizuje się w zaopatrywaniu firm budowlanych, rolniczych, transportowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz urzędów w najwyższej klasy zbiorniki i pojemniki wykonane z polietylenu. W ofercie e-sklepu zbiorniki: na olej napędowy, olej przepracowany, wodę spożywczą, olej opałowy, pojemniki na piasek...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sotralentz.pl
  Sotralentz - oczyszczalnie ścieków

  Sotralentz zajmuje się produkcją i sprzedażą przydomowych i przyzagrodowych oczyszczalni ścieków, biooczyszczalni, szamb ekologicznych, biopreparatów, zbiorników na olej opałowy, opakowań, pojemników i paletopojemników. Należą do nich: kontenery, cysterny, beczki i kanistry. Firma jest w stanie zapewnić każdemu inwestorowi...

  Kategoria: Uzdatnianie wody


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zbiornik.info.pl
  MCL s.c. - zbiorniki na olej napędowy

  Dystrybutor produktów firmy Titan eko proponuje m.in. zbiorniki na olej napędowy, olej opałowy, AdBlue, wodę deszczową, olej przepracowany, palety wychwytujące i inne.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd petroenergia.pl
  Petro Energia - hurtowa sprzedaż paliw

  Firma zajmuje się sprzedażą benzyny oraz oleju napędowego i oleju opałowego, zbiorników stacjonarnych oraz przenośnych na paliwa, a także oferuje doradztwo przy przewozie materiałów niebezpiecznych.

  Kategoria: Przemysł


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd elprom.pl
  Elprom sp. z o.o.

  Firma Elprom z siedzibą w województwie łódzkim, zajmuje się hurtową sprzedażą paliw. Zaopatruje bazy paliw, stacje paliw, instytucje. Hurtownia paliwa oferuje olej napędowy, benzynę bezołowiową, olej opałowy, auto-gaz LPG, gaz grzewczy, AD Blue.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd lomax.com.pl
  Lomax

  Firma Lomax od 2000 roku specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Oferuje: olej opałowy i napędowy lekki, średni i ciężki, oleje motoryzacyjne silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne i oleje przemysłowe.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd walaszczyk.com.pl
  Maciej Walaszczyk - instalacje grzewcze

  Fachowe wykonanie instalacji grzewczych na różnorodne materiały opałowe: węgiel, koks, gaz ziemny, olej opałowy. Każdy z tych nośników energii ma swoją specyfikę spalania i urządzenia są inne w instalacji. Od dobrze wykonanej pracy przez instalatora zależy wieloletnie, bezawaryjne działanie instalacji oraz bezpieczeństwo...

  Kategorie: Ogrzewanie | Usługi rzemieślnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tanie-zbiorniki.pl
  Skałka F.H.U.

  Skałka F.H.U. to dystrybutor zbiorników i akcesoriów do paliwa. Firma jest oficjalnym dystrybutorem producenta Kingspan. W ofercie znajdują się zbiorniki na ON, olej opałowy, przewoźny, AdBlue oraz olej przepracowany. Dodatkowo oferta obejmuje akcesoria ułatwiające kontrolowanie tankowanie oraz zapewniające bezpieczeństwo. Wśród...

  Kategorie: Opakowania | Akcesoria przemysłowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd agraoil.pl
  Agra-Oil

  Firma Agra-Oil oferuje m.in. paliwa płynne, olej napędowy, olej opałowy, benzyny silnikowe. Działa na terenie Łodzi i okolic, a także w Kaliszu. Paliwa spełniają wszelkie normy jakościowe.

  Kategoria: Firmy wg branż


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd auto-benz.pl
  Auto-Benz

  Przedsiębiorstwo Auto-Benz funkcjonuje od 2004 roku. Specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej paliw płynnych. Oferuje benzynę bezołowiową, olej napędowy oraz olej opałowy.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Pomoc drogowa Słubice - laweta Słubice, Holowanie Niemcy Polska, Auto Pomoc 24h, Naprawa, pomoc drogowa,
 • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy PHU Mosur Józef 21.04.2017 12:49 Polecam olej opałowy od P.H.U Mosur Józef w Przemyślu
 • wpis anonimowy gielda-paliw.com 08.07.2016 17:08 Bardzo przydatny i estetyczny serwis - polecam

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor