Odwodnienia prysznicowe


wpisy 1-5 z 5

 • Podgląd kessel.pl
  Kessel Sp. z o.o. - przydomowe oczyszczalnie ścieków, odwodnienia liniowe

  Przemysłowe oczyszczalnie ścieków i odwodnienia liniowe to specjalność firmy Kessel. Firma produkuje od kilkudziesięciu lat urządzenia do oczyszczania ścieków, w tym separatory zawiesin i tłuszczu. Na stronie znajduje się bogata oferta przepompowni i urządzeń do wykorzystania wody deszczowej.

  Kategoria: Uzdatnianie wody


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wiejak-odwodnienia.pl
  Wiejak Sp. z o.o. - odwodnienia

  Firma wytwarza wyroby, które znajdują uznanie nabywców krajowych, jak również zagranicznych z Rosji, Niemiec, Ukrainy, Mołdawii, Kazachstanu, Grecji, Irlandii, Czech, Rumunii, Bułgarii, Białorusi, Litwy i innych krajów. Zespół konstruktorów może dowolnie zmodyfikować wyroby, dopasowując je do potrzeb klienta. Jest również...

  Kategoria: Materiały budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd aquatura.pl
  Aquatura

  Firma oferuje wysokiej klasy odwodnienia prysznicowe, które doskonale znajdują zastosowanie w nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych kabin prysznicowych bez brodzika. Innowacyjna konstrukcja, wysokiej jakości stal nierdzewna wpływa na niezmienny wygląd produktów w trakcie użytkowania. Prosty montaż i trzyletnia gwarancja.

  Kategoria: Wyposażenie łazienek


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd aquatio.pl
  Aquatio

  W ofercie firmy znajdują się odwodnienia liniowe (lekkie, ciężkie, do zastosowań przemysłowych), wpusty podłogowe, kanały prysznicowe, a także okna do pomieszczeń gospodarczych, zaawansowane wycieraczki do obuwia, posadzkowe skrzynki elektryczne.

  Kategoria: Artykuły budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd odplywy.pl
  Wira - odpływy liniowe

  Internetowa sprzedaż odpływów prysznicowych do różnych wielkości i przekrojów rur. Czyszczenie syfonu umieszczonego pod brodzikiem jest dosyć skomplikowane. Nieraz wymaga nawet zerwania płytek wykańczających brodzik, by dostać się do rury odwodnieniowej. Dlatego warto zdecydować się na odpływ prysznicowy z zastosowaniem odwodnienia...

  Kategoria: Artykuły budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor