Nauka gry


wpisy 1-30 z 70

  • Podgląd nauka-gry-na-gitarze.vel.pl
    Nauka gry na gitarze

    Strona zawierająca lekcje gry najpopularniejszych polskich piosenek.

    Kategoria: Hobby


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd maciejka.org.pl
    Szymon Mrożek - nauka gry na instrumentach

    Nauka gry na instrumentach muzycznych: keyboardzie, fortepianie, pianinie, syntezatorze, organach, saksofonie, klarnecie oraz flecie prostym połączonych z teorią muzyki w Częstochowie. Udział dzieci i młodzieży w konkursach keyboardowych, koncertach Zagraj to sam oraz Zostań gwiazdą. Szymon Mrożek muzyk, realizator projektów muzycznych:...

    Kategoria: Korepetycje


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd tenisportal.com
    Tenis Portal

    Serwis poświęcony grze w tenisa - wyniki, rankingi, turnieje, partnerzy do gry w tenisa, rakiety tenisowe, korty, sprzęt do tenisa, nauka gry, zasady, galerie zdjęć, tenisistki i tenisiści, tapety.

    Kategoria: Tenis ziemny


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd zabawna-kraina.pl
    Zabawna-Kraina.pl - Gry i zabawy dla dzieci

    Gry i zabawy dla dzieci, młodzieży – w domu, na zewnątrz, logiczne, kolorowanki, na różne okazje, czytelnia z bajkami i wierszykami, galeria prac wykonanych przez użytkowników.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 3.4 Komentarzy: 1
  • Podgląd domowyprzedszkolak.pl
    Domowy Przedszkolak

    Serwis dla dzieci z zegarem mierzącym czas zabawy. Bajkowy zegar Bimbam, który pojawia się na ekranie, gdy zabawa przy komputerze trwa zbyt długo - jest cechą charakterystyczną tego serwisu. Są tu gry dźwiękowo-słowne i zabawy edukacyjne dla dzieci od 2-6 lat, kolorowanki, układanki, poznawanie liter, liczb, pór roku, szkółka języka...

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 4.4 Komentarzy: 1
  • Podgląd chessnet.pl
    Słupska Akademia Szachowa

    Strona Słupskiej Akademii Szachowej. Zawiera ofertę szkoleniową skierowaną do dzieci i młodzieży ze Słupska i okolicy. Strona patronuje wielu turniejom szachowym rozgrywanym w województwie pomorskim. Za darmo można na niej zapoznać się z materiałami do samodzielnej nauki gry w szachy, rozwiązać kilkadziesiąt zadań tematycznych,...

    Kategoria: Kursy sportowe


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 3.0 Komentarzy: 3
  • Podgląd sklep.dobrestopnie.pl
    DobreStopnie.pl - gry edukacyjne, rozwojowe zabawki

    W ofercie sklepu zabawki edukacyjne, klocki, zestawy i gry, które są zgodne ze współczesną holistyczną koncepcją harmonijnego rozwoju dziecka, z dala od smartfonów i portali społecznościowych, za to w troskliwej obecności rodzica - mentora, którego ważnym zadaniem życiowym jest wytworzenie ważnych umiejętności u własnego dziecka:...

    Kategoria: Artykuły dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 3.5
  • Podgląd topguitar.pl
    TopGuitar - magazyn muzyków

    Internetowa wersja czasopisma dla gitarzystów i basistów grających w stylach rock, metal, pop, jazz, blues i klasyka. Na stronach spis zawartości numeru bieżącego. Ponadto aktualności muzyczne, giełda sprzętu muzycznego, forum dyskusyjne, adresy sklepów muzycznych, najbliższe koncerty, testy instrumentów, promocje prenumeraty i konkursy...

    Kategorie: Prasa | Muzyka


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd mcraft.com.pl
    Craft

    Nauka gry na gitarze dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych na terenie Radomia. Lekcje prowadzone są indywidualnie, raz w tygodniu. Naukę wspomaga specjalnie przygotowany Panel Ucznia dostępny na stronie, w którym gromadzone są wszelkie materiały oraz informacje organizacyjno-bieżące.

    Kategoria: Korepetycje


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd panoramainternetu.pl
    Panorama Internetu - portal internetowy

    Portal Panorama Internetu, to łatwa i wygodna forma komunikacji, rozrywki oraz dostępu do aktualnych informacji. Wiadomości, wyszukiwarka i katalog www, katalog produktów, katalog firm, poczta, czat, pogoda, horoskopy, program TV, domeny, loga i dzwonki, gry rozrywka, waluty, moto, praca, prawo, finanse i wiele więcej.

    Kategoria: Portale internetowe


    Ocena: 4 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd badminton.uw.edu.pl
    Amatorska Sekcja Badmintona AZS UW - serwis informacyjny

    Serwis o badmintonie na świecie, w Polsce i na Uniwersytecie Warszawskim. Zawiera m.in. najświeższe i archiwalne wiadomości, porady ilustrowane filmami, galerie zdjęć.

    Kategoria: Dyscypliny sportowe


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
  • Podgląd swiatgitary.com.pl
    Studium muzyczne Świat Gitary

    Nauka gry na instrumentach muzycznych. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb młodych. jak i starszych pasjonatów muzyki.

    Kategoria: Kursy i szkolenia


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd panfu.pl
    Panfu

    Na panfu.pl dzieci mogą grać za darmo w gry internetowe - indywidualnie lub z innymi dziećmi oraz uczyć się angielskiego i poznawać nowych przyjaciół.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.0 Komentarzy: 208
  • Podgląd info.e-dziecko.eu
    Dzieci - Portal Nowoczesnych Rodziców

    Informacje na temat wychowania żywienia i edukacji dzieci. Gry, zabawy i programy edukacyjne dla dzieci, testy i quizy, puzzle, robótki ręczne, kolorowanki, ebooki. Atrakcje turystyczne dla dzieci. Galeria. E-kartki. Ogłoszenia, forum dyskusyjne dla rodziców. Katalog stron dla dzieci.

    Kategoria: Ciąża i rodzicielstwo


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd tenis-warszawa.pl
    Tenis ziemny - technika i taktyka

    Strona o tenisie ziemnym. Opracowane działy tematyczne: technika tenisa, taktyka, przygotowanie fizyczne, zasady gry, sprzęt. Możliwość nauki gry w tenisa w Warszawie. Szkolenie od podstaw dla początkujących i doskonalenie gry dla zaawansowanych.

    Kategorie: Tenis ziemny | Kursy sportowe


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd szachy.biz
    Mistrz - serwis szachowy

    Serwis szachowy redagowany przez mistrza międzynarodowego Dariusza Mikruta. Zbiór partii szachowych, filmów szachowych, newsy ze świata i Polski, ciekawostki, historia szachów, nauka gry.

    Kategoria: Szachy


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 3.0
  • Podgląd szacharnia.blogspot.com
    Szacharnia

    Wszystko, co dotyczy szachów i nie tylko. Bieżące informacje ze świata i z Polski. Najciekawsze partie, wyniki, zdjęcia. Ciekawostki z życia szachowego. Strona porusza również sprawy ważne dla szachistów i samych szachów. Ankiety na tematy bieżące.

    Kategoria: Szachy


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.8 Komentarzy: 1
  • Podgląd klick.com.pl
    Klick&Drum - warsztaty bębniarskie

    Warsztaty bębniarskie dla dzieci i dorosłych w grupach o różnym stopniu zaawansowania. Szkoła udostępnia uczestnikom własne instrumenty, m. in. bębny i djembe. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Szkoła działa od 1999 roku.

    Kategorie: Firmy muzyczne | Muzyka


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd lulek.tv
    Lulek.tv

    Lulek.tv - gry dla dzieci małych i dużych w królestwie Lulka oraz Rózi. Jest tu nauka godzin na zegarze, poznawanie liter oraz liczb, język angielski, zabawy muzyczne, gotowanie, ubieranki, kolorowanki, liczenie, piosenki. Czas gry online pilnuje zegar Bimbam. Zabawy w baśniowej krainie rozbudzają ciekawość świata, wyobraźnię, a także...

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd asir.waw.pl
    Akademia Sportu i Rekreacji

    Akademia Tenisa Legia Warszawa - całoroczna szkoła tenisa ziemnego dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tenisem. Szkolenia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania i we wszystkich kategoriach wiekowych. Akademia Tenisa organizuje obozy sportowe dla dzieci, młodzieży i dla rodzin.

    Kategoria: Kursy sportowe


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd kursgrynagitarze.pl
    Kurs gry na gitarze

    Strona zawiera lekcje gry na gitarze przeznaczone dla osób początkujących. Poszczególne tematy ułożone są w takiej kolejności, aby umożliwić samodzielną naukę - od budowy gitary, strojenia i przygotowania do gry, poprzez proste melodie, podstawowe chwyty i bicia, do technik gry na gitarze.

    Kategorie: Muzyka | Hobby


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd supertenis.eu
    Nauka tenisa Szczecin

    Oferta szkoły tenisa ziemnego Super Tenis w Szczecinie, zajmującej się kompleksowym nauczaniem gry w tenisa. Treningi obejmują zarówno kształcenie na poziomie rekreacyjnym jak i zawodnicze nauczanie tenisa, przeznaczone dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tenisem w odpowiednio młodym wieku (5-6) lat lub starszych, które...

    Kategoria: Kursy sportowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd lang4you.pl
    Lang4You.pl - nauka słówek dla każdego

    Nauka słówek metodą wzrokową. System umożliwia jednoczesne korzystanie z komputera (oglądanie filmów, przeglądanie internetu, granie w gry) i przyswajanie wiedzy dzięki rozszerzeniu przeglądarki Firefox.

    Kategorie: Filologia | Pomoce naukowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd gitaradlapoczatkujacych.pl
    Gitara dla początkujących

    Internetowy kurs gry na gitarze akustycznej dla początkujących. Budowa gitary, nauka strojenia, podstawowe chwyty gitarowe i proste tabulatury.

    Kategoria: Muzyka


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 3
  • Podgląd osrodektenisa.com.pl
    Tenistal

    Profesjonalna nauka gry tenisa. Lekcje tenisa indywidualne i w grupie, obozy letnie, serwis rakiet tenisowych. Korty na terenie Gdańska i Pruszcza Gdańskiego.

    Kategoria: Kursy sportowe


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd bialyfortepian.pl
    Studio Biały Fortepian

    Firma zajmuje się coachingiem i nauką gry na fortepianie i pianinie. Istnieje na rynku od 8 lat i ma doświadczenie w pracy z dziećmi młodzieżą i dorosłymi. Ponadto prowadzi sprzedaż łatwych nut na fortepian o nazwie "Moje pierwsze melodie" - prostych utworów przeznaczonych dla dzieci stawiających pierwsze kroki w grze na instrumentach...

    Kategoria: Korepetycje


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd anglomaniacy.pl
    Anglomaniacy

    Serwis dla dzieci rozpoczynających przygodę z angielskim: interaktywne gry i zabawy słownikowe, testy, quizy, piosenki, materiały do wydrukowania.

    Kategoria: Pomoce naukowe


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.0
  • Podgląd lekcjegitary.pl
    Lekcjegitary.pl - lekcje, kursy, materialy

    Nauka gry na gitarze. Wakacyjne kursy gitarowe.

    Kategoria: Kursy i szkolenia


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd muzyka-yamaha.pl
    Szkoła Muzyczna Yamaha

    Szkoła Muzyczna Yamaha prowadzi zajęcia nauki gry na różnego rodzaju instrumentach dostosowane do różnych grup wiekowych. Wierzy, że w każdym drzemie talent muzyczny, niektórzy jednak nie potrafią odkryć go w sobie. Doświadczeni nauczyciele uczą gry na instrumentach takich jak: perkusja, skrzypce, gitara, trąbka, saksofon, instrumenty...

    Kategoria: Szkoły


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd sp12.switch.pl
    Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kornela Makuszyńskiego w Piotrkowie

    Internetowa wizytówka szkoły. Na stronie m.in. informacje o osiągnięciach uczniów i nauczycieli, informacje dla rodziców, galerie zdjęć, ćwiczenia i gry online, humor szkolny.

    Kategoria: Szkoły


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.0 Komentarzy: 1

Reklama

  • Pomoc drogowa Słubice - laweta Słubice, Holowanie Niemcy Polska, Auto Pomoc 24h, Naprawa, pomoc drogowa,
  • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
  • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

  • wpis anonimowy Szacharnia 26.09.2010 23:32 Szacharnia należy do grupy moich ulubionych strona. Codziennie zaglądam jeszcze na szachowe.pl
  • wpis anonimowy Gitara dla początkujących 21.02.2009 20:42 Świetna strona, jest w nie zawarte wszystko co najważniejsze Polecam
  • wpis anonimowy Sklep Muzyk 21.04.2009 09:40 Polecam! mam od nich gitarkę

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor