Laminaty


wpisy 1-30 z 33

 • Podgląd lasermedia.pl
  LaserMedia

  Materiały i laminaty grawerskie do ploterów laserowych oraz grawerek mechanicznych. W ofercie znajdują się: plotery laserowe, znakowarki laserowe, systemy odciągowo-filtracyjne, grawerki mechaniczne, plotery tnące, plotery drukujące, plotery termiczne, piły tarczowe. Firma zajmuje się naprawą oraz regeneracją tub laserowych czołowych...

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd doragfk.com
  Dora - laminaty poliestrowo-szklane

  Firma wykonuje wyroby z laminatów poliestrowo-szklanych. Oferuje m.in. elementy karoserii, zbiorniki na wodę.

  Kategorie: Przemysł chemiczny | Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd eurograw.pl
  Eurograw - pieczątki stemple grawerowanie.

  Prezentacja oferty firmy Eurograw ze Szczecina - usługi grawerskie. Produkcja pieczątek, stempli, trofeów sportowych. Hurtownia laminatów grawerskich i materiałów do obróbki laserem.

  Kategorie: Usługi rzemieślnicze | Pieczątki


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd biuro-styl.pl
  Biuro Styl - kompleksowa obsługa przemysłu meblarskiego

  Internetowa wizytówka firmy meblarskiej Biuro Styl zawierająca informacje o firmie, katalogi produktów, certyfikaty i inne.

  Kategoria: Przemysł meblarski


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd europlotery.com
  Studio Gama

  Sprzedaż diodowych ekranów LED. Wykorzystywanie ekranów LED dla celów reklamowych gwarantuje lepszy kontakt z klientem. Wysokiej jakości telebimy zapewniają skuteczny przekaz medialny.

  Kategoria: Artykuły reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.9
 • Podgląd rossoplast.pl
  Rossoplast

  Fabryka opakowań foliowych produkuje folie koekstrudowane LDPE, LLDPE i MDPE, w tym: taśmy i rękawy transparentne, worki i taśmy trójwarstwowe z nadrukiem fleksograficznym do pakowania materiałów sypkich, laminaty z nadrukiem międzywarstwowym z folii PE, PET, OPP, CPP oraz ich połączeń, rękawy i worki przemysłowe, z nadrukiem do...

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd laminart.pl
  Laminart

  Firma Laminart oferuje wysokiej jakości laminaty, okleiny i forniry światowych producentów. Te i inne materiały, jak np. panele akustyczne i sufitowe są wykorzystywane podczas aranżowania wnętrz i przy produkcji mebli. Wszystkie produkty są dostępne w bogatej palecie wzorów i kolorów.

  Kategorie: Przemysł meblarski | Materiały wykończeniowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd juan.pl
  Juan

  Firma Juan jest producentem m.in. akcesoriów meblowych, blatów, parapetów wewnętrznych. Oferuje także płyty mineralno-akrylowe Staron, płyty konstrukcyjno-budowlane OSB, laminaty dekoracyjne, płyty wiórowe, profile wykończeniowe oraz inne elementy związane z branżą meblową. Posiada 20 -letnie doświadczenie w branży.

  Kategoria: Przemysł meblarski


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mastermodel.pl
  Mastermodel FHU

  Mastermodel z Bielska-Białej oferuje laminaty i urządzenia wentylacyjne. Firma jest autoryzowanym sprzedawcą urządzeń wentylacyjnych firmy Uniwersal. W ofercie posiada środki antyadhezyjne Frekote służące do oddzielania tworzywa od formy.

  Kategoria: Klimatyzacja, wentylacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd plastics.pl
  Plastics Group Sp. z o. o

  Firma działa od wielu lat na rynku dystrybuowania szerokiego asortymentu wyrobów na potrzeby takich branż jak grafika, reklama, druk cyfrowy. Oferta obejmuje również wyroby dla branży budowlanej, w tym płyty, wełnę mineralną, systemy panelowe, poliwęglany, laminaty.

  Kategoria: Przemysł


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd chembet.pl
  Chembet

  Firma zajmuje się rodukcją kompozytów na bazie nienasyconych żywic poliestrowych. Laminaty, żywice, maty szklane, żelkoty.

  Kategoria: Przemysł chemiczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd grupanovitech.pl
  Grupa Novitech - folie, rakle, laminaty

  Grupa Novitech powstała w celu dostarczania markowych mediów do druków, folii, chemii do druku, oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów ułatwiających codzienną pracę firmą związanym z reklamą wielkoformatową. Produkty wysokiej jakości, pochodzące od znanych, światowych producentów.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd spraykon.eu
  Ameri-Pol Trading LTD Sp. z o.o. - kleje w aerozolu

  W ofercie szeroka gama klejów kontaktowych w aerozolu dla przemysłu meblowego, mocowania wykładzin do podłoża, foli PCV, listew aluminiowych, luster. Kleje nanosi się na powierzchnie klejone metodą napylania.

  Kategoria: Chemia budowlana


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 3
 • Podgląd fhsmetek.pl
  Smętek - sklejka brzozowa

  W ofercie firmy sklejki brzozowe. Strona przedstawiciela Latvijas Finieris, Sveza i Welde oraz wielu innych producentów sklejki z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Łotwy, Litwy.

  Kategoria: Materiały budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd art-newmedia.com
  Art-newmedia.com

  Świat fototapet, naklejek i obrazów. Wystarczy jeden klik, aby rozmiłować się w krajobrazach, kwiatach, starych uliczkach, jesiennych pejzażach oraz wielu, wielu innych wzorach. Strona jest ukłonem dla ludzi chcących dekoracjami ściennymi podkreślić własną indywidualność. Prezentowane na niej fototapety, naklejki, foto-laminaty czy...

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mbinterior.pl
  MB Interio

  Hurtownia materiałów i akcesoriów meblowych. Oferowany asortyment to przeszło 20 000 różnych produktów. Dodatkową ofertą są usługi stolarskie.

  Kategorie: Sklepy i Hurtownie | Usługi rzemieślnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mkf-ergis.eu
  MKF-Ergis

  MKF-Ergis należy do Grupy Ergis specjalizującej się w wytwarzaniu laminatów oraz folii twardych. Tego typu materiały można wykorzystać m.in. do pakowania żywności, leków oraz artykułów przemysłowych. Ich zaletą jest możliwość ponownego recyklingu.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd reproteka.pl
  Reproteka.pl

  Sklep z fototapetami, naklejkami i obrazami - outlet. Wśród wielu propozycji fototapety o różnych motywach i niestandardowych wymiarach.

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd laminadar.com
  Laminadar

  Przedsiębiorstwo Laminadar zajmuje się produkcją i sprzedażą umywalek z konglomeratów poliestrowych w różnych kształtach i kolorach. Asortyment obejmuje także zbiorniki, łódki, formy produkcyjne, baseny ogrodowe z konglomeratów poliestrowo-szklanych. Laminadar oferuje usługi głównie dla firm handlowych.

  Kategoria: Wyposażenie łazienek


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd malpol-fiberglass.com
  Malpol - dekoracyjne i reklamowe obiekty przestrzenne

  Firma specjalizuje się w wykonywaniu dużych obiektów reklamowych, reklamie zewnętrznej oraz wszelkich innych projektach indywidualnych. Posiada własną pracownię artystyczną rzeźb, modeli oraz form produkcyjnych.

  Kategoria: Artykuły reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd micinski.pl
  Miciński - szamba plastikowe

  Specjalnością firmy są wyroby z laminatu. Miciński to producent szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.

  Kategoria: Ochrona środowiska


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd twojapodloga.pl
  twojapodloga.pl - sprzedaż internetowa

  Sklep internetowy firmy zajmującej się sprzedażą podłóg drewnianych, laminowanych jak również materiałów wykończeniowych. W ofercie sklepu: finishparkiet, finishdeska, egger, panele laminowane, parkiet gotowy, parkiet, podłogi drewniane i laminowane.

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd plast-chem.pl
  Plast-Chem

  Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Plast-Chem zajmuje się wytwarzaniem i instalacją wyrobów z tworzyw sztucznych używanych w przemyśle oraz budownictwie. W ofercie produktowej między innymi wysokiej jakości kształtki, zbiorniki oraz rury. Klienci firmy mogą liczyć na profesjonalny montaż oraz naprawę aparatury z tworzyw...

  Kategoria: Przemysł chemiczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd supravis.pl
  Supravis

  Firma Supravis Group S.A. z siedzibą w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji barierowych opakowań z folii giętkich. Oferuje folie termoformowalne, opakowania termokurczliwe, laminaty, osłonki oraz worki próżniowe. Działalność w branży prowadzi od ponad 30 lat. Z wyrobów korzystają przedstawiciele branży spożywczej, medycznej oraz...

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd printiseasy.com.pl
  Print is Easy

  Firma Print is Easy zajmuje się serwisowaniem i sprzedażą ploterów i akcesoriów. Oferuje także laminatory, atramenty, folie, laminaty, płótna oraz akcesoria takie jak oczkownice, nawijarki, stojaki, suszarki czy systemy ciągłego zasilania.

  Kategoria: Urządzenia biurowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd proma.com.pl
  Proma Sp. z o.o.

  Spółka Proma prowadzi sprzedaż specjalistycznych stalowych rur wiertniczych. Dodatkowo posiada w ofercie zabezpieczenie zewnętrznych powłok fabrycznych rurociągów i powłok na spoinach montażowych laminatami szklano-żywicznymi PROMGLASS® . Dla rurociągów w terenach trudnych geologicznie proponuje okładzinę włóknisto-cementową,...

  Kategoria: Przemysł metalowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd jachty24.eu
  Jachty24.eu

  Internetowa sprzedaż jachtów i sprzętu żeglarskiego.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd 4technik.pl
  4Technik Zamocowania i Narzędzia

  Sklep posiada w swojej ofercie opaski zaciskowe oraz akcesoria montażowe, uchwyty do opasek oraz kabli i przewodów. Dla meblarstwa i innych branż 4Technik oferuje kleje kontaktowe pakowane w praktyczne aerozole lub kanistry, dzięki którym szybko i ekonomiczne można kleić drewno, laminaty, obrzeża, pianki, tekturę, wełnę mineralną lub...

  Kategoria: Artykuły budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd szczelinex.pl
  Szczelinex

  Firma Szczelinex zajmuje się produkcją jak i sprzedażą bezazbestowych uszczelnień technicznych, materiałów termoizolacyjnych oraz powroźniczych. Działa od 1986 roku. Oferuje szeroki wybór tkanin i taśm, tworzyw konstrukcyjnych, szczeliw plecionych i termoizolacyjnych, laminaty, węże gumowe i PCW jak również uszczelki.

  Kategoria: Przemysł


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd halinex.com.pl
  HALINexpert

  Drukarnia i wytwórnia opakowań foliowych. Folie, torby reklamowe, worki strunowe, etykiety termokurczliwe, koperty, papiery, laminaty, plomby, opaski, owijki paletowe, taśmy.

  Kategoria: Opakowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor