Infekcje pochwy


wpisy 1-6 z 6

 • Podgląd candidatest.pl
  Candidatest

  Candidatest to innowacyjny test na grzybicę pochwy. Szybki, prosty, wiarygodny test domowego użytku. Dzięki firmie Medicarisa produkt Candidatest, popularny w wielu krajach europejskich, teraz do kupienia także w Polsce. Na stronie znajdują się wyczerpujące informacje na temat grzybicy pochwy.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd albothyl.pl
  Albothyl

  Informacje o preparacie Albothyl stosowanym w miejscowym leczeniu bakteryjnego zapalenia pochwy. Wiele kobiet cierpi z powodu infekcji intymnych, nie zwracając uwagi na to, iż im wcześniejsze leczenie tego typu objawów tym diagnoza może być mniej przerażająca. Stosując się do rad zamieszczonych na stronie można się dowiedzieć jak...

  Kategoria: Farmacja, leki


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.5
 • Podgląd mojaintima.pl
  mojaintima.pl

  Informacje na temat produktów Uro-Gine Intima, pomocnych w leczeniu zapaleń układu moczowego i pochwy, a także zapobieganiu nawrotom tych dolegliwości. Produkty z linii Uro-Intima i Gine-Intima są dostępne w aptekach bez recepty.

  Kategoria: Farmacja, leki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kandydozy.org.pl
  kandydozy.org.pl

  Baza wiedzy na temat infekcji intymnych u kobiet, najczęstszych przyczyn i objawów. Specjaliści doradzają jak walczyć z tego typu infekcjami oraz w jaki sposób im zapobiegać.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd gynomed.pl
  Gynomed

  Strona zawiera informacje o probiotykach ginekologicznych przeznaczonych dla kobiet cierpiących z powodu infekcji intymnych.

  Kategoria: Farmacja, leki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd vulvodynia.pl
  Wulwodynia - przewlekłe problemy intymne

  Serwis o vulvodynii, czyli dolegliwościach kobiecych, których głównym objawem są przewlekłe bóle vulvy i pochwy. Badania wskazują, że występują często, jednak nadal są bardzo rzadko diagnozowane. Istnieje szereg form ich leczenia.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1

Reklama

 • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor