Moje konto

Hurtowa sprzedaż węgla

 • Podgląd ekogroszekcentrum.com.pl
  Ekogroszekcentrum

  Firma zajmuje się hurtową oraz detaliczną sprzedażą opału: węgla, drewna, koksu oraz miału. Prowadzi także sprzedaż pasz, nawozów, pieców oraz skup palet.

  Kategoria: Składy opału

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd prsw.pl
  PRSW Sp. z o.o. - importer paliw stałych

  Strona hurtowni paliw stałych PRSW. W ofercie głównie sprzedaż hurtowa koksu oraz węgla pod różnymi postaciami. Klientami firmy są kotłownie i ciepłownie na obszarze całego kraju.

  Kategoria: Energetyka

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd resover.eu
  Resover.eu - sklep z ekogroszkiem

  Sprzedaż hurtowa i detaliczna ekogroszku, węgla i miału węglowego. Ekogroszek workowany i miał węglowy workowany to podstawowe pozycje w ofercie resover.eu. Firma zapewnia ciągłość i terminowość dostaw. Ekogroszek i miał węglowy pochodzi z polskich kopalń.

  Kategorie: Składy opału | Sklepy Internetowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd multiwegiel.pl
  Multi

  Przedsiębiorstwo Multi prowadzi hurtową sprzedaż węgla oraz innych surowców opałowych z Polski i Czech. W ofercie posiada eko groszek, miał oraz pellet, w który zaopatrujemy firmy handlowe, przemysłowe oraz klientów indywidualnych. Towar dowożony jest na miejsce wskazane przez klienta na terenie całego kraju.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd sklep.weglosmyk.pl
  Węglo Smyk

  Firma Węglo Smyk Sp. z o.o. na rynku działa od 1992 roku. Oferuje hurtową i detaliczną sprzedaż materiałów opałowych: węgiel, eko groszek, orzech i miał. Jest autoryzowanym sprzedawcą węgla kamiennego krajowej produkcji.

  Kategoria: Artykuły dla domu

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd transport-zurawski.com.pl
  Transport Żurawski

  Transport Żurawski od wielu lat świadczy usługi transportu ciężarowego materiałów sypkich oraz hurtowa i detaliczna sprzedaż kruszyw drogowych, piasku, żwiru oraz ziemi. Firma działa na terenie Wrocławia i okolic, skąd skupuje też złom i metale kolorowe oraz puszki aluminiowe. Prowadzi także skup opału i dostarcza go w określone...

  Kategoria: Transport

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd omega-mszana.pl
  Omega Sp. z o.o. - materiały budowlane

  Omega Sp. z o.o. to firma prowadząca sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz polskiego węgla kamiennego. Działa na terenie województwa małopolskiego, w Nowym Targu, Mszanie Dolnej, Mszanie Górnej i miejscowości Niedźwiedź. Firma ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży budowlanej, co...

  Kategoria: Materiały budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd jardan.com.pl
  FHU Jardan - materiały opałowe

  Sprzedaż hurtowa: koks opałowy, węgiel opałowy, kamienny oraz miał energetyczny. Sprzedaż na rynku krajowym, jak również w Europie Zachodniej.

  Kategoria: Firmy wg branż

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd karbon.katowice.pl
  Karbon - materiały opałowe

  Firma Karbon Zuzanna Iskra-Huzarska prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną węgla kamiennego i miałów energetycznych. W ofercie znajduje się szeroka gama materiałów opałowych, a w szczególności sortymenty grube - kostka, orzech, średnie - od groszku łączonego, groszku II po Eko groszki oraz miały od kl.19 do kl.26.

  Kategoria: Składy opału

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd chudak.com.pl
  PH Chudak Sp.J.

  Firma Chudak Sp.j. zajmuje się handlem węglem, nawozami rolniczymi, paszami i materiałami budowlanymi. Od 2009 jest dealerem Kompani Węglowej S.A. Posiada specjalistyczny transport, maszyny do przeładunku oraz laboratorium do analiz węgla.

  Kategoria: Firmy wg branż

  Ocena: Ocena użytkowników: