Moje konto

Gdynia

 • Podgląd redskip.pl
  Redskip.pl

  Firma działa w branży gospodarki odpadami i zajmuje się podstawianiem kontenerów gruzowych na różne typy odpadów. Wywozi gruz i odpady po remontach i budowach, a także inne rzeczy takie jak: stare meble, papa, styropian, wełna mineralna, ziemia, kamienie itp. Posiada duży zasięg terytorialny. Usługi oferuje w Warszawie, Krakowie,...

  Kategoria: Ochrona środowiska

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd autofest.pl
  Auto Fest

  Kompleksowe usługi z zakresu wynajmu samochodów. Z usług wypożyczalni korzystają klienci indywidualni i firmowi, ceniący profesjonalizm, atrakcyjne ceny i bogate doświadczenie. Firma dysponuje bogatą flotą aut, takich jak Volkswagen, Opel, Mercedes, Ford oraz Fiat. Samochody osobowe, dostawcze i mikrobusy. Z myślą o potrzebach klienta,...

  Kategoria: Wynajem samochodów

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd dietetykdlaciebie.pl
  Dietetyk dla Ciebie - Poradnia Dietetyczna-Vitalinia

  Poradnia dietetyczna Vitalinia prowadzona przez dyplomowaną dietetyczkę. Profesjonalne porady dietetyczne i doradztwo żywieniowe w gabinecie oraz on-line. Uczy racjonalnego żywienia, pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów bez głodówek, suplementów i efektów jo-jo.

  Kategorie: Medycyna | Medycyna naturalna

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd cls-walder.pl
  CLS-Walder

  CLS-Walter należy do firmy Anro-Trade. Wykonuje usługi w zakresie: naprawy blacharsko-lakierniczej, wynajmu pojazdów zastępczych na okres naprawy, napraw typu Smart, konserwacji aut oraz kosmetyki pojazdów.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd prodent.gda.pl
  Prodent

  Gabinet stomatologii estetycznej w Gdańsku. Kompetentna opieka, poczynając od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze i stomatologię estetyczną.

  Kategoria: Stomatolodzy

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd sztuka-mowienia.pl
  Sztuka mówienia

  Zajęcia logopedyczne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia obejmują diagnozę, terapię i profilaktykę logopedyczna, emisję i higienę głosu, logopedię medialną i artystyczną a także warsztaty dla dzieci i dorosłych. Zajęcia są prowadzone w siedzibie firmy w Gdyni. Możliwe jest także przeprowadzenie warsztatów i szkoleń u klienta.

  Kategoria: Gabinety lekarskie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd pitstop-renault.pl
  Pitstop-renault.pl

  PitStop to nieautoryzowana stacja obsługi pojazdów marek Renault i Dacia. Firma oferuje kompleksowe prace serwisowe, kontrole, wymianę części i akcesoriów samochodowych. Również w serwisie można zakupić części Renault oryginalne i zamienniki, opony, felgi, dywaniki. PitStop prowadzi także sprzedaż samochodów.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd siodme-niebo-sopot.pl
  Siódme Niebo

  Gabinet kształtowania sylwetki Siódme Niebo w Sopocie zaprasza do skorzystania z szerokiego wachlarza usług - vacu i roll fit, solarium, studio paznokcia, profesjonalne masaże.

  Kategorie: Odnowa biologiczna | Gabinety kosmetyczne

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd autonaprawagdynia.pl
  Kami

  Warsztat samochodowy Kami wykonuje usługi z zakresu diagnostyki oraz mechaniki pojazdowej. Reperuje układy hamulcowe oraz kierownicze, wymienia amortyzatory, paski rozrządu i paski klinowe. Zajmuje się także kompleksowymi usługami blacharskimi i lakierniczymi.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd cityinfo.pl
  CityInfo.pl

  Ogólnopolski portal informacyjny skupiający firmy i instytucje z głównych miast polskich.

  Kategorie: Informacja gospodarcza | Bazy firm

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd felgitrojmiasto.pl
  Felgi Trójmiasto

  Profesjonalne usługi w zakresie renowacji felg. Firma w branży działa od 2008 roku. Zajmuje się naprawą rantów felg, prostowaniem felg, ich malowaniem i polerowaniem. Oferuje wykonanie felg dwukolorowych z wykorzystaniem tokarki CNC i polerowania. Do malowania felg wykorzystywane są wyłącznie oryginalne farby.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd wzgorze-maksymiliana.pl
  NZOZ Wzgórze Św. Maksymiliana

  NZOZ Wzgórze Maksymiliana zapewnia wszechstronną opiekę zdrowotną. Usługi świadczone są odpłatnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ. Przychodnia zatrudnia lekarzy wielu specjalizacji. Dysponuje specjalistycznym laboratorium i gabinetami zabiegowymi.

  Kategoria: Gabinety lekarskie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd nomar-serwis.pl
  Nomar-serwis

  Warsztat Nomar świadczy wiele usług, związanych z kompleksową naprawą samochodów osobowych i dostawczych różnych marek. Do diagnostyki używa specjalistycznego sprzętu. Oferuje zarówno okresowe przeglądy, jaki naprawy powypadkowe.

  Kategorie: Warsztaty samochodowe | Pomoc drogowa

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd bisservice.pl
  Bisservice.pl

  Firma Bisservice Sp. z.o.o. z Gdyni jest legalną agencją pracy tymczasowej oferującą przedsiębiorstwom uzyskanie wykwalifikowanych pracowników, przede wszystkim z Ukrainy, Mołdawii bądź Białorusi. Służy fachowym doradztwem powiązanym z procesem rekrutacyjnym oraz obsługą kontraktów pracowniczych. Działając odpowiedzialnie i...

  Kategoria: Pośrednictwo pracy

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd pomocdrogowa.gdansk.pl
  Laweta Gdańsk

  Pomoc drogowa. Holowanie samochodów osobowych, dostawczych, pojazdów specjalnych i nietypowych (wózki widłowe, maszyny budowlane i inne). Na terenie miasta Gdańsk, dojazd do klienta gratis (24h na dobę).

  Kategoria: Pomoc drogowa

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd acer.bizn.pl
  Acer

  Zakład zieleni i dróg. W ofercie roboty drogowe, budowa dróg wewnętrznych, układanie kostki brukowej, urządzanie terenów zielonych, zagospodarowanie osiedli, place zabaw, budowa i sprzedaż mieszkań w Trójmieście.

  Kategoria: Usługi budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd sgelektryk.com.pl
  SG Elektryk

  Strona internetowa firmy elektrycznej działającej na terenie Trójmiasta, zajmującej się realizacją różnorodnych zleceń z zakresu elektryki, konserwacji urządzeń oraz montażu i aranżacji oświetlenia.

  Kategoria: Elektryka

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd bonk.com.pl
  Bonk

  Import i hurtowania artykułów sezonowych, papierniczych, kosmetycznych, torebek prezentowych i kartek. Internetowa hurtownia sprzedaje zabawki, artykuły szkolne, biurowe, gospodarstwa domowego i artykuły papiernicze. Importer oferuje także zabawki edukacyjne i zabawki dla dzieci Bestway.

  Kategorie: Artykuły dla dzieci | Sklepy i Hurtownie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd logem.pl
  Logem

  Indywidualne zajęcia z logopedii medialnej, emisji i higieny głosu oraz terapii logopedycznej. Zajęcia obejmują także profilaktykę, diagnozę i terapię zaburzeń mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

  Kategoria: Gabinety lekarskie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd laskowska.org.pl
  Kancelaria Adwokacka adwokat Dominika Laskowska

  Kancelaria zajmuje się sprawami rodzinnymi, spadkowymi, prawem cywilnym i karnym.

  Kategoria: Doradztwo prawne

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd optimal-system.pl
  Optimal System

  Firma Optimal System specjalizuje się w budowie energooszczędnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w technologii szkieletu drewnianego. Zapewnia nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrzewania, wentylowania i klimatyzowania pomieszczeń.

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd iwonatroka.pl
  Biuro Rachunkowo-Audytorskie Iwona Troka

  Biuro funkcjonuje od 2002 roku świadcząc usługi z zakresu księgowości oraz audytu. Oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, rozliczanie PIT i ZUS, administrowanie kadrami i płacami, a także przygotowywanie analiz ekonomicznych, doradztwo podatkowe, wykonywanie ekspertyz i rewizji...

  Kategoria: Biura rachunkowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd pozytywka.info
  Pozytywka

  Punkt opiekuńczo-edukacyjny przyjmujący zapisy dzieci do grupy przedszkolnej i żłobkowej. Na stronie aktualności, galeria, cennik, kontakt, zapisy online.

  Kategoria: Przedszkola

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd zabudowa-balkonu.pl
  Alv-Tom - zabudowa balkonów

  Firma zajmuje się profesjonalną zabudową balkonów i tarasów. Pracuje w systemie Copal, który umożliwia otwieranie okien o 90 stopni.

  Kategoria: Usługi budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd margopb.pl
  Margo

  Firma deweloperska działająca na Pomorzu oferuje na sprzedaż: mieszkania, apartamenty, lokale użytkowe w Gdyni, Gdańsku, Kartuzach i Krynicy Morskiej.

  Kategoria: Budownictwo mieszkaniowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd fotoogniwa-polska.pl
  Fotoogniwa

  Firma jest dostawcą systemów zasilania w energię elektryczną pozyskiwaną ze słońca i wiatru. Przeprowadza fachowy montaż dostarczanych urządzeń oraz pełne doradztwo w zakresie ich wyboru i eksploatacji. Realizuje też elektryczne projekty wykonawcze instalacji PV. Współpracuje z osobami prywatnymi, instytucjami publicznymi, koncernami...

  Kategoria: Budownictwo

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd czpgdynia.pl
  Centrum Zdrowia Psychicznego

  Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w leczeniu chorób psychicznych, nerwic, zaburzeń zachowania, ADHD, kryzysów rodzinnych i kryzysów dojrzewania. Posiada oddział dzienny psychiatryczny. Zajmuje się leczeniem podtrzymującym osób, u których rozpoznano zaburzenia psychiczne. Program obejmuje: psychoedukację, psychoterapię,...

  Kategoria: Psycholodzy

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd autosmok.pl
  Smok

  Firma PHU Smok zajmuje się wynajmem samochodów osobowych i dostawczych na terenie Trójmiasta. Wynajem również na lotnisko. Samochody posiadają pełne ubezpieczenie NW, AC i OC. Wypożyczenie samochodu możliwe poprzez zamówienie mailowe lub telefoniczne.

  Kategoria: Motoryzacja

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd efekt-ksiegowosc.pl
  Efekt

  Biuro rachunkowe Efekt oferuje kompleksową obsługę księgowości dla małych i dużych firm, spółek a także osób zakładających działalność gospodarczą. Zajmuje się pomocą w zakładaniu firmy, wyprowadzaniem zaległości księgowych, bieżącą obsługą księgową i kadrowo-płacową a take prowadzeniem rozliczeń oraz...

  Kategoria: Biura rachunkowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd przeprowadzamy24.pl
  Abanis - przeprowadzki Gdańsk

  Firma Abanis od 1993 roku świadczy usługi przeprowadzkowe na na rynku trójmiejskim. Głównym udziałowcem jest angielska Firma P&F Ltd.

  Kategoria: Przeprowadzki

  Ocena: Ocena użytkowników:

Ostatnie komentarze

 • Prodent 19.11.2019 18:53

  Higienizacja, a przy okazji czyszczenia uważne przyjrzenie się każdemu zębowi, kosztuje X. Jeżeli nie uczynimy tego choćby przez 3 lata (2x w...

 • Redskip.pl 19.02.2015 20:06

  Mają dobre ceny, polecam.

 • Laweta Gdańsk 04.04.2016 10:17

  Laweta przyjechała w krótkim czasie na miejsce. Szybka akcja i przystępna cena. Polecam.

 • Śmiecio 07.03.2016 21:12

  Współpracujemy razem, mogę szczerze polecić chłopaków!

 • Sztuka mówienia 04.01.2016 00:15

  Polecam serdecznie tego logopedę. Wspaniałe podejście do dzieci, bardzo przyjazny dla dziecka i świetnie wyposażony gabinet. Najlepszy...

 • Alv-Tom - zabudowa balkonów 31.07.2015 10:46

  Zabudowa zrobiona bardzo dobrze jestem zadowolona z usługi przez firmę alv tom