Galwanizacja


wpisy 1-20 z 20

 • Podgląd galwanotechnika-lakiernictwo.pl
  Galwanotechnika i Lakiernictwo

  Portal poświęcony branży galwanotechnicznej i lakierniczej. Na stronie forum dyskusyjne, ogłoszenia, katalog firm, leksykon pojęć i inne mniejsze działy.

  Kategoria: Przemysł chemiczny


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd parniak.pl
  Galwanizacja Artur Parniak-Niedojadło

  Firma oferuje usługi z zakresu tworzenia powłok galwanicznych, między innymi: niklowania drobnicy metalowej, czernienia(oksydowania) stali oraz mosiądzowania detali. Obrabiane są drobne przedmioty metalowe, części maszyn i urządzeń oraz elementy broni.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd galwanizernie.pl
  Galwanizernie.pl - serwis galwanotechniczny

  Serwis galwanotechnika - katalog galwanizerni, nowości galwaniczne, artykuły galwanotechniczne, baza galwanizerni, cynkowni. Procesy galwanotechniczne: chromowanie, cynkowanie, złocenie, srebrzenie, niklowanie, anodowanie, anaforeza, kataforeza, miedziowanie.

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd elbit.info.pl
  Elbit Sp.j

  Serwis firmy Elbit, oferującej usługi takie jak: złocenie, galwanizacja, srebrzenie, niklowanie chemiczne, cynowanie, anodowanie oraz cynkowanie.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd cynkowniapatelscy.pl
  Cynkownia Patelscy

  Siedziba firmy znajduje się w Wągrowcu w województwie wielkopolskim. Działalność w branży prowadzi od wielu lat. Oferuje profesjonalne usługi galwaniczne dla klientów indywidualnych oraz zakładów przemysłowych różnych branż. Stosuje sprawdzone i skuteczne metody, które pozwalają zabezpieczyć i wzmocnić powierzchnię metalu....

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd chromuj.pl
  Tiger Chrom

  Firma świadczy usługi: chromowanie, niklowanie, miedziowanie stali, miedzi i mosiądzu. Zajmuje się zleceniami wieloseryjnymi, jednostkowymi, a także renowacją na potrzeby na przykład motoryzacji. Wykonuje usługi przygotowawcze do procesów galwanizacyjnych. Pozostałe usługi to m.in: gięcie rur i profili, obróbka elementów metalowych,...

  Kategorie: Przemysł metalowy | Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd galvo.com.pl
  Galvo Zakład Galwanizerni Sp. z o.o.

  Firma oferuje chemiczną i elektrochemiczną obróbkę powierzchni metali. Wykonuje wiele rodzajów pokryć galwanicznych, m.in. cynkowanie kwaśne i alkaliczne, cynowanie techniczne i dekoracyjne, chromowanie, niklowanie, miedziowanie, srebrzenie, fosforanowanie, alodynowanie stopów glinu.

  Kategorie: Przemysł metalowy | Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd emeresprodukt.pl
  Emeres Produkt

  Firma P.W. Emeres Produkt z Sosnowca działa na rynku usług galwanicznych, specjalizując się w galwanicznym nakładaniu powłok cynkowych na wyroby z metali żelaznych i nieżelaznych. Prowadzi także procesy odtlenkowania i chromianowania wyrobów z miedzi i ich stopów oraz trawi wyroby z metali żelaznych.

  Kategoria: Przemysł metalowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd galwanizacjalubelskie.pl
  Galwanex - cynkownia

  Przedsiębiorstwo Galwanex zajmuje się cynkowaniem elementów metalowych i żeliwnych oraz pasywacją stali nierdzewnej. Zaawansowane technologicznie linie galwaniczne pozwalają na cynkowanie detali o rozlicznych kształtach i gabarytach. Firma proponuje również cynkowanie metodą elektrolityczną z chromianowaniem dekoracyjnym i...

  Kategorie: Usługi | Przemysł metalowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd newzinc.pl
  New Zinc Sp. z o.o.

  Cynkowanie detali metodą galwaniczną.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd m-galwanotechnika.pl
  Metaloplast-Galwanotechnika Sp. z o.o.

  Firma zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług galwanotechnicznych, głównie dla producentów z branży metalowej, elektrotechnicznej, elektronicznej, meblarskiej i odzieżowej oraz dla klientów indywidualnych. Wykonujemy usługi galwaniczne w zakresie powłok jednolitych i starzonych powłok dekoracyjnych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd galwanizacjawagrowiec.pl
  Lemański B. ZPHU - pasywacja niebieska

  Zakład galwanizacyjny Lemański od 2000 roku oferuje cynkowanie z pasywacją żółtą trójwartościową i sześciowartościową oraz błękitną trójwartościową. Wszystkie usługi realizuje zgodnie ze standardami europejskimi. Prowadzi również segregację odpadów i eliminację odpadów toksycznych.

  Kategorie: Przemysł metalowy | Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd stal-chrom.w.interia.pl
  Stal-Chrom

  Stal-Chrom Gliwice oferuje usługi w zakresie pokryć galwanicznych: chromowanie, piaskowanie, cynkowanie.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd nycz.pl
  Nycz Intertrade - kołki rozporowe

  Firma Nycz Intertrade zajmuje się dystrybucją śrub i przeróżnego rodzaju narzędzi, a także utylizacją odpadów i galwanizacją. Dysponuje własnymi hurtowniami.

  Kategorie: Sklepy i Hurtownie | Usługi


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd blask-cynk.pl
  Blask-Cynk

  Firma Blask-Cynk to zakład galwanizacyjny koło Warszawy. Od wielu lat wykonuje powłoki antykorozyjne na powierzchniach stalowych, cynkowanie na zawieszkach, cynkowanie bębnowe (cynowanie galwaniczne). Usługi kieruje przede wszystkim do firm z takich branż jak: przemysł elektroniczny, przemysł lotniczy, przemysł budowlany, przemysł...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dentalstudio.com.pl
  Dental Studio - laboratorium protetyczne

  Nowoczesne laboratorium protetyczno- dentystyczne specjalizujące się w pracach pełnoceramicznych, kombinowanych, szczególnie teleskopowych (stożkowych), implantologicznych oraz w galwanoprotetyce.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd elbit.krakow.pl
  Elbit

  W Świątnikach Górnych mieści się siedziba firmy Elbit. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo świadczące usługi galwanizacji oraz złocenia. Specjalizuje się w złoceniu, srebrzeniu, niklowaniu, cynowaniu, żelazowaniu jak i rodowaniu przedmiotów przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Współpracuje z przedstawicielami...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rehabilitacjakrakow.eu
  Centrum Zdrowia Zenzo

  Ośrodek rehabilitacyjny Centrum Zdrowia Zenzo specjalizuje się w różnych formach fizykoterapii tj.: sollux, diadynamik, bioptron, interdyn, tens, jonoforeza, fonoforeza, ultradźwięki, laseroterapia, magnetoterapia, krioterapia, a także kinezyterapii oraz masażu. Do dyspozycji klientów sauna sucha na podczerwień oraz grota solna.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://www.galwanexlublin.pl
  Galwanex Lublin

  Przedsiębiorstwo oferuje oksydowanie detali i elementów metalowych. Firma funkcjonuje na rynku od 1986 roku, zajmując się wysokiej jakości obsługą związaną z cynkowaniem i galwanizacją. Wykonuje cynkowanie z połyskiem, cynkowanie zawieszkowe i bębnowe oraz pasywację powłok.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd grind.com.pl
  Grind

  Usługi szlifowania i polerowania metali przed galwanizacją. Profesjonalne chromowanie części motoryzacyjnych i renowacja chromów. Sprzedaż akcesoriów chromowanych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor