Fotoceramika


wpisy 1-7 z 7

 • Podgląd ceramicprintsystem.pl
  Ceramic Print System - fotoceramika

  Firma Ceramic Print System posiada sprzęt do produkcji fotoceramiki. Oferuje nie tylko usługi związane z drukiem na ceramice, ale i kompletne linie do produkcji tego typu materiałów. Glazura, gres, mozaika, ceramika łazienkowa oraz zdjęcia nagrobkowe.

  Kategorie: Druk i poligrafia | Materiały wykończeniowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd fotoporcelana.net
  Fotoceramika - fotografia nagrobkowa

  Profesjonalna produkcja zdjęć nagrobkowych w unikalnej technologii zapewniającej 100% odporności na warunki atmosferyczne. Do wykonania zdjęć stosowana jest włoska porcelana zapewniająca bardzo dobre odwzorowanie koloru i zachowanie drobnych szczegółów.

  Kategoria: Usługi fotograficzne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd dekografix.pl
  Dekografix

  Cyfrowe zdobienie ceramiki. Oferta: drukarki, toner ceramiczny barwy (CMYK), piece, laminator, kalka ceramiczna, kalka do druku, lakiery, monitory, itd. Zastosowanie: ceramika, porcelana, fajans, szkło, emalia. Usługi: serwis, wdrożenie. Technologia skierowana jest do ceramików, dekoratorów wnętrz, projektantów, grafików, fotografów.

  Kategoria: Firmy wg branż


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 3.6 Komentarzy: 1
 • Podgląd wieczyste.com
  Wieczyste.com

  Firma Wieczyste.com specjalizuje się w przygotowywaniu wysokiej jakości zdjęć na porcelanie. Fotoceramika tworzona jest na wysokiego gatunku włoskiej porcelanie w oparciu o włoską technologię.

  Kategoria: Usługi fotograficzne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ckgranit.pl
  CK Granit

  Firma CK Granit zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości nagrobków granitowych. Oferuje także fotoceramikę nagrobną, wazony granitowe, misy granitowe, narożniki, tablice napisowe. Zaprasza do placówki firmy w Miedzianej Górze, gdzie można wybrać pomnik z bogatej ekspozycji liczącej ponad 50 nagrobków granitowych.

  Kategoria: Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd elipsa-porcelana.waw.pl
  Elipsa-Porcelana - zdjęcia na porcelanie

  Elipsa-Porcelana wykonuje wysokiej jakości zdjęcia na porcelanie. Różnorodność kształtów i formatów tworzy niepowtarzalne fotografie nagrobkowe. Firma współpracuje w wieloma zakładami fotograficznymi i kamieniarzami w całej Polsce. Fotoporcelany mogą bezpośrednio zamawiać również klienci indywidualni. Zlecenia można składać w...

  Kategoria: Usługi fotograficzne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.3
 • Podgląd nagrobki-warszawa.pl
  Sacrum

  Firma specjalizuje się w projektowaniu i realizacji skomplikowanych i drogich nagrobków. Realizacja zamówień na terenie całego kraju. Transport i montaż nagrobka gratis. Do każdego zamówienia bezpłatnie wizualizacja. Sklep internetowy.

  Kategoria: Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 2.6

Reklama

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor