Dietetyk w krakowie


wpisy 1-7 z 7

 • Podgląd krakow.dobrydietetyk.pl
  Dobry Dietetyk

  Krakowskie Centrum Dietetyki „Dobry Dietetyk” powstało z myślą o osobach szukających fachowej i rzetelnej pomocy dietetyków. Do dyspozycji klientów są specjaliści, którzy na podstawie dokładnej diagnostyki przygotowują indywidualne programy dietetyczne.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd foodidea.info
  Food Idea

  Poradnia dietetyczna skutecznie pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami poprzez edukację i naukę prawidłowych nawyków żywieniowych. Oprócz diet redukcyjnych (odchudzających) poradnia oferuje również programy żywieniowe przy różnych schorzeniach, programy dla sportowców i kobiet w ciąży.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd stachowicz-metamorfoza.pl
  Metamorfoza

  Krakowska poradnia dietetyczna Metamorfoza oferuje autorską technikę żywienia Bartosza Stachowicza - dietetyka i technika żywienia, która stosuje zasadę, że im więcej jemy tym więcej schudniemy. Wynika to z umiejętności łączenia składników tak, aby zachodziła równowaga między prostymi cukrami, białkami i tłuszczami w stosunku do...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd amplus.org.pl
  Amplus

  Poradnie specjalistyczne: medycyny sportowej, chorób wewnętrznych, pediatryczna i poradnia rehabilitacyjna.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd derma-clinica.pl
  Derma Clinica

  Derma Clinica to gabinet kosmetyczny w Krakowie specjalizujący się zabiegach odchudzających i odmładzających takich jak kriolipoliza, mezoterapia igłowa czy masaż bańką chińską. Derma Clinica to także centrum szkoleniowe dla właścicieli i pracowników gabinetów kosmetycznych.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd slimcenter.pl
  Slimcenter

  Gabinety dietetyczne Slimcenter mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Olsztynie, Bydgoszczy oraz innych miastach. Oferują doradztwo dietetyczne dla osób zmagających się z otyłością. Specjalizują się w dietach odchudzających, dla kobiet w ciąży, osób aktywnych fizycznie i innych. Pełna propozycja dostępna na witrynie internetowej.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.luxdietetyka.pl
  Luxdietetyka.pl

  Poradnia dietetyczna w Krakowie. Konsultacje dietetyczne, ustalanie diety dla kobiet oraz dla mężczyzn. Opracowywanie indywidualnych planów żywieniowych dla każdego.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor