Diament


wpisy 1-29 z 29

 • Podgląd pn-diament.com.pl
  Poszukiwania Naftowe Diament Sp. z o.o.

  Poszukiwania Naftowe ,,Diament” Sp. z o.o. jest typową spółką usługową – jej podstawowa działalność to specjalistyczne prace związane z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż ropy naftowej i gazu ziemnego, zarówno w kraju, jak i za granicą.

  Kategorie: Budownictwo | Przemysł


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd instal-diament.com.pl
  Instal Diament

  Instal Diament to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą tradycją. Główną działalnością firmy jest dostarczanie okien i drzwi z segmentu Premium, a także akcesoriów. Oferowane produkty są nie tylko gwarancją izolacji termicznej, ale także akustycznej. To co je wyróżnia to także estetyczny wygląd, bezpieczeństwo i...

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diament.szczecin.pl
  Diament sp. z o.o.

  Informacje o działalności firmy Diament zajmującej się instalacją systemów telewizji przemysłowej.

  Kategoria: Systemy zabezpieczeń


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diament-rent.pl
  Diament Sp. z o.o. - wynajem podnośników koszowych

  Wypożyczalnia podnośników koszowych w Szczecinie.

  Kategoria: Sprzęt budowlany


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mdiament.eu
  M.Diament

  Firma świadczy usługi z zakresu techniki diamentowej. Oferuje cięcie betonu i wiercenie w betonie. Oprócz tego produkuje i regeneruje wiertła i tarcze diamentowe. W ofercie jej ofercie znajdują się również wiertnice diamentowe renomowanych marek.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dialeks.com.pl
  Dialeks

  Firma Dialeks posiada w ofercie narzędzia ścierne: noże tokarskie, obciągacze diamentowe, honowniki (osełki), ściernice cbn, pcd, wgłębniki diamentowe, narzędzia borazonowe, pilniki i pasty diamentowe. Regeneracja obciągaczy, diament.

  Kategoria: Przemysł narzędziowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diamentspa.pl
  Diament SPA

  Hotele SPA Kołobrzeg zapraszają na noclegi oraz oferują pakiety SPA dla ludzi spragnionych odnowy biologicznej. Hotele SPA Kołobrzeg to wspaniałe miejsce na urlop nad morzem czy weekend SPA.

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diamentplus.sklep.pl
  Diament Plus

  Internetowy sklep producenta biżuterii złotej i srebrnej. Firma istnieje od 1996r. Początkowo zajmowała się jedynie sprzedażą biżuterii srebrnej, później rozszerzyła działalność o produkcję, import i eksport, także biżuterii złotej.

  Kategoria: Biżuteria


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd srebroczestochowa.pl
  Diament - srebrna biżuteria

  Diament to producent, hurtownia, importer biżuterii srebrnej. Firma ponad 10 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją biżuterii srebrnej. Oferta obejmuje niezliczoną ilość wzorów, z cyrkonią, turkusem, malachitem, koralowcem, odlewów i wiele innych produktów.

  Kategoria: Biżuteria


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd srebrokrakow.pl
  Diament

  Hurtownia biżuterii srebrnej Diament jest firmą, której oferta obejmuje bogatą ilość wzorów srebra: z turkusem, z cyrkonią, z malachitem, koralowcem, odlewów i wiele innych wyrobów.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 2.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd diamondchand.pl
  DiamondChand.pl

  W sprzedaży internetowej pierścionki, kolczyki i inna biżuteria. Głównie sklep sprzedaje diamenty luzem, jest też komis diamentów i biżuterii.

  Kategoria: Biżuteria


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 3
 • Podgląd metalbud-diament.pl
  MM Metalbud

  W firma MM MetalBud zajmuje się świadczeniem usług budowlanych z wykorzystaniem techniki diamentowej, przy użyciu narzędzi typu tarcze diamentowe lub wiertnice diamentowe. W zakładzie przecina się beton, tnie ściany oraz żelbet. Firma wycina otwory pod drzwi, okna, tnie stropy, posadzki. Plusy techniki diamentowej to szybkie wiercenie w...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diamentsc.pl
  Diament S.C.

  Zakład szklarski Diament S.C. prowadzi działalność od przeszło dwudziestu lat. Oferuje m.in. wymianę szyb wszystkich typów, montaż i obróbkę luster, wycinanie kół i otworów w szkle. Przyjmuje zlecenia od klientów biznesowych oraz indywidualnych.

  Kategoria: Usługi rzemieślnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mk-diament.pl
  Marian Kaźmierczyk Narzędzia diamentowe

  Firma od 1990 roku prowadzi sprzedaż profesjonalnych narzędzi diamentowych oraz maszyn dla kamieniarstwa, budownictwa drogowego, mostowego oraz mieszkaniowego. Swoim klientom, oprócz szerokiego asortymentu obejmującego narzędzia i maszyny takie jak np.: tarcze diamentowe, wiertła, frezy, segmenty, wiertnice ręczne oraz stacjonarne,...

  Kategoria: Przemysł narzędziowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd martdiamonds.pl
  Brylanty & Diamenty Mart Diamonds

  Sklep internetowy z ofertą diamentów inwestycyjnych, surowych i jubilerskich. Na stronie obok kamieni znaleźć można cennik komisowy diamentów szlifowanych oraz surowych, forum oraz podstawowe informacje o diamentach. Oferta laboratorium gemmologicznego MDL wzbogacona została o ogólnodostępny kalkulator dla obliczania masy diamentów. W...

  Kategorie: Jubilerstwo | Biżuteria


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd srebrowarszawa.pl
  Diament - sklep z biżuterią srebrną

  Hurtowa sprzedaż biżuterii srebrnej. Wyroby polskie, włoskie, chińskie, tureckie, tajlandzkie itp. Kompleksowa ofertą: komplety biżuterii, łańcuszki, pierścionki, bransoletki, zawieszki, kolie, charmsy itp. Współpracujemy z wieloma odbiorcami.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kbsdiament.com.pl
  KBS Diament-Serwis

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w fachowym cięciu i wierceniu betonu, skał, żelbetu oraz asfaltu. Prace wykonuje przy wykorzystaniu wysokiej jakości pił oraz wierteł diamentowych, gwarantujących dokładną realizację wszelkich powierzonych nam prac. Podejmuje się prac związanych z wyburzaniem budynków oraz regeneracją narzędzi...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diamentstw.ovh.org
  Diament Krzysztof Chciuk - firma remontowo-budowlana

  Firma świadczy usługi o charakterze budowlanym remontowo-wykończeniowym oraz usługi doradztwa w zakresie doboru materiałów oraz zagospodarowania przestrzeni.

  Kategoria: Renowacje i remonty


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd https://klubdiament.pl
  Klub Diament

  Klub bilardowy w samym centrum Krakowa. Profesjonalne stoły i kije, klimatyzowane i wentylowane wnętrze oraz wykwalifikowana obsługa. W klubie organizowane są imprezy, takie jak wieczory kawalerskie i panieńskie, imprezy firmowe oraz studenckie czwartki.

  Kategoria: Firmy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diamentmeble.pl
  PPHU Diament

  Firma działa na polskim rynku od 2002 roku. Oferta obejmuje realizację mebli na wymiar pojedynczych oraz w zestawach. Firma produkuje meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, pokojowe z wysokiej jakości materiałów oraz zapewnia realizację usług stolarskich.

  Kategoria: Meble


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd papercats.pl
  PaperCats

  Sklep internetowy z odzieżą i biżuterią w stylu punk, rockabilly, gothic.

  Kategorie: Biżuteria sztuczna | Odzież i obuwie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd konopaccy.pl
  Konopaccy - biżuteria unikatowa

  Ekskluzywne w 100% ręcznie wykonane wyroby o niepowtarzalnym wzornictwie. Na stronie prezentacja kolekcji ekskluzywnej biżuterii złotej 18k/750. Linia ta skierowana jest do klienta oczekującego od biżuterii niepowtarzalności i wspaniałego efektu.

  Kategoria: Jubilerstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd sklep-jubilerski.com
  Jubiler Lisiewski Group

  Internetowy sklep jubilerski: pierścionki zdobione kamieniami szlachetnymi, obrączki ślubne, kolczyki, brylanty i diamenty inwestycyjne, biżuteria ślubna złota i platyna. Kilka tysięcy modeli.

  Kategoria: Biżuteria


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd jubiletka.com
  Jubiletka

  Sklep internetowy oferuje wysokiej jakości biżuterię srebrną i złotą z pełną gamą kamieni szlachetnych: pierścionki, kolczyki, zawieszki oraz komplety.

  Kategoria: Biżuteria


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd grandluxuryplaza.pl
  Grand Luxury Plaza - meble antyczne

  Sklep internetowy bezpośredniego importera ekskluzywnych mebli stylowych. W ofercie m.in. meble z Włoch. Klasę mebli potwierdza wyróżnienie w prestiżowym konkursie - Diament Meblarstwa 2010. Za meble płaci się dopiero po obejrzeniu dostarczonych mebli i tylko wtedy, gdy chce się je zatrzymać.

  Kategoria: Meble


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 6
 • Podgląd bizuteria.org.pl
  Szmaragdzik.pl

  Sklep internetowy oferujący sztuczną biżuterię wykonywaną ręcznie. Oferowane produkty charakteryzuje wysoka precyzja wykonania i modne wzornictwo.

  Kategoria: Biżuteria sztuczna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd trasko.pl
  Trasko-Inwest Sp. z o.o.

  Firma Trasko-Inwest to generalny wykonawca obiektów przemysłowych. Jej główną specjalnością są hale stalowe. Świadczy usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą (szczególnie w krajach Europy Wschodniej). Firma jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, np. Diament Forbesa, Teraz Polska, Orły Polskiego Budownictwa.

  Kategoria: Konstrukcje stalowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd stomatologiasuwalki.pl
  Stomatolog Suwałki

  Gabinet dentystyczny Diament w Suwałkach zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną. Świadczy usługi z zakresu stomatologii estetycznej i zachowawczej z endodoncją, chirurgii, protetyki i ortodoncji.

  Kategoria: Stomatolodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wiertbud.com
  Wiert-Bud

  Firma Wiert-Bud Diament Tychy Gniewek oferuje profesjonalne i precyzyjne usługi cięcia metodą diamentową. Wykonuje otwory pod instalacje, wycina otwory drzwiowe i okienne, świadczy usługi cięcia konstrukcji żelbetowych i posadzek, cięcia ścian i stropów.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy DiamondChand.pl 27.05.2009 11:38 Bardzo fajny sklep, bardzo pomocni sprzedawcy i dobre promocje ;)
 • wpis anonimowy Brylanty & Diamenty Mart Diamonds 16.12.2008 21:27 No w końcu porządna strona z dużą ofertą diamentów !!! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem serwisu ! Polecam !
 • wpis anonimowy Jubiletka 31.05.2009 12:31 Super sklep! Polecam! Piękna biżuteria i super obsługa!

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor