Detoks


wpisy 1-28 z 28

 • Podgląd detoks.wroclaw.pl
  Detoks Wrocław

  Klinika oferuje profesjonalne i bezpieczne zabiegi alkoholoodtrucia oraz zapewnia im motywację do podjęcia dalszego leczenia. Zabieg detoksu polega na dostarczeniu do organizmu chorego odpowiednio dobranej dawki leków oraz płynów, które usuwają toksyczne substancje oraz przywracają siły fizyczne.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd detoks-inizio.pl
  Inizio Detoks

  Ośrodek zapewnia leczenie w postaci odtruwania osób uzależnionych od leków, narkotyków i alkoholu.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd detoks-warszawa.pl
  Alcor

  Zakład leczniczy działa na terenie Warszawy od 1994. Specjalnością zakładu jest odtruwanie organizmu, które realizowane jest zarówno w ramach doraźnej pomocy, jak też pomocy długoterminowej, zarówno w zakładzie leczniczym, jak też w ramach leczenia domowego.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd cm-medica.pl
  MediLife

  Centrum Zdrowia Psychicznego specjalizuje się w są przywracaniu zdrowia i ratowaniu zdrowia psychicznego. Zapewnia konsultacje z lekarzem psychiatrą, lekarzem internistą, psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem i terapeutą.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dromader.org.pl
  Dromader

  Ośrodek Psychoterapii Uzależnień. Detox, terapia, uzależnienia, alkoholizm, narkomania, anoreksja.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd medox.org.pl
  Klinika odwykowa Medox

  Prywatna klinika odwykowa, dyskretnie położona pod Warszawą. Jej specjalizacją jest leczenie depresji i uzależnień, alkoholizmu, narkomanii, uzależnień od leków uspokajających i nasennych oraz przeciwbólowych. Przyjmuje pacjentów z podwójną diagnozą. Ośrodek oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie....

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd detoks24.pl
  Detoks24.pl - odtrucia alkoholowe

  Terapia osób uzależnionych. Detoks to pierwszy krok ku uwolnieniu się od substancji uzależniającej. Detoks minimalizuje intensywność odczuwania dolegliwości związanych z odstawieniem używki.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd drogadodomu.info
  Droga Do Domu

  Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień. W ramach oferty realizuje detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Realizuje terapię grupową w kameralnych maksymalnie 10-osobowych zespołach. Zapewnia całodobową opiekę medyczną i...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd instytutwitaminowy.pl
  Instytut Witaminowy

  Oferta Instytutu Witaminowego skierowana jest do każdego kto dba o zdrowy wygląd, dobre samopoczucie i chce, aby jego organizm funkcjonował prawidłowo. Pacjenci Instytutu mogą skorzystać z kroplówek witaminowych, wlewów dożylnych (w tym wlewów witaminy C), oczyszczania organizmu (detoks), chelatacji oraz kuracji antyalkoholowych.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd thor-is.pl
  Thor-Is - leczenie uzależnień

  Terapia uzależnień i leczenie alkoholizmu, grupowe i indywidualne, to główne domeny Thor-Is, ośrodka usytuowanego u podnóża gór, oddalonego od zgiełku i hałasu.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd horizon.info.pl
  Horizon - Bądź Wolny

  Prywatny ośrodek we Wrocławiu, zajmujący się profesjonalną terapią i leczeniem uzależnień. Jego misją jest pomaganie w stawaniu się lepszym człowiekiem, budowanie umiejętności rozwiązywania problemów osobistych, rozwijanie zdolności do zdrowego, świadomego życia, a w konsekwencji zwiększanie zdolności do utrzymywania...

  Kategorie: Medycyna | Uzależnienia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd versusmed.com.pl
  Versusmed - kliniki leczenia uzależnień

  Versusmed to prywatny i zamknięty ośrodek oferujący pacjentom leczenie stacjonarne. Przyjmuje osoby uzależnione od alkoholu, leków, narkotyków, a także nałogowych graczy. Prowadzone są zajęcia psychoterapii indywidualnej i grupowej, konsultacje lekarskie i psychologiczne.

  Kategoria: Uzależnienia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd terapieodzaraz.pl
  Prywatny Ośrodek Terapii

  Prywatny ośrodek leczenia uzależnień o specjalizacji : leczenie alkoholizmu, leczenie hazardu, terapie alkoholowe, leczenie uzależnień, terapie uzależnień. Terapeuci od lat pomagają osobom uzależnionym odzyskać kontrolę nad życiem i odnaleźć w nim szczęście.

  Kategoria: Uzależnienia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 2.0
 • Podgląd attente.pl
  Attente

  Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień Attente zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholizmu, hazardu, narkomanii czy medykamentów. Ośrodek istnieje od 5 lat.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://madarvit.pl
  Madarvit

  Oferta Ośrodka leczenia uzależnień Madarvit kierowana jest do osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków i hazardu, a także walczących z uzależnieniem od pracy, internetu, seksu oraz zakupów. Zapewnia opiekę medyczną oraz psychoterapeutyczną.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd uzaleznienia.net.pl
  Leczenie Uzależnień VersusMed

  Prywatny ośrodek, specjalizujący się w profesjonalnym leczeniu: uzależnienia od alkoholu, hazardu, zaburzeń charakterystycznych dla dorosłych dzieci alkoholików, pracoholizmu.

  Kategorie: Uzależnienia | Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd uzaleznieniawroclaw.pl
  Gabinety Lekarskie Aaris

  Prywatne Gabinety Lekarskie Aaris mają długoletnie doświadczenie w specjalistycznej pomocy medycznej. Oferta obejmuje konsultacje i pomoc lekarzy dermatologów, wenerologów, endokrynologów, immunologów, kardiologów, stomatologów oraz lekarzy rodzinnych. W ofercie także pomoc osobom uzależnionym od alkoholu

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd detox24.pl
  Detox24 - detoksykacja opioidowa naltreksonem

  Ultrakrótka (do 12 godzin) detoksykacja osób uzależnionych od heroiny. Terapia podtrzymująca abstynencję opiatową naltreksonem (blokerem receptorów). Możliwość leczenia pacjentów z całej Polski i spoza kraju.

  Kategoria: Uzależnienia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd takegoodcare.pl
  Take Good Care

  Sklep Take Good Care specjalizuje się w sprzedaży produktów suplementacyjnych bazujących na młodym zielonym jęczmieniu. Posiada polską certyfikację ekologiczną. W ofercie zarówno sproszkowany zielony jęczmień jak i tabletki.

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd leczyc.pl
  Prywatna Klinika Medox

  Klinika Medox specjalizuje się w psychoterapii i farmakologicznym leczeniu uzależnień. W tej placówce pod opieką psychiatry, internisty, neurologa, specjalistów psychoterapii uzależnień, psychologów, można poddać się detoksykacji alkoholowej, terapii, rehabilitacji zależności. Ośrodek skupia się na leczeniu: alkoholizmu, lekomanii,...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd siodmylas.pl
  Siódmy Las

  Centrum Holistycznej Odnowy Siódmy Las mieści się w Wąwolnicy w województwie lubelskim, w malowniczej i cichej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Oferuje warsztaty, kursy i wczasy dla osób w każdym wieku: warsztaty rękodzieła, dla kobiet, dla mam z dziećmi, kulinarne, detoks, medytacje semantyczne, Eko SPA oraz wiele innych...

  Kategoria: Ośrodki wypoczynkowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wspolnadroga.com.pl
  Wspólna Droga

  Centrum Terapii i Profilaktyki Uzależnień Wspólna Droga jest prywatną kliniką specjalizującą się w leczeniu: uzależnienia od alkoholu, picia szkodliwego, współuzależnienia, ofiar przemocy, patologicznego hazardu, bulimii, kompulsywnego objadania się, DDA. Oferuje terapie w systemie stacjonarnym, ambulatoryjnym oraz indywidualnym.

  Kategorie: Uzależnienia | Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd oczyszczanieciala.net.pl
  Oczyszczanie Ciała

  Serwis zajmuje się tematyką oczyszczania organizmu. Wyjaśnia na czym polega odtruwanie organizmu, radzi jak oczyścić organizm i poszczególne jego narządy, a także dlaczego warto to robić. Porusza kwestię naturalnych sposobów oczyszczania i pozbywania się toksyn oraz opisuje naturalne środki mogące temu sprzyjać, jak na przykład...

  Kategoria: Zdrowie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://healthpills.pl
  healthpills.pl

  Serwis i sklep internetowy poświęcony tematyce odchudzania, diet, treningów. Oferta tabletek na odchudzanie, detoks, spalanie tłuszczu.

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd osrodektrzezwosc.pl
  Trzeźwość

  Ośrodek Terapii Uzależnień Trzeźwość zajmuje się całościowym leczeniem alkoholizmu i innych uzależnień takich jak np. narkomania lub lekomania. Przeprowadza detoks pod kontrolą doświadczonych lekarzy oraz pielęgniarek. Pacjentom, którzy kończą terapię zapewnia weekendowe spotkania, które zapobiegają nawrotom choroby.

  Kategoria: Uzależnienia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.medex-vip.pl
  Medex-Vip

  Detoks alkoholowy, narkotykowy i odtruwanie prowadzi specjalistyczny zespół z ośrodka Medex-Vip w miejscowości Posada, 5 km od Konina. Stosuje terapię przy wykorzystaniu nowoczesnych i bezpiecznych metod. Usługi obejmują również odtruwanie od substancji psychoaktywnych takich jak leki i dopalacze. Wszystko odbywa się pod ścisłą...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd leczeniealkoholizmu.com
  Bezpieczna Przystań - leczenie alkoholizmu

  Nowoczesna psychoterapia uzależnień od alkoholu, leków, narkotyków, hazardu i seksu w systemie stacjonarnym, dziennym lub ambulatoryjnym. Profesjonalny detoks organizmu po zatruciu alkoholem, narkotykami lub lekami.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd teczabeskidu.pl
  Tęcza Beskidu

  Dyskretnie położony ośrodek w Ustroniu w sercu Beskidów oferuje oparte na światowych standardach diagnozowanie i leczenie: alkoholowych zespołów abstynencyjnych (tzw. detoks, odtrucie, detoksykacja), opiatowych zespołów abstynencyjnych ( po zażywaniu Heroiny, Tramalu, Codeiny), uzależnienia od alkoholu, leków uspokajających i...

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.6

Reklama

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Instytut Witaminowy 06.12.2017 14:18 Jeżeli chodzi o same kroplówki witaminowe to mogę ich polecić bo tylko z tych usług korzystałam. Wszystko bardzo sprawnie i bez bólu.
 • wpis anonimowy Take Good Care 13.11.2015 12:25 Kupiłam tam ekologiczny zielony jęczmień. Rewelacyjny! Wreszcie ma optymalny smak.
 • wpis anonimowy Versusmed - kliniki leczenia uzależnień 11.07.2014 22:08 Przejrzysta strona, łatwa w nawigacji, estetyczna. Dziwi jedna gwiazdka ze strony administracji.
 • cynio Wspólna Droga 17.12.2009 14:14 profesjonalna strona, bardzo duzo przydatnych infortmacji nt.alkoholizmu, jego przyczyn, alkoholizmu kobiecego, moja siostrę zgłosiłem do tego...
 • wpis anonimowy Dromader 28.05.2009 13:14 Byłam w tym ośrodku dwa razy na detoksie, aż w końcu trafiłam na terapie. Nie pije od 2 lat, uczęszczam na terapie pogłębiona. Jeżeli...

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor