Chirurgia naczyniowa


wpisy 1-15 z 15

 • Podgląd klinikiserca.pl
  Kliniki Serca

  Sieć ponad 20 oddziałów kardiologii interwencyjnej, kardiochirurgii i chirurgii naczyniowej. Oddziały Klinik Serca są otwarte przez całą dobę. Pacjenci mogą wykonać wiele badań m.in.: EKG, UKG, USG, test wysiłkowy. Kliniki Serca prowadzą również rehabilitacje kardiologiczną.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mikomed.pl
  NZOZ Mikomed - chirurgia naczyniowa

  Witryna internetowa przychodni Mikomed z Łodzi. Przychodnia oferuje porady medyczne i leczenie w zakresie endokrynologii, chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, stomatologii, ginekologii i chirurgii estetycznej. Na stronie NZOZ Mikomed można się zapoznać ze szczegółami oferty, listą lekarzy oraz informacjami dotyczącymi przychodni.

  Kategorie: Gabinety lekarskie | Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd krefft-laser.pl
  Piotr Krefft - chirurgia naczyniowa

  Prywatna praktyka lekarska z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lineacorporis.pl
  Linea Corporis - powiększanie biustu

  Linea Corporis zajmuje się profesjonalnymi zabiegami chirurgii plastycznej. Oferuje szeroki zakres usług. Zapewnia profesjonalizm, kompleksową obsługę i pełne zadowolenie z przeprowadzonego zabiegu.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd consensus.med.pl
  Consensus Sp. z o.o.

  Consensus świadczy usługi medycyny estetycznej i laserowej. Strona zawiera informację na temat większości metod leczenia zmian skórnych oraz chirurgii estetycznej.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd optimedpro-office.eu
  Optimed Pro-Office

  Firma Optimed Pro-Office w Węgrzcach k/Krakowa to pionier w zakresie sprzedaży systemów laserowych dla urologii, laryngologii, onkologii oraz kosmetologii. Oferta obejmuje wysokiej jakości, wysokospecjalistyczny sprzęt medyczny czołowych producentów z USA i Europy. Zapewnia zaplecze i wsparcie techniczne na terenie Polski oraz szkolenia dla...

  Kategoria: Sprzęt medyczny


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd klinikakolasinski.pl
  Klinika Kolasiński

  Prywatna klinika zajmująca się chirurgią estetyczną, chirurgią naczyniową, ortopedią, dermatologią i medycyną anti-aging. Klinika Kolasiński jest prekursorem we wprowadzaniu nowoczesnych światowych rozwiązań medycznych oraz miejscem doskonalenia wiedzy chirurgów estetycznych z całego świata.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 4
 • Podgląd chirurgia.sanok.pl
  Artur Gładysz - chirurg Sanok

  Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska. Porady z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgi naczyniowej. Kompleksowa diagnostyka. Badania ultrasonograficzne jamy brzusznej, usg dopplerowskie naczyń z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Leczenie zabiegowe (żylaki, pajączki).

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd skleroterapiagdansk.pl
  Lifemedica

  Serwis internetowy zawiera informacje na temat skleroterapii wykonywanej w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku Wrzeszczu.Informacje na temat zabiegu, porady odnośnie przygotowania się do zabiegu oraz zachowania po jego wykonaniu. Skleroterapia to zabieg ambulatoryjny, który dzięki obstrzykiwaniu żylaków prowadzi do ich wyleczenia.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd grupakwiatypolskie.pl
  Grupa Kwiaty Polskie - sieć aptek

  Profesjonalnie działające apteki na terenie województwa łódzkiego. Sprzedaż bezpośrednia i przez Internet leków gotowych, recepturowych, produktów homeopatycznych, profesjonalnych kosmetyków, sprzętu medycznego.

  Kategorie: Apteki | Bazy firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd lekarznaczyniowy.pl
  Chirurg naczyniowy lek. med. Przemysław Konczalski

  Prywatny gabinet flebologiczny - Poradnia Chirurgii Naczyniowej w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku. Lek. Med. Jacek Konczalski przyjmuje pacjentów z problemami i chorobami układu naczyniowego. Specjalizuje się m.in. w: laserowym leczeniu żylaków i skleroterapii (leczeniu żylaków za pomocą ostrzykiwań). Oferuje również kompleksową...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd chirurgnaczyniowygdansk.com.pl
  Poradnia Chirurgii Naczyniowej

  Gabinet prowadzony jest przez lek. med. Piotra Rumianowskiego - specjalistę Chirurgii Naczyniowej oraz Ogólnej. Pacjenci mają możliwość wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych USG Doppler żył i tętnic jak i skorzystania z szerokiej gamy zabiegów, takich jak: angioplastyka, stentowanie, aterektomia, stentgraft czy zakładanie...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pl.dr-franczak.com
  Dr n. med. Andrzej Franczak

  Kompleksowa chirurgia naczyniowa i ogólna. Kamica żółciowa, zwężenie tętnicy szyjnej, żylaki odbytu, przepuklina pachwinowa, pęcherzyk żółciowy, refluks przełyku, tętniak i przepuklina przepony. Mało inwazyjna operacja - skuteczne leczenie przepukliny pachwinowej. VNUS, TEPP, TAP, Clarivein, MOCA - Laparoskopowa operacja. Gabinety...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd medyk.lublin.pl
  NZOZ Medyk

  Strona Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej - Prywatnej Przychodni Lekarskiej Medyk w Lublinie. Do dyspozycji pacjentów jest: poradnia reumatologiczna, psychiatryczna, kardiologiczna, endokrynologiczna, chirurgia naczyniowa, oraz ortopedyczna i rehabilitacyjna.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ginekologwarszawa.info
  dr. n. med. Dariusz Góźdź specjalista ginekolog-położnik

  Usługi medyczne świadczone przez klinikę: ginekologia i położnictwo, onkologia ginekologiczna, chirurgia naczyniowa i estetyczna, chirurgia ogólna, endokrynologia, neurologia, diagnostyka ultrasonograficzna, badania laboratoryjne, szczepienia ochronne.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Grupa Kwiaty Polskie - sieć aptek 07.01.2009 17:14 Profesjonalne to moze za bardzo nie są. Współczuć tylko ludziom którzy tam pracują. Bo z tego co mi wiadomo to z pensją za ciekawie nie...

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor