Bóle pleców


wpisy 1-8 z 8

 • Podgląd asanakomfort.pl
  Asana Komfort

  Firma Asana Komfort powstała w odpowiedzi na potrzeby osób, które prowadzą siedzący tryb życia i mają dolegliwości z tym związane (bóle kręgosłupa, bóle głowy, bóle kości ogonowej, hemoroidy). Asana Komfort dystrybuuje ergonomiczne krzesła biurowe Asana II. Na stronie zamieszczone są porady i informacje dotyczące krzesła.

  Kategoria: Meble biurowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ctkregoslupa.pl
  Centrum Terapii Kręgosłupa

  Wrocławskie Centrum Terapii Kręgosłupa stosuje innowacyjne metody leczenia schorzeń kręgosłupa i stawów - terapię skojarzoną, manualną, proloterapię, preparaty kolagenowe, stymulację elektromagnetyczną, kawitacyjną, lasery wysokoenergetyczne oraz igłoterapię. W ofercie posiada szeroki wybór środków i akcesoriów pomocniczych.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sulphur.com.pl
  Sulphur Busko-Zdrój

  Firma specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości kosmetyków opartych na naturalnych składnikach, które przeznaczone są dla osób mających wrażliwą skórę, różne problemy skórne lub chcą zadbać o pielęgnację skóry. Oferta obejmuje m.in. żele, szampony lecznicze.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dbamokregoslup.pl
  dbamokregoslup.pl

  Baza przystępnie napisanych przez profesjonalistów medycznych artykułów dla ludzi, którym dokuczają bóle i schorzenia kręgosłupa. Informacje dotyczą ćwiczeń na kręgosłup, postępowania w wypadku ataku rwy kulszowej, profilaktyki schorzeń kręgosłupa oraz ich leczenia. W sklepie internetowym można się zaopatrzyć w produkty...

  Kategorie: Sklepy Internetowe | Poradniki medyczne


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd aspirin.pl
  Aspirin

  Informacje o leku Aspirin® firmy Bayer: zastosowanie, dawkowanie i opis preparatów. Aspirin pomaga w czasie przeziębienia, bólów pleców i mięśni, podczas kataru, bólu gardła oraz w innych stanach zapalny.

  Kategoria: Farmacja, leki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd biobeam.pl
  Drixon group s.r.o.

  Drixon group Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem techniki do fototerapii. Przyrządy, które dostarcza, stymulują procesy uruchamiające lecznicze procesy w tkankach i przyspieszają gojenie.

  Kategoria: Sprzęt medyczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd sueryder.rehabilitacjaspecjalistyczna.pl
  Sue Ryder

  Usługi rehabilitacyjne: trening motoryczny, biofeedback, terapia powięziowa, terapie manualne wg Mulligana i wg McKenzie oraz klawiterapia. Terapie najnowszej generacji skierowane zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i amatorów. Diagnostyka wad postawy i chodu oraz usługi projektowania wkładek ortopedycznych.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mebel24-sklep.pl
  Mebel24

  Sklep oferuje fotele i pufy relaksacyjne uszyte z wytrzymałej ekoskóry i wypełnione specjalnym granulatem, dzięki któremu same dopasowują się do kształtów ciała. Zapewniają natychmiastowy relaks i odprężenie, są polecane kobietom w ciąży oraz jako fotele do karmienia, idealnie łagodzą bóle pleców i odciążają kręgosłup....

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor