Moje konto

Akustyka

 • Podgląd alka.pl
  Alka Car-Audio

  W ofercie sklepu sprzęt grający do samochodu: radia, wzmacniacze, sooobwovery, anteny samochodowe, kolumny głośnikowe, zestawy do nawigacji satelitarnej GPS, car audio hifi, przetworniki cyfrowo analogowe, kable głośnikowe i zasilające, montaż audio w samochodach. Sprzęt audio firm Sinfoni, AD, Ground Zero, Celestra, Omnio, DB, In Phase.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd bobsound.pl
  BobSound

  Firma oferuje profesjonalne nagłośnienie i obsługę akustyczną różnego rodzaju imprez. Powierzone zadania realizuje na terenie Dolnego Śląska.

  Kategoria: Oprawa muzyczna imprez

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd akutech.pl
  Akutech

  Akutech jest firmą świadczącą usługi z dziedziny akustyki. Firma zajmuje się adaptacją akustyczną wnętrz, wyciszaniem pomieszczeń oraz redukcją hałasu w środowisku i przemyśle. Akutech specjalizuje się także w produkcji paneli akustycznych i ekranów dźwiękochłonnych.

  Kategorie: Usługi | Budownictwo

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd ewkakustika.pl
  ewkAkustika

  Firma EwkAkustika świadczy wszechstronne usługi z zakresu dziedziny akustyki obiektów oraz ochrony przed hałasem w obiektach budowlanych. Projekty realizuje między innymi w salach koncertowych, kinach, filharmoniach, halach widowiskowo-sportowych i teatrach. Wykonuje ekspertyzy, konsultacje oraz pomiary akustyczne, a także projekty...

  Kategoria: Firmy wg branż

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd heradesign.pl
  Heradesign

  Sufity podwieszane i panele na ścianę marki Heradesign, będącej częścią koncernu Knauf. Ich zalety to odporność na wilgoć, uderzenia i ogień, design, ekologiczne surowce używane podczas procesu produkcyjnego, a przede wszystkim parametry akustyczne. Panele akustyczne sprawdzą się w każdych warunkach, w pomieszczeniach biurowych,...

  Kategoria: Materiały wykończeniowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd geers.pl
  Geers

  Firma działa na międzynarodowym rynku od połowy poprzedniego wieku a na polskim rynku od dwóch dekad, specjalizując się w dostarczaniu wysokiej jakości nowoczesnych aparatów słuchowych, które mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb oraz możliwości pacjentów.

  Kategoria: Medycyna

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd ia.sonitum.pl
  Sonitum Inżynieria Akustyczna

  Firma Sonitum istnieje na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu zapewnienia właściwej akustyki pomieszczeń oraz realizacji instalacji nagłośnieniowych. Na wszystkie swoje usługi udziela 5-letniej gwarancji.

  Kategoria: Elektryka

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd pomiaryakustyczne.net
  PomiaryAkustyczne.net

  Oferta firmy to doradztwo w zakresie akustyki budowlanej i środowiskowej. Firma przeprowadza obliczenia emisji hałasu z poszczególnych źródeł (autostrady, fabryki), izolacyjności akustycznej, czasu pogłosu, współczynnika zrozumiałości itp. Wykorzystuje nowoczesne technologie i profesjonalny sprzęt.

  Kategoria: Usługi

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd transline.prv.pl
  Transline

  Zespoły głośnikowe budowane samodzielnie w układzie linii transmisyjnej. Obrazy i zdjęcia.

  Kategoria: Hobby

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd akupro.pl
  Aku Pro

  Firma Aku Pro jest producentem skutecznych paneli akustycznych. Panele cechuje wysoki współczynnik absorpcji dźwięku, również w zakresie niskich częstotliwości. Ustroje akustyczne Aku Pro znajdują zastosowanie w pomieszczeniach takich jak: studia nagrań, pomieszczenia odsłuchowe oraz pomieszczenia kina domowego. Panele dostępne są w...

  Kategorie: Materiały budowlane | Artykuły dla firm

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd sonitus.pl
  Sonitus - akustyka wnętrz ochrona przeciwdźwiękowa

  Firma specjalizuje się w dziedzinie akustyki wnętrz oraz ochronie przeciwdźwiękowej. Świadczone usługi to m.in.: pomiary poziomu dźwięku w pomieszczeniach, czasu pogłosu, izolacyjności akustycznej przegród, projekty akustyki wnętrz, audyt akustyczny, doradztwo.

  Kategorie: Architektura wnętrz | Doradztwo budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd eko-akustyka.pl
  Eko-Akustyka

  Firma Eko Akustyka specjalizuje się w realizowaniu usług na rynku akustyki, zapewniając kompleksowe usługi, począwszy od analiz, aż po doradztwo. Realizuje również pomiary hałasu dla instalacji przemysłowych.

  Kategoria: Usługi

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd dbaudytor.pl
  dBaudytor - firma konsultingowa

  Akustyka budowlana: budowlane doradztwo techniczne, ekspertyzy, analizy, opinie techniczne, projekty, audyty i pomiary akustyczne oraz odszkodowania za hałas, programy inwestycyjne i ochrona przed hałasem.

  Kategoria: Doradztwo budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd tymczasowo niedostępny
  AV Zone

  AV Zone prowadzi sprzedaż sprzętu hi-fi audio w postaci kolumn, wzmacniaczy, amplitunerów kina domowego oraz video w postaci projektorów, ekranów projekcyjnych. Projektuje i realizuje systemy i instalacje audiowizualne, zarówno domowe (kino domowe, stereo, multiroom, nagłośnienie zewnętrzne np. ogrodowe, altanek) jak i przemysłowe...

  Kategoria: Sprzęt RTV

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd diyakustyk.com
  Diyakustyk.com

  Serwis związany z szeroko pojętą tematyką akustyka. Również forum dla zajmujących się hobbistycznie elektroakustyką.

  Kategorie: Hobby | Technika

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd tamtamitutu.home.pl
  Tamtamitutu

  Grupa tańca i muzyki etno - taniec, pokazy, choreografia, bębny, akustyka, body painting.

  Kategorie: Rozrywka | Taniec

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd proacoustic.com.pl
  Pro Acoustic

  Specjalnością firmy Pro Acoustic jest wygłuszanie pomieszczeń metodą natryskowych tynków akustycznych. Tynki akustyczne są ognioodporne i wytrzymałe.

  Kategoria: Usługi budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd harpia.pl
  Harpia Acoustics

  Producent zestawów głośnikowych - kolumny, głośniki high-end.

  Kategoria: Elektronika

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd czarnecki.szczecin.pl
  Wiesław Czarnecki

  Firma Wiesława Czarneckiego w branży remontowo-budowlanej działa od 1993 roku. Zajmuje się głównie robotami wykończeniowymi, tapetowaniem, podwieszaniem sufitów czy systemami zabudowy suchej, ale również budową ekranów i sufitów akustycznych, akustyką przestrzeni biurowej i izolacjami przeciwwilgociowymi.

  Kategoria: Usługi budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd audiologos.pl
  Audiologos - zrozumieć świat dźwięków

  Księgarnia internetowa poleca bogaty wybór literatury dotyczącej elektroakustyki, techniki nagłośnieniowej, reżyserii dźwięku, akustyki wnętrz i słyszenia. Oferta skierowana jest do specjalistów zajmujących się tymi dziedzinami, muzyków korzystający ze sprzętu elektroakustycznego, a także audiofilów. W księgarni także nowości i...

  Kategoria: Księgarnie internetowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd sasal.pl
  Tecnica italiana Sasal

  Akustyka i ochrona przed hałasem. Przedstawiciel Paat - panele akustyczne, topakustik, wyciszenia, Unitecna - ekrany akustyczne, dźwiękoszczelne, izolacja akustyczna, Easypharma - czyste pomieszczenia.

  Kategoria: Materiały izolacyjne

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd asonapolska.com.pl
  Asona Polska Sp. z o.o. - akustyka pomieszczeń

  Akustyka pomieszczeń to specjalność firmy. W ramach wygłuszeń akustycznych współpracuje z amerykańską firmą ICC, którą reprezentuje na terenie Polski. W ofercie m.in. tynki akustyczne, eliminujące pogłos w pomieszczeniach. Produkt ten ma zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

  Kategorie: Materiały budowlane | Renowacje i remonty

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd acousticity.pl
  Acousticity

  Projekty akustyczne, panele izolacje, ustroje Pro Tools. Firma podejmie się każdego nietypowego zadania, które wymaga twórczego myślenia i niestandardowego podejścia do akustyki.

  Kategorie: Doradztwo | Artykuły dla firm

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd sonotec.pl
  Sonotec Acoustics

  Sonotec to producent wysokiej jakości ustrojów akustycznych do kin domowych, biur oraz pomieszczeń odsłuchowych. W ofercie firmy znajdują się panele akustyczne, panele binarne, dyfuzory QRD, pułapki basowe oraz inne ustroje przeznaczone do kształtowania akustyki wnętrz. Firma na zamówienie wykonuje również projekty adaptacji...

  Kategoria: Artykuły budowlane

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd akustyka.info
  Akustyka.info

  Serwis poświęcony elektroakustyce - głośniki, kolumny, subwoofery, wzmacniacze, nagłośnienie. Problemy, porady, forum.

  Kategoria: Hobby

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd electronic.blox.pl
  Porady elektroniczne

  Blog poświęcony zagadnieniom związanym z elektroniką, elektrotechniką, akustyką - schematy, artukuły, chat.

  Kategoria: Blogi

  Ocena: Ocena użytkowników:

Ostatnie komentarze