Świdnica


wpisy 1-30 z 60

 • Podgląd swidnica.blisko-daleko.pl
  blisko-daleko.pl

  Niezależna gazeta internetowa powiatu świdnickiego: Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Marcinowice, Dobromierz, Jaworzyna Śląska, Żarów. Wspólne sprawy, samorząd, bezpieczeństwo, kronika wypadków, kultura, imprezy, life style, ludzie i ich życie to tylko niektóre tematy serwisu. Ponadto forum, katalog firm i instytucji, ogłoszenia,...

  Kategoria: Prasa


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wedkarstwosca.oz.pl
  Wędkarstwo Świdnica

  Strona dla prawdziwych wędkarzy - forum, opisy łowisk wraz ze zdjęciami, relacje z wędkarskich wypraw, porady wędkarskie.

  Kategoria: Wędkarstwo


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd kz.swidnica.pl
  Kościół Zielonoświątkowy Zbór w Świdnicy

  Artykuły, teksty, kazania, atakże multimedia, mp3, filmy.

  Kategoria: Religia


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 3
 • Podgląd fakty.swidnica.pl
  Fakty Świdnickie - informacje z powiatu świdnickiego

  Internetowy informator świdnicki.

  Kategoria: Dolnośląskie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kolmed-swidnica.pl
  Kolmed

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kolmed zajmuje się leczeniem chorych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej i medycyny pracy. Prowadzi również nowoczesną poradnię rehabilitacyjną oraz przeprowadza także różne badania laboratoryjne oraz specjalistyczne badania diagnostyczne takie jak spirometria, EKG i audiometria.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd raphael.swidnica.pl
  Raphael - Salon Mody Męskiej i Ślubnej

  W salonie dominują garnitury o klasycznym formie kroju i różnorodnym wzornictwie. Również można kupić lub wypożyczyć elegancki frak angielski, surdut lub smoking. W ofercie także gustowne dodatki: ozdobne kamizelki, spinki, muszki, krawaty. Garnitury są szyte przez profesjonalne firmy: Pawis, Ferrano i Alina.

  Kategoria: Odzieżowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd swidnica-notariusz.pl
  Notariusz Małgorzata Lula- Myszewska

  Kancelaria notarialna w Świdnicy. Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd ira.swidnica.pl
  IRA

  Biuro projektowe oferuje usługi projektowe na terenie miasta Świdnicy i Dzierżoniowa. Zapewnia rzetelną, kompleksową obsługę projektową i finansową inwestycji, od analizy terenu jeszcze przed decyzją o jego zakupie, pomoc w wypełnieniu wniosków, poprzez koncepcję z wizualizacjami, aż po dokumentację projektu budowlanego,...

  Kategoria: Projekty domów


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.biurorachunkowe-swidnica.com.pl
  Ratio Legis

  Biuro rachunkowe Ratio Legis z siedzibą w Świdnicy zatrudnia doświadczonych specjalistów i oferuje kompleksową obsługę księgowości i finansowości małych i średnich firm. Zajmuje się doradztwem kredytowym, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów a ponadto rozliczaniem VAT i ZUS oraz pośrednictwem finansowym.

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd noclegi.swidnica.pl
  Cichy Kącik - noclegi w okolicach Świdnicy

  Kwatery na wsi. Wygodne i przestronne pokoje do wynajęcia.

  Kategoria: Kwatery Prywatne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd tomatis-swidnica.pl
  Centrum Tomatisa

  Poradnia psychologiczno-pedagogiczna oferuje skuteczną pomoc terapeutyczną dzieci i młodzieży m.in. z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, obniżonym lub wzmożonym napięciem mięśniowym, zakłóceniami koordynacji psychoruchowej bądź mózgowym porażeniem dziecięcym. Stosuje tylko sprawdzone i skuteczne metody terapii,...

  Kategoria: Psycholodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd auto-szyby-swidnica.pl
  Agat

  Firma Agat istnieje na rynku od 1993 roku. Zajmuje się sprzedażą szyb do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i samochodów specjalnych. Reperuje wszelkie pęknięcia, dorabia szyby specjalne, a także montuje i wymienia szyby bezpośrednio u klienta. W sprzedaży posiada też uszczelki oraz akcesoria montażowe.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd magadam.pl
  Magadam - nieruchomości Świdnica

  Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Świdnicy.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.5
 • Podgląd rawa.swidnica.pl
  Rawa - hurtownia artykułów metalowych i narzędzi

  Domeną firmy Rawa są między innymi elektronarzędzia, narzędzia, elementy złączne, elementy ze stali nierdzewnej, wyroby śrubowe oraz artykuły techniczne. Rawa dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonowała przedmioty, które są solidne, wytrzymałe i będą skutecznie służyć przez wiele lat użytkowania.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd superkadra.pl
  SuperKadra

  Zespół Kadra to specjaliści w zakresie zagadnień BHP i szeroko rozumianym outsourcingu pracowników. W ofercie kompleksowa obsługa płac, obsługa umów cywilnoprawnych oraz obsługa kadr. Profesjonalne i kompleksowe szkolenia BHP, włącznie z przygotowaniem potrzebnych ewidencji i przeprowadzaniem przeglądów budynków.

  Kategoria: Kursy BHP


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd prosnet.pl
  Prosnet

  Firma Prosnet istnieje od 2009 roku. Jej główną działalnością jest hosting, rejestracje domen, tworzenie stron oraz aplikacji webowych. Dodatkowo oferuje obsługę informatyczną dla firm.

  Kategoria: Hosting


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd diamondmax.pl
  Diamondmax - emarket

  Sklep internetowy - części, zestawy i akcesoria komputerowe. Sprzedaż płyt głównych, dysków twardych, pamięci ram, zasilaczy, obudów do komputerów i dysków. Aparaty fotograficzne, sprzęt audio, głośniki, zestawy kina domowego.

  Kategoria: Sklepy komputerowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd znam.swidnica.pl
  Znamed

  W ofercie firmy znajduje się sprzęt oraz akcesoria medyczne i stomatologiczne. W asortymencie można znaleźć m.in. profesjonalne autoklawy, myjki ultradźwiękowe oraz unity dentystyczne.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd poltex.eu
  Poltex

  Przedsiębiorstwo Poltex istnieje na polskim rynku od 2000 roku i dotychczas z jego usług skorzystało ponad 7 tysięcy firm i instytucji. W ofercie posiada odzież ochronną dla drwali, spawaczy czy malarzy. Dostępne są produkty chroniące przed owadami, żrącymi kwasami, działaniem ognia czy niskich temperatur. Projektanci Poltex oferują...

  Kategoria: Odzież robocza


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ubezpieczeniasterenga.pl
  I. M. Sterenga - pośrednictwo ubezpieczeniowe

  Ubezpieczenia Allianz Wałbrzych. Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC i turystyczne on-line.

  Kategoria: Doradztwo finansowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://krematorium-olimp.pl
  Krematorium-olimp.pl

  Zlokalizowane w Strzelinie krematorium Olimp to zakład zajmujący się kremacjami zmarłych na terenie całego województwa dolnośląskiego. Wyposażone w nowoczesne piece kremacyjne przedsiębiorstwo oferuje dyskrecję oraz pomoc w tych trudnych chwilach. Kremacje przeprowadzane w zakładzie są nadzorowane nie tylko przez osoby fizyczne, ale...

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 2.5
 • Podgląd autobrc.pl
  Auto BRC System Sosik-Schwidernoch

  Auto BRC System Sosik-Schwidernoch zajmuje się profesjonalnym montażem samochodowych instalacji gazowych lpg. Warsztat mieści się w Świdnicy.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd smartbud.pl
  Smartbud

  Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie obiektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii i przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości (także w systemie „pod klucz”).

  Kategorie: Usługi budowlane | Budownictwo mieszkaniowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd fcd.pl
  FCD

  Firma FCD świadczy usługi reklamowe oraz poligraficzne w zakresie druku offsetowego, cyfrowego i wielkoformatowego. Wykonuje billboardy, ulotki, plakaty, kalendarze.

  Kategoria: Druk i poligrafia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lazniaswidnica.pl
  Łaźnia

  Klub muzyczny i restauracja. Koncerty na żywo, smaczne potrawy, niepowtarzalny klimat. Lokal posiada salę główną, bankietową i czekoladową oraz przepiękny ogródek.

  Kategoria: Lokale gastronomiczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://magnoliarast.pl
  Magnolia Rast

  Restauracja Magnolia Rast z Jaworzyny Śląskiej oferuje smaczne i zróżnicowane menu jak i możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej takiej jak: wesele, komunia, spotkanie biznesowe, bankiet. Do dyspozycji gości są dwie przestronne sale oraz komfortowe pokoje z łazienkami.

  Kategoria: Lokale gastronomiczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd triadadom.pl
  Triada Dom

  Firma zajmuje się budową i sprzedażą mieszkań. Buduje mieszkania podpiwniczone z garażami w przyziemiu. Budowę realizuje w technologii tradycyjnej murowanej - ściany zewnętrzne dwuwarstwowe.

  Kategorie: Nieruchomości | Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd alfaswidnica.pl
  Alfa Biuro Nieruchomości

  Licencjonowana agencja nieruchomości w Świdnicy świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Uczestniczy podczas całego procesu wyszukiwania ofert, negocjowania warunków, podpisania umowy.

  Kategoria: Nieruchomości


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd helendoron.pl
  Helen Doron Early English

  Helen Doron to sieć szkół języka angielskiego dla dzieci. Kursy, szkolenia, lekcje z języka angielskiego. Język angielski metodą Helen Doron to zabawa i przygoda. Szkoły działają w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Żnin, Wałbrzych, Polkowice, Lubin, Legnica, Wrocław, Oława, Świdnica, Oleśnica, Bogatynia, Głogów,...

  Kategoria: Kursy angielskiego


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd psychologswidnica.pl
  Centrum Progres

  Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna oferuje usługi w zakresie leczenia nerwic, stanów lękowych, depresji oraz wielu innych zaburzeń psychicznych oraz trudnościach radzenia sobie z sytuacjami życia codziennego. Terapia indywidualna i grupowa.

  Kategoria: Psycholodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor