Ślimakowe


wpisy 1-30 z 30

 • Podgląd motoreduktory.eu
  Websystem Engineering

  Motoreduktory kątowe, ślimakowe, walcowe, reduktory, przekładnie, motoreduktory, Profesjonalny dobór i sprzedaż. Falowniki, regulacja obrotów motoreduktorów. Przekładnie składane na specjalne zamówienia, nietypowe reduktory. Możliwość wyliczenia układów napędowych.

  Kategoria: Akcesoria przemysłowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd uslysz.pl
  Usłysz.pl

  Strona internetowa przygotowana specjalnie dla osób mających problem ze słuchem. Wiele publikacji, a w nich co to są implanty słuchowe oraz implanty ślimakowe. Duża baza wiedzy, czym są i jak działają aparaty słuchowe, itp. Dodatkowo forum poświęcone aparatom słuchowym oraz implantom.

  Kategoria: Sprzęt medyczny


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pftechnology.eu
  PFTechnology

  PFTechnology - producent maszyn i urządzeń do filtracji, separacji, odwadniania. Filtry osadnikowe, linie technologiczne, prasy ślimakowe, przenośniki taśmowe.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd porkon.pl
  Porkon Sp. z o.o. - urządzenia do transportu ciągłego

  W ofercie przenośniki taśmowe, ślimakowe i kubełkowe oraz części zamienne do przenośników i piaskarek: krążniki gładkie, tarczowe, pierścieniowe, kierunkowe, zestawy krążnikowe, bębny napinające, napędowe gładkie i ogumowane, taśmy przenośnikowe, pasy gurtowe, silosy na kruszywo.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd elbh.pl
  ELBH Polska - instalacje odwiórowania i odpylania

  W ofercie kompleksowe rozwiązania likwidacji drzewnych odpadów produkcyjnych, od odsysania z maszyn pyłu i wiórów, poprzez transport pneumatyczny, filtrację, zmagazynowanie, aż po spalanie odpadu w ekologicznej kotłowni.

  Kategoria: Przemysł drzewny


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd velteko.pl
  Velteko - maszyny pakujące

  Producent oferuje: maszyny pakujące, dozowniki, maszyny kartonujace, transportery.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd instytut-gluchoniemych.waw.pl
  Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego

  Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie to oferta całościowego wsparcia rozwoju dzieci i młodzieży z wadą słuchu. Strona zawiera m.in. ofertę nauczania, informacje o udziale projektach i wymianach międzynarodowych, organizowanych kursach, zasadach rekrutacji.

  Kategoria: Szkoły


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wenglorz.pl
  Wenglorz

  Firma działa na rynku już od 1990 roku i od początku działalności wykonuje wytwórnie pasz. Oferta obejmuje przygotowanie projektów a także indywidualnie dopasowanych urządzeń, które produkowane są bezpośrednio w firmie.

  Kategoria: Budownictwo


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd unimasz.pl
  Unimasz

  Unimasz Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży urządzeń transportujących, systemów odwadniających i wyposażenia ubojni. Firma wykorzystuje nowoczesne rozwiązania do tworzenia różnego rodzaju przenośników, linii technologicznych do podziału mięsa, urządzeń sanitarnych wykorzystywanych...

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd deric.pl
  Deric Technik - przenośniki kubełkowe Wiese

  Nowoczesne przenośniki kubełkowe Wiese, wiele wysypów, dowolna konfiguracja, transport produktów sypkich, granulatów, proszków, pyłów.

  Kategoria: Automatyka przemysłowa


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd maszynypakujace.com.pl
  Full-Pack - etykieciarki

  Firma funkcjonuje od wielu lat na rynku maszyn i urządzeń pakujących. Do podjęcia długookresowej współpracy zaprasza firmy produkcyjne z terenu całej Polski. Full-Pack jest autoryzowanym przedstawicielem producentów maszyn pakująch. Stale współpracuje z tak znanymi markami, jak: AppecAstro, Loma, Altec i Pablo. Oferuje sprzedaż...

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ekofinn.pl
  Ekofinn-Pol Sp. z o.o.

  Ekofin-pol zajmuje się instalacją urządzeń oczyszczających ścieki. W trosce o środowisko naturalne wdraża nowoczesne technologie oczyszczania charakteryzujące się maksymalnym poziomem niezawodności, prostotą i łatwością obsługi. Bogate doświadczenie firmy oraz wysoka jakość produktów pozwala na spełnienie wymagań i oczekiwań...

  Kategoria: Uzdatnianie wody


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd cee-ekoinstal.pl
  CEE Ekoinstal - brykieciarki hydrauliczne

  CEE Ekoinstal oferuje: brykiet, oraz urządzenia brykietujące: brykieciarki ślimakowe, hydrauliczne, udarowe i rotacyjne oraz kompletne linie technologiczne do produkcji brykietu.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mikronar.pl
  Mikronar - narzędziownia

  Firma Mikronar zajmuje się sprzedażą narzędzi. W swojej ofercie posiada: frezy ślimakowe modułowe, matryce, noże tokarskie kształtowe, przeciągacze, radełka, wykrojniki i wiele innych przydatnych narzędzi.

  Kategoria: Przemysł elektrotechniczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd motovario.eu
  Motovario Distribution

  Dystrybutor napędów mechanicznych oferuje przekładnie ślimakowe kątowe, motoreduktory walcowe i silniki.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd proeko.biz
  Proeko

  Oferta firmy to wysokiej jakości suszarnie taśmowe i bębnowe do biomasy, przenośniki ślimakowe, wstęgi ślimakowe, zasobniki buforowe, dozowniki celkowe, przenośniki kubełkowe oraz konstrukcje stalowe, a także usługi cięcia laserem.

  Kategoria: Firmy wg branż


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd siatex.gliwice.pl
  Siatex - sita i siatki metalowe

  Siatex jest firmą zajmującą się produkcją i usługami w branży sit i siatek przemysłowych i specjalistycznych. Produkuje siatki i sita metalowe, krepowane, ślimakowe, zgrzewane, cięto-ciągnione, sześciokątne oraz siatki leśne i ozdobne.

  Kategorie: Ogrodzenia i Bramy | Materiały budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd budrem.net
  Budrem

  Firma specjalizuje się w mechanice przemysłowej i produkcji piór przenośników ślimakowych. W ofercie m.in.: pióra ślimaka, chwytaki dwułupinowe czterolinowe, czerpaki, przenośniki ślimakowe, przenośniki kubełkowe.

  Kategorie: Przemysł maszynowy | Akcesoria przemysłowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd engineering-bp.com
  Witamy w B&P Engineering - przenośniki ślimakowe

  B&P Engineering Sp. z o.o. - maszyny, urządzenia, linie do produkcji soków owocowych (np. koncentrat, zagęszczony sok jabłkowy). Stacje wyparne, wyparki, stacje filtracyjne, tanki, zbiorniki aseptyczne, prasy taśmowe, filtracja membranowa, przenośniki, ultrafiltracja.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zmmborkowscy.pl
  Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy Sp.J.

  Zakład Mechaniki Maszyn Borkowscy – producent wysokiej jakości elementów dedykowanych dla maszyn przemysłu samochodowego, maszynowego oraz rolniczego. W ofercie koła zębate i łańcuchowe, a także listwy zębate. Wszystkie części produkowane i wykonywane są na zamówienie klienta. Produkcja nowych przekładni zębatych i ślimakowych...

  Kategoria: Akcesoria przemysłowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dmuchawydozboza.pl
  Zakład Ślusarski Kazimierz Piecuch - dmuchawa do zboża

  Producent profesjonalnych maszyn do transportowania i czyszczenia ziarna. Urządzenia zapewniają funkcjonalność i dużą efektywność podczas procesu działania. Sprzedaż na terenie całej Europy.

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd skraw-met.com.pl
  Skraw-Met

  Firma funkcjonuje od 1972 roku i specjalizuje się w zakresie mechaniki precyzyjnej. Usługi obejmują między innymi prace tokarskie i ślusarskie. Firma wykonuje także specjalistyczne części do silników okrętowych oraz części zamienne do podzespołów tych silników.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd silosyzbozowezibi.pl
  Zibi - silosy zbożowe

  Firma Zibi świadczy kompleksowe usługi w ramach montażu, demontażu, konserwacji oraz renowacji maszyn do magazynowania i transportowania zbóż oraz pasz, w tym silosów, kubełkowych bądź ślimakowych przenośników, redlerów, suszarni zbożowych oraz koszy zasypowych. Pracownicy doradzają w sprawach dotyczących montażu silosów oraz...

  Kategoria: Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd implanty.edu.pl
  Implanty - serwis informacyjny

  Internetowy poradnik o implantach. Informacje o budowie implantów, historii powstania, kształty implantów piersi, zabieg implantacji.

  Kategoria: Zdrowie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd artro.republika.pl
  Artro

  P.W. Artro zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju przenośników, urządzeń i konstrukcji mających zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle. Oferuje również kompletne instalacje elektryczne do tego typu urządzeń.

  Kategorie: Automatyka przemysłowa | Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sklep.puregreen.pl
  Pure Green - Twój zielony sklep

  Sklep oferujący szeroką gamę produktów ekologicznych. W sprzedaży wolnoobrotowe wyciskarki do soków z warzyw i owoców wszystkich typów, od tanich wyciskarek ręcznych, poprzez wyciskarki elektryczne jedno-ślimakowe, wyciskarki pionowe, do dwu-ślimakowych wyciskarek elektrycznych włącznie. Wysyłka w ciągu 24 godzin, serwis gwarancyjny...

  Kategoria: Sklepy wielobranżowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd testmer.pl
  Testmer

  Produkcja biopaliw zaczyna być wysoce dochodowym biznesem, którym warto się zająć. Dla początkujących oraz istniejących już wytwórni, firma Testmer proponuje nowoczesne maszyny, które usprawnią produkcję. Oferuje kompletne linie i systemy maszynowe do produkcji biopaliw, chłodnice pionowe i poziome, cyklony, dozowniki do granulatora,...

  Kategorie: Rolnictwo i Hodowla | Przemysł maszynowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd napedy.info.pl
  Falowniki LG sklep

  Napędy elektryczne - Centrum Dystrybucji Komponentów automatyki przemysłowej oraz komponentów napędów elektrycznych. W ofercie: falowniki skalarne, falowniki wektorowe, falownik do traka, falownik do pompy, do wentylatorów. Oprócz tego technika napędowa mechaniczna: motoreduktory, przekładnie, reduktory kątowe ślimakowe, stożkowe,...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.4
 • Podgląd wattdrive.pl
  WATT Drive-Polska - motoreduktory falowniki

  W ofercie firmy: motoreduktory walcowe, ślimakowe, stożkowe, płaskie typ A i F, motoreduktory do mieszalników, falowniki liniowe i wektorowe.

  Kategoria: Akcesoria przemysłowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mysak.pl
  Mysak

  Producent maszyn spożywczych. Specjalizacja to maszyny do rozdrabniania, big-bag, silosy, instalacje do zagospodarowania odpadów. Maszyny do procesów technologicznych, przenośniki ślimakowe, montaż instalacji przemysłowych, dozowanie, myjki pojemników, suszarki do warzyw, urządzenia do suszenia i mieszania. W ofercie również urządzenia...

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1

Reklama

 • CTR Partner - centrum zabezpieczeń - kamery przemysłowe, rejestratory, kamery IP, zestawy CCTV
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor