Śląsk cieszyński


wpisy 1-6 z 6

 • Podgląd gwara.zafriko.pl
  Gwara Śląska Cieszyńskiego

  Strona napisana jest w całości gwarą Śląska Cieszyńskiego. Opisuje jego folklor, kulturę materialną i duchową oraz obyczaje obecnie, i w przeszłości. Celem strony jest kultywowanie gwary cieszyńskiej i jej propagowanie, zwłaszcza wśród młodego pokolenia.

  Kategoria: Kultura i Sztuka


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.8 Komentarzy: 4
 • Podgląd tramwajewcieszynie.prv.pl
  Cieszyńskie tramwaje 1911-1921

  Serwis opisuje historię cieszyńskiej linii tramwajowej, wykorzystywany sprzęt oraz to co ostało się do dzisiejszych czasów. W galerii zamieszczono unikatowe zdjęcia, w większości nigdzie nie publikowane oraz cieszyńskie pocztówki.

  Kategoria: Śląskie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd skladnica-gornoslaska.pl
  Składnica Górnośląska

  Strona jest zbiorem informacji o Górnym Śląsku i ma na celu przybliżyć mieszkańcom ich własną tożsamość oraz może stanowić inspirację do odwiedzin interesujących, nieraz zapomnianych miejsc.

  Kategoria: Śląskie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd olzanet.pl
  OlzaNet.pl - Przygraniczny Portal Informacyjny

  Aktualności z regionu Cieszyn, Śląsk Cieszyński, ogłoszenia, praca, informacje o regionie, ciekawi ludzie z regionu, ciekawe miejsca, katalog stron www związanych z regionem.

  Kategoria: Śląskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kaczyce.net
  Kaczyce

  Serwis internetowy poświęcony miejscowości Kaczyce, położonej na południu Polski - wydarzenia, aktualności, informacje z regionu oraz informacje sportowe.

  Kategoria: Śląskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd optimal.net.pl
  Optimal

  Dostawca sprzętu komputerowego, systemów fiskalnych, technologii mobilnych dla instytucji, firm, urzędów, szkół i klientów indywidualnych. Usługi konsultingowe, kursy komputerowe.

  Kategoria: Sprzęt komputerowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1

Reklama

 • Chwilowo wszystkie miejsca reklamowe są wolne

Powiązane tagi

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Gwara Śląska Cieszyńskiego 20.09.2009 16:20 Na niech Ci Ponboczek do jaknewizncyj zdrowio kiejes sieodezwol po naszymu. Tak dzierzec !!!
 • wpis anonimowy Optimal 02.10.2010 00:20 Jestem pod wrażeniem obsługi. Polecam korzystanie z usług tej firmy(jestem zadowolony), ale nie są najtańsi.

Copyright © 2004-2022 Gwiazdor