Najnowsze dobre strony w katalogu Gwiazdor

 • Podgląd rembudtomasik.pl
  Rem-Bud

  Przedsiębiorstwo Rem-Bud w Jeżowie w województwie łódzkim świadczy usługi w zakresie budownictwa kolejowego. Zajmuje się projektowaniem, budową, remontami, modernizacją torów i rozjazdów i innymi drobnymi pracami. Prowadzi sprzedaż materiałów nawierzchni kolejowych. OD 2011 roku współpracuje z firmą Nani w zakresie usług...

  Kategoria: Budownictwo drogowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.lapczyk.pl
  Lapczyk

  Działający od wielu lat zakład pogrzebowy Lapczyk zapewnia sprawną realizację usług pogrzebowych. Organizacja pochówku zmarłych opiera się o pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności, transporcie zwłok czy ich ewentualnej kremacji. Ponadto, firma posiada szeroki wybór trumien oraz urn.

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://mementum.com.pl
  Mementum

  Zakład pogrzebowy Mementum świadczy szeroki zakres usług pogrzebowych, od załatwienia wszystkich formalności, przez transport zwłok czy organizację stypy. Zespół pracowników, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, gwarantuje wysoką jakość usług.

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://gloria-buk.pl
  Gloria

  Zakład pogrzebowy Gloria świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, wspierając klienta w sprawnej organizacji pochówku zmarłych. Firma zapewnia załatwienie formalności w urzędzie i na cmentarzu, jak i możliwość transportu,y kremacji zwłok czy organizacji stypy. Wysoka jakość usług zagwarantowana jest dzięki wieloletniemu...

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://natural-wood.pl
  Natural Wood

  W ofercie sklepu internetowego znajdują się impregnaty do drewna Osmo zewnętrzne i wewnętrzne.

  Kategoria: Artykuły budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ropbenz.pl
  Rob-Benz

  Zlokalizowane w Karnicach w województwie zachodniopomorskim centrum usługowe Rob-Benz to stacja paliw, automatyczna myjnia, a także warsztat samochodowy, oferujący wszechstronną obsługę klimatyzacji, sprzedaż i wymianę opon, usługi wulkanizacyjne, pomiar geometrii kół 3D i bieżące naprawy związane z eksploatacją pojazdów.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://myfili.com
  My First Life

  Sklep ekologiczny internetowy oferuje produkty przyjazne naturalnemu środowisku. Są to m.in. kosmetyki takie jak mydła, balsamy, żele czy też środki czyszczące.

  Kategorie: Kosmetyki | Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://salaperlowa.pl
  Sala Perłowa

  Sala Perłowa to obiekt gastronomiczno-usługowy, specjalizujący się w organizowaniu imprez okolicznościowych. Dysponuje salą na 100 gości, ogrodem z altaną, placem zabaw dla dzieci i obszernym parkingiem. Sala zlokalizowana jest w Rybnie niedaleko Wejherowa, w województwie pomorskim.

  Kategoria: Organizacja wesel


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sensorium.warszawa.pl
  Sensorium

  Centrum Terapii Nowoczesnej Sensorium w Warszawie oferuje wszechstronną opiekę dla dzieci i młodzieży. Zapewnia konsultacje oraz pomoc specjalistów w zakresie logopedii, pedagogiki, psychologii, fizjoterapii i rehabilitacji. Oferuje także multimedialną oraz interaktywną naukę języków obcych prowadzonych przez native speakerów. Realizuje...

  Kategoria: Psycholodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sklep.gappoland.com
  GAP food additives

  Firma GAP food additives oferuje akcesoria niezbędne w procesie wytwarzania serów, m.in. kultury starterowe, podpuszczki mikrobiologiczne i naturalne, powłoki serowarskie, chusty serowarskie i środki chemiczne. W ofercie posiada także szeroki asortyment akcesoriów wędzarniczych oraz m.in. maszyny i urządzenia do wyposażenia zakładu,...

  Kategorie: Artykuły dla firm | Sklepy spożywcze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd skrzeczkowscy.com
  Kancelaria Adwokacka Skrzeczkowscy

  Kancelaria współpracuje z klientami indywidualnymi, podmiotami gospodarczymi i przedsiębiorstwami. Zajmuje się reprezentowaniem klienta w postępowaniu sądowym i administracyjnym albo przed innymi instytucjami, a oprócz tego doradztwem z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, gospodarczego, administracyjnego, jak też...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd skupzlomu-gubin.pl
  VHZ Polska

  Firma VHZ Polska Sp. z o.o. w Gubinie zajmuje się skupem złomu, realizując profesjonalną i kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych na podstawie posiadanych uprawnień i pozwoleń. Posiada niezbędną bazę oraz własny transport, zapewniając także kontenery na złom. Skupuje złom stalowy, żeliwny, złom miedzi i mosiądzu, złom...

  Kategorie: Usługi | Ochrona środowiska


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd autoelektroklima.pl
  Auto Elektro Klima

  Sklep Auto Elektro Klima, mający swoją siedzibę we Wrocławiu, zajmuje się sprzedażą nowych alternatorów oraz rozruszników, jak również oferuje części do nich. Firma współpracuje zarówno z małymi, jak i dużymi warsztatami.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd automax-garage.pl
  Automax

  Warsztat samochodowy Automax w Imielinie zajmuje się naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzi serwis klimatyzacji, uzupełnia płyny eksploatacyjne, przeprowadza przeglądy. Prowadzi też sprzedaż części Iveco. Posiada wykwalifikowany personel oraz wieloletnią praktykę.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://codopress.pl
  Codopress

  Codopress to pracownia należąca do firmy Tricomed SA, polskiego przedsiębiorstwa, mającego ponad 60-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyrobów medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem opatrunków specjalistycznych oraz biomateriałów.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd soczewisko.pl
  Soczewisko.pl

  Sklep internetowy Soczewisko.pl prowadzi sprzedaż soczewek kontaktowych, okularów i akcesoriów. Są to wysokiej klasy produkty pochodzące od cenionych producentów. W ofercie są soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kolorowe kwartalne, płyny pielęgnacyjne, krople do oczu, oprawki okularowe i okulary przeciwsłoneczne.

  Kategoria: Sklepy optyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd stalmis.pl
  Stal-Miś

  Firma Stal-Miś specjalizuje się w produkcji i regeneracji osprzętu do maszyn rolniczych oraz budowlanych. W asortymencie znajdują się także elementy do zabudowy skrzyń samowyładowczych i zabudowy do transportu drewna. Firma wykonuje remonty łyżek do maszyn budowlanych i rolniczych oraz remonty i regeneracje skrzyń samowyładowczych.

  Kategoria: Sprzęt budowlany


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd horyzontycafe.pl
  Horyzonty Cafe

  Cafe Horyzonty w Olsztynie to kameralne miejsce z domowym menu na niewielkie wesele, urodziny czy spotkanie biznesowe. W menu są dania kuchni polskiej i europejskiej, a także desery.

  Kategorie: Lokale gastronomiczne | Catering


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd jedziecatering.pl
  Jedziecatering

  Firma Jedziecateringod 2006 roku świadczy usługi cateringowe. Współpracuje z klientami indywidualnymi oraz firmami i instytucjami takimi jak szkoły lub przedszkola. Przygotowuje zdrowe i zawsze świeże posiłki, które sporządzane są na miejscu ze świeżych składników. Oferuje zupy, drugie dania a także zestawy obiadowe.

  Kategoria: Catering


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sztukakrawiecka.pl
  Strefa Sztuki Krawieckiej

  Strefa Sztuki Krawieckiej to pracowania stworzona przez krawców, konstruktorów i technologów odzieży. Projektuje, opracowuje szablony odzieży, szyje piękne kreacje i szkoli fachowców. Szkolenia obejmują kursy szycia, kursy konstrukcji odzieży, kursy konstrukcji bielizny oraz warsztaty i kurs krawiectwa haute couture. Uczy również...

  Kategorie: Kursy i szkolenia | Usługi rzemieślnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pistacja-bistro.pl
  Pi'Stacja Bistro

  Klimatyczne Pi'Stacja Bistro oferuje smaczne, różnorodne domowe dania na miejscu i na wynos, ciasta własnego wypieku i gorące napoje, a także catering dla firm. Starannie dobrane składniki pochodzą od miejscowych dostawców. Zapewnia też menu wegetariańskie. Organizuje również dowóz obiadów dla osób starszych.

  Kategorie: Catering | Lokale gastronomiczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://e-baseus.com
  e-Baseus

  Sklep e-baseus.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki na rynku polskim. Oferuje akcesoria do telefonów i tabletów Baseus.

  Kategoria: Telefony i akcesoria


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd swimstuff.pl
  Swim Stuff

  Oferta firmy to wysokiej jakości sprzęt triathlonowy, deski do pływania, odzież do pływania, a także rozmaite akcesoria basenowe. W asortymencie sklepu odnajdą coś dla siebie amatorzy sportów wodnych, jak i osoby profesjonalnie uprawiające triathlon. Firma zajmuje się także wypożyczaniem dmuchanych torów przeszkód, które są...

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tatucan.com.pl
  Tatucan

  Studio tatuażu Tatucan w Gdyni to kameralne studio, które oferuje interesujące propozycje tatuażu. Posiada duże doświadczenie w grafice i wyrobiło sobie własne style rysunku, jednak chętnie dostosowuje się do wymagań klienta.

  Kategoria: Zabiegi kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kancelariaprawnabek.pl
  Radca prawny Beata Kotula

  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Oferuje pomoc doraźną, jak i stałą obsługę firm. Zapewnia kompleksowe doradztwo prawne oraz reprezentuje interesy klientów przed sądami oraz organami administracyjnymi. Przygotowuje dokumentacje oraz wydaje opinie prawne. Zajmuje się obsługą...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wk-kancelaria.com
  Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Kalamarz

  Fachową obsługę podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych oferuje Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Kalamarz w miejscowości Gwizdaj. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu prawa administracyjnego oraz gospodarki nieruchomościami. Oferuje zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi i administracyjnymi....

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd adwokatgiesek.pl
  Kancelaria Adwokacka Dorota Giesek

  Kancelaria Adwokacka Dorota Giesek powstała w 2014 roku. Oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Podejmuje się spraw o każdym stopniu skomplikowania. Prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego i rozwodów oraz sprawy gospodarcze, a także postępowania windykacyjne i administracyjne. Prowadzi też procesy...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd adwokatmorawska.pl
  Kancelaria Adwokacka Agata Morawska

  Kancelaria oferuje wsparcie w zakresie prawa rodzinnego, prawa karnego oraz gospodarczego. Zajmuje się obsługą prawną spółek i specjalizuje w szeroko rozumianej problematyce prawa rodzinnego. Oferuje pomoc prawną w sprawach o rozwód i separację, w sprawach o alimenty, czy o ustalenie pochodzenia dziecka i podział majątku. Świadczy też...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd adwokatpolaczy.pl
  Kancelaria Adwokacka Tomasza Polaczy

  Kancelaria oferuje pomoc prawną podmiotom gospodarczym oraz klientom indywidualnym. Zapewnia profesjonalne porady prawne i reprezentuje klientów przed sądami administracyjnymi, sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej. Tworzy kompleksowe opinie prawne. Reprezentuje klientów w sprawach windykacji należności. Oferuje stałą...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd adwokat-przybyl.pl
  Kancelaria Adwokacka Maciej Przybył

  Kancelaria funkcjonuje w obszarze prawa pracy, administracyjnego, handlowego, gospodarczego, spadkowego, cywilnego, wekslowego, spółdzielczego oraz wspólnot mieszkaniowych, a także postępowania egzekucyjnego. Jej siedziba znajduje się w Grudziądzu ale współpracuje z klientami z całej Polski. W zakres świadczonych usług wchodzi między...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd techcolor.pl
  TechColor

  TechColor to firma zajmująca się sprzedażą i montażem osłon przeciwsłonecznych. Jej siedziba znajduje się w Mierzynie w województwie zachodniopomorskim, a działalność w branży prowadzi od kilku lat. Firma oferuje wyłącznie nowoczesne i solidne rozwiązania takie jak rolety zewnętrzne, materiałowe czy też rzymskie, markizy, plisy,...

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd villaannalisa.pl
  Villa Anna Lisa

  Villa Anna Lisa znajduje się w Świnoujściu, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej plaży. Jest to komfortowy i stylowy obiekt noclegowy z pokojami 1 i 2-osobowymi. Każdy pokój ma własną łazienkę, TV, radio, telefon oraz dostęp do Internetu. W Villi można też skorzystać z oferty zabiegowej – masaży, kąpieli relaksujących,...

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd topinstal-instalacje.pl
  Topinstal

  Firma Topinstal działa w branży instalacyjnej. Specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych i sanitarnych, montażu systemów rekuperacji jak i wentylacji, montażu pieców stałopalnych, przyłączach wody i kanalizacji jak również remontach i adaptacji kuchni czy łazienek. Siedziba firmy znajduje się w Małoszkach w województwie...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ginekolog-trojmiasto.pl
  Ginekolog Trójmiasto

  Gabinet Ginekologiczny lek. med. Danuta Kurdzis w Gdańsku zapewnia kobietom w każdym wieku wsparcie w zakresie poradnictwa, diagnostyki i leczenia chorób kobiecych. Otacza opieką kobiety od pierwszych tygodni ciąży aż do rozwiązania, również w przypadku patologii ciąży. Oferuje wsparcie w doborze antykoncepcji oraz hormonalnej terapii...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tuning-dpf.pl
  Gaz-Elek

  Firma Gaz-Elek zajmuje się chiptuningiem samochodów dostawczych i osobowych, elektromechaniką, montażem instalacji gazowych, a także serwisem filtrów cząstek stałych. Warsztat wyposażony jest w nowoczesny i niezawodny sprzęt oraz certyfikowane oprogramowanie. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd volvocarwroclawbielany.pl
  Volvo Car

  Autoryzowany dealer Volvo we Wrocławiu oferuje bogaty wybór nowych i używanych modeli samochodów tej marki. Samochody typu SUV, sedan, kombi, a także hybrydowe o różnym standardzie wyposażenia.

  Kategoria: Dealerzy samochodów


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd weterynarzchorzow.com
  Przychodnia Weterynaryjna

  Przychodnia Weterynaryjna w Chorzowie posiada dwa gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zwierząt domowych, a także dzikich i egzotycznych. W ofercie posiada także kompleksowe leczenie stomatologiczne.

  Kategoria: Weterynaria


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd novaclinica.pl
  NovaClinica

  Wielospecjalistyczna klinika medyczna w Tczewie.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zabrze-notariusz.pl
  Kancelaria Notarialna Anna Kleszczewska

  Kancelaria oferuje obsługę prawną w zakresie dokonywania czynności notarialnych.

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zaz-en.pl
  ZAZ-En

  Firma ZAZ-En zajmuje się dostarczaniem zespołów zabezpieczeń dla energetyki przemysłowej i zawodowej. Oferuje nowoczesne i niezawodne rozwiązania takie jak wielofunkcyjne przekaźniki zabezpieczeniowe, zespoły zabezpieczeń, urządzenia dla generatorów czy oprogramowanie do obsługi urządzeń, a także obsługę serwisową i techniczną...

  Kategoria: Przemysł


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.topuszczelki.com.pl
  Top-uszczelki

  Łódzka firma Top-uszczelki oferuje nowoczesne wyroby z tworzyw sztucznych. Są to: płyty gumowe i silikonowe, wykładziny z gumy, bogaty asortyment uszczelek różnego rodzaju, termoizolacje czy filce. Produkty mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i nie tylko. Oferowane rozwiązania są przystosowane do indywidualnych wymagań i...

  Kategoria: Przemysł


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://travelerbike.pl
  TravelerBike

  Rowerowy sklep internetowy z bogatym wyborem rowerów i akcesoriów rowerowych. W ofercie są rowery MTB, rowery crossowe damskie i męskie, rowery trekkingowe, rowery miejskie oraz rowery dla dzieci. Firma jest oficjalnym dystrybutorem i autoryzowanym przedstawicielem rowerów marki Kands.

  Kategoria: Sklepy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd vitovolt.pl
  VitoVolt

  Firma VitiVolt oferuje przyjazne środowisku rozwiązania energetyczne dla domu, firm i gospodarstw rolnych. Realizuje projekty oparte na innowacyjnych technologiach, które są w pełni dopasowane do potrzeb klientów. Powstają one przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi analitycznych oraz specjalistycznych programów. Posiada sprzęt...

  Kategoria: Energetyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://went-system.pl
  Went System

  Firma Went System specjalizuje się w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Świadczy usługi w zakresie dostawy i montażu urządzeń dla obiektów handlowych, przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej i obiektów mieszkalnych. Zapewnia wsparcie w uruchomieniu oraz zaprogramowaniu i skonfigurowaniu urządzenia.

  Kategoria: Klimatyzacja, wentylacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd polskiesanatoria.pl
  Polskie Sanatoria

  Grupa Polskich Sanatoriów Polskie Sanatoria zrzesza obiekty sanatoryjne i uzdrowiskowe w kilku regionach Polski: Ciechocinek, Konstancin, Nałęczów, Kołobrzeg. Oferuje pełnopłatne pobyty zdrowotne.

  Kategoria: Sanatoria i uzdrowiska


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.wonder-home.pl
  Wonder Home

  Firma Wonder Home oferuje wysokiej jakości meble na wymiar. Zajmuje się projektowaniem mebli do kuchni, salonu, łazienki, garderoby, a także mebli biurowych i mebli do miejsc użyteczności publicznej. Oferuje profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb klienta. Zapewnia przewóz oraz...

  Kategoria: Meble


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://exclusiveofstyle.pl
  Exclusive Of Style

  Exclusive Of Style to firma zajmująca się sprzedażą kuchennych zlewów oraz akcesoriów do nich. W ofercie są zlewozmywaki jednokomorowe stalowe podwieszane, duże zlewy dwukomorowe, zlewy wpuszczane, a także te wykonane ze szkła i granitu. Exclusive Of Style oferuje zlewy w każdym rozmiarze, z ociekaczem i bez, prostokątne, kwadratowe,...

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://media-max.pl
  media-max

  Media-max to specjalistyczny sklep ze sprzętem audio we Wrocławiu. Oferuje profesjonalny sprzęt czołowych marek jak Dali, Denon, Yamaha, Pioneer, Marantz i wiele innych. Prowadzi również sprzedaż online oraz pomaga w wyborze odpowiedniego sprzętu.

  Kategoria: Sprzęt AGD i RTV


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://x-mac.pl
  X-Mac

  Serwis komputerów X-Mac swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych i biznesowych z całej Polski. Główną specjalność firmy stanowi naprawa sprzętu marki Apple.

  Kategoria: Serwisy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd biurorachunkoweprzemysl.pl
  Alba

  Biuro Rachunkowe Alba od lat pomaga klientom indywidualnym i biznesowym w prowadzeniu rachunkowości oraz księgowości, a także w sprawach kadrowo-płacowych. Wykonuje fachowe tłumaczenia przysięgłe. Przygotowujemy również zeznania oraz deklaracje dla Urzędu Skarbowego i wszelką niezbędną dokumentacją, wymaganą do osiągnięcia dotacji...

  Kategoria: Biura rachunkowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://slserwis.pl
  SL Serwis

  Serwis Komputerowy SL Serwis jest częścią firmy SLcomputer. Naprawa komputerów, laptopów i tabletów.

  Kategoria: Serwisy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zrbjuroszek.pl
  ZRB Juroszek

  Przedsiębiorstwo ZRB Juroszek od wielu lat zajmuje się budową domów jednorodzinnych, remontami oraz wykończeniem. Firma oferuje montaż ścian, sufitów, stolarki okiennej lub drzwiowej, układanie podłóg, malowanie, tapetowanie, ocieplenie, montaż instalacji grzewczych, hydraulicznych i elektrycznych, układanie glazury i terakoty jak i...

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://erna-nieplanowanaprzygoda.pl
  Erna

  Internetowa sprzedaż książki Erna – Nieplanowana przygoda w formie tradycyjnej oraz elektronicznej.

  Kategoria: Księgarnie internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://lipnowskiopal.pl
  Lipnowski Opał

  Firma Lipnowski Opał zajmuje się sprzedażą opału. W sprzedaży ma węgiel importowany, węgiel krajowy oraz ekologiczny pellet. Funkcjonuje w branży od ponad dekady. Dostarcza opał na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Dysponuje własnym transportem.

  Kategoria: Składy opału


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://safemask.com.pl
  Safe Mask

  Safe Mask to producent masek ochronnych na twarz z siedzibą na terenie Polski. Produkt posiada dwie warstwy - zewnętrzną o gramaturze 240 g/m2 i wewnętrzną o gramaturze 80 g/m2. Maski spełniają wymogi związane z obowiązkiem zakrywania ust i nosa w niektórych przestrzeniach publicznych. Maski są wielokrotnego użytku - istnieje...

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd https://lonexsklep.pl
  Lonex

  Firma Lonex to sprawdzony producent wózków dziecięcych. Oferuje modne, solidne i nowoczesne wózki oraz akcesoria.

  Kategoria: Artykuły dla dzieci


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://mylady.pl
  Mylady.pl

  Sklep internetowy z modą damska w dużych rozmiarach oferuje modne sukienki, wygodne bluzki, dresy i spodnie oraz atrakcyjną bieliznę.

  Kategoria: Odzież i obuwie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://grandel.pl
  Dr. Grandel

  Kosmetyki profesjonalne Dr. Grandel to naturalne kosmetyki bazujące na leczniczych wyciągach z roślin do pielęgnacji twarzy, ciała, oczyszczania, makijażu. Kremy nawilżające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe, na dzień, na noc, ampułki oraz szeroki wybór kosmetyków do ciała.

  Kategoria: Kosmetyki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://larime.pl
  LaRime Concept

  Larime - projekty, które na nowo odkrywają sprawdzone wzory i motywy łączące w sobie wielkomiejski styl ze sportową swobodą. Odzież wyłącznie z naturalnych materiałów.

  Kategoria: Odzież i obuwie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.vegasfera.com
  Vegasfera

  Wegański Salon Kosmetyczny Vegasfera to miejsce, które opiekuje się nie tylko ciałem, ale także duszą. Na ofertę składa się kosmetologia twarzy i ciała, fizjoterapia, zabiegi spa, hirudoterapia.

  Kategoria: Gabinety kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://superkrzesla.pl
  Prosedia

  Produkty dostępne w ofercie sklepu przypisane zostały do kilku kategorii tematycznych, które pozwalają na łatwe odnalezienie krzeseł, foteli, puf czy taboretów optymalnie sprawdzających się w konkretnych pomieszczeniach - np. biurze, restauracji czy hotelu. Oferowane meble wyróżniają się solidnością wykonania, a także unikalnym...

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ulfig.com.pl
  Ulfig

  Usługi pogrzebowe. Zakład m.in. wykonuje balsamację i rekonstrukcję pourazową ciała.

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd idealline.pl
  Ideal Line

  Firma Ideal Line Sp. z o.o. w Łomży to specjaliści od bezpieczeństwa. Oferuje doradztwo i wsparcie w wyborze systemów zabezpieczania mienia: sejfy, urządzenia depozytowe oraz drzwi antywłamaniowe czy wodo- i kuloodporne. Zapewnia wszechstronną obsługę wraz z dostawą, montażem, instalacją i szkoleniem. Świadczy także usługi serwisowe...

  Kategorie: Artykuły dla firm | Usługi


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd admot.com.pl
  Admot

  Firma Admot jest nowoczesnym zakładem produkcyjno-usługowym z wieloletnim, sięgającym 1989 roku doświadczeniem. Zajmuje się wielkoseryjną obróbką wiórową oraz plastyczną na zimno. Produkuje części i podzespoły dla branży motoryzacyjnej, meblowej oraz maszynowej. Dysponuje specjalistycznym zapleczem maszynowym i zatrudnia...

  Kategoria: Przemysł metalowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd agent.multifirma.pl
  Multi-Agent Zbigniew Warmuz

  Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń dla firm, jak też dla osób prywatnych oferuje Agencja ubezpieczeniowa MultiAgent Group w Katowicach. Oferta obejmuje ponad 12 towarzystw dostępnych na polskim rynku.

  Kategoria: Ubezpieczenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.wonderlandia.pl
  Wonderlandia

  Wonderlandia to sklep internetowy z modą alternatywną dla osób chcący się wyróżnić. Oferuje oryginalne sukienki w stylu pin up, gotyckim oraz nowoczesnym. Duży wybór peruk syntetycznych – naturalne oraz zwariowane kolory.

  Kategoria: Odzież i obuwie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://reefguard.pl
  Reefguard

  Wysokozaawansowane akwaria morskie, ich projekt i wykonanie zapewnia firma Reefguard. Oferuje dodatkowo aquascaping - fachową aranżację morską w akwarium, która pozwoli na stworzenie szczególnej przestrzeni, którą można wypełnić ekskluzywnymi zwierzętami. Poza projektem i montażem akwarium, firma zapewnia kompleksowe wsparcie w...

  Kategorie: Sklepy zoologiczne | Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://sklep.stroje.pl
  Polskie Stroje Ludowe

  Sklep oferuje elementy strojów ludowych z większości regionów Polski: krakowskie, łowickie, śląskie, kujawskie, a także buty ludowe skórzane wykonywane ręcznie w Polsce, wianki, kapelusze, chusty ludowe, korale czerwone.

  Kategoria: Odzież i obuwie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd plawgo.com.pl
  Plawgo Architektura

  Pracownia architektoniczna Plawgo Architektura projektuje minimalistyczne domy jednorodzinne, domki rekreacyjne oraz budynki usługowe. Wszystkie projekty sporządzane są przez projektantów z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń. Biuro działa w okolicach Elbląga i Gdańska.

  Kategoria: Architektura


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd cursarius.pl
  Cursarius

  Firma Cursarius oferuje wszechstronne usługi w zakresie sprzątania przestrzeni biurowych oraz obiektów wielkopowierzchniowych na terenie Warszawy oraz okolic. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i biznesowych.

  Kategoria: Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.scandrill.pl
  Scandrill

  Scandrill S.C. jest producentem koagulantów i flokulantów dedykowanych, zgodnie z wytycznymi jakościowymi klienta, uwzględniającymi różnorodność budowy, składu i aktywności chemicznej preparatów. Oferuje również inne produkty do stosowania w procesach oczyszczania wody. Koagulanty Scanpol ® generują 50 % mniej osadu przy zachowaniu...

  Kategoria: Przemysł chemiczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd vikingsecurity.pl
  Viking Security

  Agencja ochrony Viking Security zajmuje się ochroną osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw, a także mienia. Profesjonalnie zabezpiecza imprezy masowe takie jak np. koncerty, festiwale muzyczne i wydarzenia sportowe.Agencja działa w branży od wielu lat.

  Kategoria: Agencje ochrony


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd czogum-opony.pl
  Czogum

  Firma Czogum świadczy usługi geometrii kół w samochodach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu - Hunter 3D. Oferuje okresowe przeglądy samochodów, a także zajmuje się wymianą płynów eksploatacyjnych. Dodatkowo wykonuje wszechstronne prace serwisowe w obrębie układu jezdnego, klimatyzacji oraz wiele innych.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://habapolska.pl
  HABA Polska

  Firma HABA Polska w swojej ofercie posiada profesjonalne meble do wyposażenia przedszkoli, żłobków oraz szkół. W sklepie internetowym znajdują się wysokiej jakości ścianki sensoryczne i wspinaczkowe, place zabaw, jak również dekoracje.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://cudnydom.pl
  CudnyDom

  Sklep internetowy oferuje ozdoby do domu oraz ekskluzywne meble glamour. Stawia na design oraz użyteczność.

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://helpmedi.com.pl
  Helpmedi

  Sklep internetowy Helpmedi zajmuje się sprzedażą produktów medycznych dla całej rodziny. Oferta produktowa zawiera: aspiratory elektryczne z opcją aspiracji ustnej, ciśnieniomierze elektroniczne, termometry bezdotykowe, nebulizatory, monitory płodu i wiele innych.

  Kategorie: Sklepy Internetowe | Sprzęt medyczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd farmas.pl
  Farmas

  Firma Farmas przygotowuje projekty wyposażenia laboratoriów oraz aptek, a także zajmuje się ich produkcją i dystrybucją. W ofercie znajdują się m.in. miksery recepturowe, komory laminarne bądź też oczyszczacze powietrza do pokoju recepturowego, a także wyposażenie dodatkowe.Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd holtrans-kielce.pl
  Holtrans - profesjonalne holowanie tirów

  Holowanie tirów na terenie Kielc i nie tylko. Firma Holtrans Kielce zajmuje się profesjonalnymi usługami w zakresie pomocy drogowej. Firma działa całodobowo, 24/7.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://lipodema.pl
  Lipodema

  Centrum leczenia lipodemii. Lipodema, lub inaczej lipodemia, to schorzenie dotyczące głównie dolnych kończyn, choroba często nazywaną grubych nóg, a medycznie obrzęk lipodemiczny lub tłuszczowy.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd glimar.gliwice.pl
  Glimar

  Firma Glimar realizuje kompleksowo prace instalacyjne dla klientów biznesowych oraz indywidualnych na terenie Śląska i całego kraju. Zakres oferty obejmuje instalacje: wodne, kanalizacyjne, sanitarne, gazowe, centralnego ogrzewania, solarne, klimatyzacja i wentylacja.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://dentalprotetica.pl
  DentalProtetica

  DentalProtetica to klinika stomatologiczna i protetyczna w Warszawie oferująca kompleksowe i profesjonalne leczenie kanałowe pod mikroskopem, ortodoncję, protetykę, implanty zębów oraz korony i licówki.

  Kategoria: Stomatolodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd zespolconcret.pl
  Concret

  Zespół muzyczny na wesele.

  Kategoria: Oprawa muzyczna imprez


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd krolewskie-miody.pl
  Królewskie Miody

  Królewskie Miody to gospodarstwo pasieczne zajmujące się produkowaniem, sprzedażą i konfekcjonowaniem produktów pszczelich oraz miodu.

  Kategoria: Sklepy spożywcze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://sliceofheaven.pl
  Slice of Heaven

  Wrocławska pizzeria Slice of Heaven zapewnia dowóz pizzy praktycznie na cały Wrocław (w godzinach nocnych). W menu dostępnych jest 20 pozycji pizz. Istnieje również możliwość zmiany wybranych składników.

  Kategoria: Lokale gastronomiczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://kamieniarstwo.centrumpogrzebowe24.pl
  Zakład kamieniarski Jan Ząbek

  Specjalnością Zakładu Kamieniarskiego Jan Ząbek jest kamieniarstwo nagrobkowe. Poza nagrobkami i grobowcami firma ma również w ofercie inne wyroby z kamienia takie jak: parapety, posadzki, schody wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, tablice pamiątkowe. Zakład pracuje na kamieniach naturalnych zarówno pochodzących z...

  Kategorie: Usługi pogrzebowe | Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://hairly.pl
  Hairly

  Sklep z perukami hairly.pl to firma istniejąca od ponad 6 lat na rynku polskim. Oferuje naturalne peruki z włosów słowiańskich, peruki syntetyczne wykonane z wysokiej jakości materiałów, toppery oraz tupety (doczepiane włosy) we wszystkich długościach i kolorach - blondy, popielate, rude, brąz.

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://haron-rembiejewscy.pl
  Haron Rembiejewscy

  Zakład pogrzebowy Haron posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji uroczystych pogrzebów, pozwalających w sposób godny pożegnać zmarłą osobę. Dzięki indywidualnym ustaleniom każda rodzina ma szansę na zorganizowanie ostatniego pożegnania z uwzględnieniem własnych potrzeb.

  Kategoria: Usługi pogrzebowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ktodowiezie.pl
  Ktodowiezie.pl

  Oferty sklepów, które dowożą zakupy do domu. Zakupy z dostawą to wygoda nie tylko podczas kwarantanny.

  Kategoria: Bazy firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.woodston.pl
  WoodSton

  Nowoczesne rozwiązania okien i drzwi z drewna, aluminium oraz stali do domów i budynków użyteczności publicznej. Oferowane produkty dostarczane są do wszystkich miast w Polsce, a także do wielu państw na terenie Europy, głównie Niemiec, Belgii, Holandii oraz Francji.

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd matygrzewcze.com.pl
  TWM-Termo

  Firma TWM-Termo zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisowaniem urządzeń grzewczych. Oferuje nowoczesne i niezawodne systemy ogrzewania podłogowego albo przeciwoblodzeniowego, maty grzejne, czujniki, termostaty, grzejniki, systemy rekuperacji i akcesoria. Firma działa od 1994 roku.

  Kategorie: Ogrzewanie | Artykuły budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd basen.com.pl
  Florexpol

  Firma Florexpol z Lublina zajmuje się budową basenów i SPA, zadaszeń oraz wentylacją i osuszaniem. Świadczy też usługi modernizacji stref SPA oraz przeglądy serwisowe. Oferta skierowania jest do osób indywidualnych, jak i firm.

  Kategoria: Baseny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://dzierzawaekspresow.pl
  G.L.M.

  Usługi serwisu ekspresów automatycznych oraz kolbowych marek Saeco, Saeco Professional oraz Gaggia Milano. Na życzenie klienta dostarczany jest ekspres zastępczy na okres naprawy. 3 miesięczna gwarancja na usługi. Bogaty pakiet usług dzierżawy ekspresów do biura, kawiarni, restauracji, hoteli. Nowością w ofercie jest unikalna...

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd mikumiki.pl
  Miku Miki

  Sklep internetowy Miku Miki zajmuje się sprzedażą tkanin i produktów handmade. W ofercie ma szeroki wybór wysokiej jakości polarów minky w różnych kolorach i wzorach, kocyki dla dzieci czy tkaniny pikowane. Wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne, czego potwierdzeniem jest Certyfikat Bezpieczny dla Dziecka wydany przez Instytut...

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://swiatrolnika.info
  Świat Rolnika

  Świat Rolnika to portal, na którym zamieszczone są najważniejsze wiadomości ze świata rolnictwa, ekologii oraz leśnictwa.

  Kategoria: Serwisy branżowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://mdbtruck.pl
  MDB Truck Service

  MDB Truck Service to głównie warsztat samochodów ciężarowych. Świadczy również usługi z zakresu naprawy naczep.

  Kategoria: Warsztaty samochodowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd detektyw-pajak.pl
  Detektyw Pająk

  Biuro detektywistyczne Dariusza Pająka działa na jednej z pierwszych licencji wydanych w Polsce. Agencja w ramach usług realizuje zlecenia takie jak: zbieranie dowodów, obserwacja osób i mienia, poszukiwanie osób, ochrona osobista czy poszukiwanie dłużników.

  Kategoria: Detektywi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd polandfishing.pl
  PolandFishing

  Poland Fishing to profesjonalny sklep wędkarski, którego siedziba mieści się w Rzeszowie. Zajmuje się sprzedażą produktów dla wędkarzy a działalność w branży prowadzi od wielu lat. W asortymencie znajdują się akcesoria, gadżety i sprzęt taki jak wędki, żyłki, spławiki, haczyki, kołowrotki, zanęty, pudełka, torby, wiadra,...

  Kategoria: Sklepy hobbystyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd strzelnica-cs24.pl
  Strzelnica CS 24

  Strzelnica sportowa w Tarnowskich Górach posiada 6 stanowisk strzeleckich i duży wybór broni. Oferuje fantastyczną zabawę pod okiem doświadczonych instruktorów.

  Kategoria: Organizacja aktywnego wypoczynku


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd tyzdrowieuroda.pl
  TyZdrowieUroda.pl

  Sklep z wysokiej jakości produktami niemieckiej firmy LR. Suplementy diety z aloesem, żele aloesowe do picia, colostrum, grzybek Reishi, PRO 12, Woman Phyto, Pro Balance, Vita Active Red Fruit. Zamienniki posiłku pomocne przy odchudzaniu Figu Active, zupy, shaki, musli. Mind Master na stres i koncentrację, Super Omega 3, błonnik Fiber Boost,...

  Kategoria: Kosmetyki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wynajemdrukarek.com
  Wynajemdrukarek.com

  Przedsiębiorstwo Trion od 10 lat świadczy usługi związane z wynajmem oraz leasingiem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Oferta zawiera bogaty wybór markowych urządzeń (drukarki laserowe, atramentowe, igłowe a także kopiarki), które można testować przez 2 tygodnie za darmo. Oferta skierowana jest do firm oraz placówek edukacyjnych.

  Kategorie: Urządzenia biurowe | Wypożyczalnie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor