Moje konto
Miniaturka Nowoczesne regały sklepowe na warzywa jakie kolory są modne

Nowoczesne regały sklepowe na warzywa jakie kolory są modne

Dodano: 30.10.2023

Nowoczesne regały sklepowe warzywne odzwierciedlają trendy w architekturze wnętrz. To właśnie one są coraz częściej wybierane podczas aranżacji sklepów spożywczych. Neutralne barwy mebli warzywnych stworzą harmonię z resztą wnętrza. Jakie kolory mebli wybrać przy wyposażaniu działu z warzywami?

Regały na warzywa – minimalizm i elegancja regałów metalowych

Gama dostępnych regałów na warzywa jest imponująca. To na przykład przyścienne regały, wyspy warzywne czy też dwustronne gondole. Jeszcze kilka lat temu standardem w wyposażeniu sklepów spożywczych były regały w kolorze zielonym. Obecnie odchodzi się od takiej kolorystyki. W zamian za to obserwujemy dwa przeciwne bieguny w trendach wyposażenia sklepów warzywnych i spożywczych. Ukłon w stronę drewnianych, naturalnych mebli lub wprost przeciwnie – metalowych, nowoczesnych.

Wyposażenie sklepu, w tym regały, powinny pasować do ogólnego konceptu. Warto, aby aranżacja stoiska warzywnego współgrała z pozostałymi działami w sklepie. Jeśli dodamy do tego atrakcyjną ofertę produktów, zwiększamy szansę na sukces.

Czy warto wymienić tradycyjne meble sklepowe na stoisku warzywnym na bardziej nowoczesne? Tak. To sprawi, że wnętrze nabierze nowego charakteru. Ponadto meble w stylu minimalistycznym, o prostej formie cechuje elegancja. Dlatego też meble w ciemnej kolorystyce znajdują się w sekcjach produktów premium.

Jak wygląda nowoczesny projekt stoiska warzywnego? Dziś w działach warzywnych popularne są regały metalowe w kolorze białym oraz antracytowym. Metalowe regały na warzywa mają nowoczesny design. Ponadto gładka powierzchnia mebli metalowych ułatwia ich czyszczenie.

Warto zaznaczyć, że regały w stonowanych kolorach są świetnym tłem dla kolorowych warzyw i owoców. W ten sposób podkreślimy naturalne kolory świeżych produktów.

Regały do sklepu warzywnego – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze

Wybór kolorystyki to pierwszy krok. O czym jeszcze warto pamiętać przy wyborze regałów warzywnych?

1. Kolor a widoczność zabrudzeń
Na jasnych regałach gromadzący się kurz jest mniej widoczny. Ułatwia to utrzymanie czystości. W efekcie meble prezentują się estetycznie przez cały czas.

2. Wykończenie mebli: matowe czy błyszczące
Na czarnych, błyszczących regałach bardziej widoczne będą odciski palców i wszelkie plamy. Jeśli więc decydujemy się na wyposażenie w ciemnej kolorystyce, lepiej wybrać wersje matowe.

3. Elementy dodatkowe wspierające sprzedaż
Oświetlenie: Podkreśla prezentację produktów na regałach, przyciąga uwagę Klientów i podnosi atrakcyjność produktów.
Panele reklamowe: Podświetlane panele z kolorową grafiką ułatwiają Klientom dotarcie do stoiska warzywnego. 
Lustra: Tworzą optyczne wrażenie większej przestrzeni. Dzięki lustrom uzyskamy tak zwany efekt obfitości towarowej. Przekłada się to na większą sprzedaż, ponieważ Klienci chętniej sięgają po produkty, które są atrakcyjnie wyeksponowane.

Warto zwrócić uwagę na wykończenie mebli oraz rozważyć dodatkowe elementy, które wspierają sprzedaż.

Skomentuj - Nowoczesne regały sklepowe na warzywa jakie kolory są modne

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst wjyflngsgk:

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu "Nowoczesne regały sklepowe na warzywa jakie kolory są modne". Bądź pierwszy!

Inne artykuły

Ostatnie komentarze