Moje konto
Miniaturka Kurs ceramiki Łódź

Kurs ceramiki Łódź

Dodano: 19.06.2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fundacji Twórczy Żar.

Najważniejszym profilem działalności Fundacji jest zapraszanie uczestników na Kurs ceramiki łódź . Można tu spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze, pracując nad wykonaniem rzeźby z ceramiki pod okiem doświadczonych i empatycznych instruktorek. Cały proces tworzenia składa się z kilku etapów: 

  • wyrabianie gliny
  • formowanie rzeźby z gliny
  • wypalanie gotowego kształtu
  • szkliwienie szkliwem wysoko- lub niskotopliwym
  • wypalanie poszkliwionej formy
  • zabranie pracy do domu i ozdobienie nią mieszkania

Proces twórczy na kursie ceramiki łódź jest całkowicie zindywidualizowany. Dostarcza wiele przyjemności i relaksu. W tle leci kojąca muzyka. W czasie przerwy można się napić kawy lub herbaty. Inspiracje do pracy twórczej czerpiemy od instruktorek a także z internetu. Każda zachwycająca rzeźba jest dla uczestnika okazją do pochwalenia się znajomym i zabrania jej do domu. 

Kolejną możliwością rozwoju w Fundacji Twórczy żar jest zapisanie się na warsztaty toczenia na kole garncarskim. Tu do dyspozycji mamy trzy profesjonalne koła garncarskie, na których toczenie jest czystą przyjemnością. Proces twórczy jest tu prosty, lecz różnorodny. Możemy bowiem utworzyć dzbanek, wazonik, kubek lub doniczkę. I tutaj tworzenie sprawia uczestnikom ogromną przyjemność. Na warsztatach uczymy się zarówno technik podstawowych, jak również bardziej zaawansowanych.

Fundacja prowadzi także różnorodne warsztaty dla szkół i przedszkoli. Zapraszamy do współpracy jednostki samorządu terytorialnego, domy kultury, szkoły i przedszkola. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy. Dzieci będą zachwycone! Są także w ofercie warsztaty tematyczne na Dzień Babci, Dzień Dziadka, Dzień Matki, Dzień Ojca. Zgłoszenia można przesyłać mailowo lub telefonicznie.

Skomentuj - Kurs ceramiki Łódź

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst mmdqmngqda:

  • Byłam tutaj! Wspaniała atmosfera i klimat. Można utworzyć ciekawą pracę i wspaniale się zrelaksować. Polecam1

Inne artykuły

Ostatnie komentarze