Moje konto
Miniaturka Skrzynki drewniane na każdą okazję

Skrzynki drewniane na każdą okazję

Dodano: 25.02.2023

Skrzynki z drewna są jednym z tych produktów, które mają niesłychanie wiele zastosowań. Począwszy od wykorzystania w domu, jako pojemniki, poprzez opakowania na prezenty, skończywszy na tworzeniu z nich regałów i innych użytecznych mebli. W tym artykule przedstawimy kilka rozwiązań, jak wykorzystać skrzynki drewniane w życiu codziennym. 

Oryginalne opakowanie drewniane

Ogromną popularnością cieszą się skrzynki drewniane szczebelkowe. To najczęściej używane pojemniki do eleganckiego zapakowania upominków dla pracowników, partnerów biznesowych, solenizantów. Wiele agencji marketingowych korzysta ze skrzyneczek wyścielonych dodatkowo wełną drzewną. W ten sposób baza pod smakołyki jest gotowa. Dodatkowo firmy zlecają grawerowanie logo lub życzeń na skrzyneczce, co nadaje profesjonalizmu całej aranżacji. Skrzyneczki szczebelkowe spełniają też swoją rolę podczas wręczania upominków dla rodziców lub świadków pary młodej. Naturalne, pachnące lasem opakowanie z drewna robi wrażenie. 

Skrzynki na kwiaty 

Coraz częściej spotkać można skrzynki, w których znajdują się doniczki z kwiatami. Skrzynkę można podwiesić za pomocą sznurka jutowego. Ekologiczny sposób na piękne doniczki. Paprocie i wiele innych roślin zielonych będą prezentować się unikatowo. Oprócz skrzynek powyżej 30 cm można wykorzystać małe skrzynki drewniane 10x10cm np. na rośliny, które nie wymagają wiele przestrzeni na ukorzenienie się. Do nich zaliczane są sukulenty (haworsja czy hoja kerri) i kaktusy. Warto też wspomnieć o fitonii i saginie. Fitonia to roślina zachwyca swoimi niepowtarzalnymi listkami. Fitonia występuje w wielu odmianach kolorystycznych i jest przy tym łatwa w uprawie. Sagina natomiast w doniczce wygląda niczym miniaturowa trawa, dzięki czemu idealnie prezentuje się w drewnianych doniczkach. Więc jeśli chcesz osiągnąć efekt bujnej czuprynki, polecamy zdecydowanie saginię.

Skrzynki na regały

Regały w domu na książki, zdjęcia, bieliznę, zabawki, klocki lego, gazety — To właśnie tu skrzynki sprawdzą się w punkt. Skrzynki malujesz, ozdabiasz według gustu. To jest ich ogromny plus. Idealnym produktem będzie nasza skrzynka 30x20cm. Wykorzystać do tego możesz też skrzynki zamykane, skrzynki szczebelkowe, skrzynki i kufry z wiekiem. Wystarczy farba, taśma malarska do wyznaczenia obszaru malowania i gotowe. Równie efektywnie będzie wyglądać skrzynka bez dodatków, zwłaszcza dla osób miłujących EKO styl.

 

Skomentuj - Skrzynki drewniane na każdą okazję

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst tqhasyckii:

  • Skrzynki kupuje od tej firmy regularnie. Jakość super.

Inne artykuły

Ostatnie komentarze