Moje konto
Miniaturka Tworzenie sklepów internetowych - najważniejsze zalety

Tworzenie sklepów internetowych - najważniejsze zalety

Dodano: 22.05.2023

Tworzenie sklepów internetowych w Woocommerce to bardzo wiele korzyści. Brak konkurencji w Twoim sklepie. W porównaniu z Marketplace nie musisz konkurować z innymi sprzedawcami o równoważnym asortymencie produktów. Gdy zdecydujesz się zaprezentować na ogromnym rynku, wyświetlą się setki podobnych marek do Twojej, mimo że Twój produkt może być ekskluzywny i lepszej jakości. Twoje produkty mogą zaginąć wśród ogromnej liczby konkurentów i trudno będzie ci stać się bardziej widocznym dla kupującego.

Kontrola nad wizerunkiem Twojej marki. Pracując z własnym sklepem internetowym skupisz się w 100% na swojej marce, swojej niszy i swoim kliencie. Będziesz mógł dostosować swój sklep do własnych potrzeb. Masz pełną kontrolę i swobodę wyboru układu, obrazów, przycisków, tekstu i innych treści, tak jak chcesz zwrócić uwagę potencjalnego klienta. Twój własny sklep internetowy jest największym źródłem autopromocji i brandingu.

Sklepy internetowe dają możliwość bezpośredniej interakcji z kupującymi. Będziesz mógł bezpośrednio wchodzić w interakcje z potencjalnymi kupującymi i obecnymi klientami za pośrednictwem własnego sklepu internetowego. Możesz to zrobić za pomocą czatu na żywo, chat botów lub innych kanałów wsparcia.
Możliwość SEO (Search Engine Optimization). Rynki takie jak Amazon mają duży ruch, ale podobnie jest z wyszukiwarką. Co więcej, ruch na rynku internetowym nie oznacza, że Twoja marka uzyska jakikolwiek z tego ruchu. We własnym sklepie internetowym będziesz mógł dowolnie sterować wewnętrznym i zewnętrznym SEO (Search Engine Optimization).

Retargeting, up-selling i cross-selling. Istnieje kilka zaawansowanych metod sprzedaży, takich jak retargeting, który oznacza przypominanie odwiedzającym o Twoich produktach po tym, jak opuszczą witrynę bez zakupu. Ta metoda pokazuje odwiedzającym trafne reklamy, gdy odwiedzają inne strony internetowe i dlatego są skłonni do zakupu od Twojej firmy. Sprzedaż dodatkowa i sprzedaż krzyżowa to dwie kolejne metody sprzedaży większej liczby produktów kupującemu. Sprzedaż krzyżowa oznacza oferowanie klientowi powiązanego produktu, podczas gdy sprzedaż dodatkowa zazwyczaj oznacza wymianę na lepszą wersję tego, co jest kupowane. Techniki te są często stosowane we własnym sklepie internetowym, aby skłonić odwiedzającego do zakupu większej ilości.

Natychmiastowa płatność na Twoje konto bankowe. Nie musisz czekać na swoje płatności jak w przypadku serwisów typu marketplace. Dostawcy bramek płatniczych przekazują kwoty bezpośrednio na Twoje konto bankowe w ciągu 24 do 72 godzin.
Prawie pełna marża zysku. Zachowasz 100% marżę zysku z ceny produktu. Jedyną rzeczą, którą musisz się podzielić, są opłaty za bramę. Musisz zapłacić firmom Payment Gateway, takim jak PayPal.

 

 

Skomentuj - Tworzenie sklepów internetowych - najważniejsze zalety

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst ztqkptbusx:

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu "Tworzenie sklepów internetowych - najważniejsze zalety". Bądź pierwszy!

Inne artykuły

Ostatnie komentarze