Upadłość Konsumencka

Miniaturka upadlosc-konsumencka.net.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 48)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.upadlosc-konsumencka.net.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Blog prawniczy na temat tzw. Upadłości Konsumenckiej. Na blogu znajdują się informacje na temat ogłoszenia upadłości konsumenckiej, postępowania upadłościowego czy też jak prawidłowo sporządzić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Blog prowadzony przez prawnika Mateusz Worek.

Tagi: upadłość konsumencka, oddłużanie, bankructwo, ogłoszenie upadłości

Kategorie: 

Statystyki: Strona upadlosc-konsumencka.net.pl ma 3229895 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 25529 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje mało, bo tylko 4 odnośniki.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Sebastian z Chorzowa (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 27.03.2016 09:50 0 + -

    Sprawę miałem skomplikowaną i nie myślałem, że mogę starać się o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Dopiero po rozmowie z mecenasem uświadomiłem sobie, że warto spróbować. W końcu ogłosiłem upadłość konsumencką oczywiście dzięki pomocy Kancelarii.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst kblstbnuut:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor