Biuro Usług Turystycznych BUT

Miniaturka but.waw.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.but.waw.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: BUT - 14 lat pracy przy organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W ofercie zielone szkoły, wycieczki szkolne, ferie, kolonie i obozy: aktywne, turystyczne, sportowe, przetrwania, tenisowe, językowe, rowerowe, konne, żeglarskie.

Tagi: obozy, kolonie, ferie, zimowiska, zielone szkoły

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona but.waw.pl ma 629217 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 9203 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (51.2%). Do strony kierują 53 odnośniki.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy alicja (*.zchpolice.com) - 17.08.2009 07:55 0 + -

    biuro którego nie polecam nikomu nawet wrogowi. Wyjazdy do Włoch kompletna pomyłka. Jedzenie, "Hotel" - coś co ma przypominać hotel, autokar, koierownictwo koloni wszystko oceniam na zero. tak więc jak chcesz wydać kasę to się dobrze zastanów.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ztwlqrywrg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor