Kontomierz.pl Kontomierz.pl

Miniaturka kontomierz.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://kontomierz.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Budżet domowy pod kontrolą. Program Kontomierz umożliwia integrację rachunków bankowych oraz podsumowanie wydatków i przychodów. Wśród jego rozlicznych funkcji wymienić można alerty informujące o przekroczeniu limitów czy dopasowanie zakupów w danym sklepie do odpowiedniej kategorii. Kontomierz nie zachowuje haseł logowania ani innych wrażliwych danych.

Tagi: budżet domowy, oszczędzanie, wydatki

Kategorie: 

Statystyki: Strona kontomierz.pl ma 155154 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 3988 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (79.5% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Indie (16.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Kraków (27.2%), Delhi (14.7%). Do strony kieruje dużo, bo aż 128 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.8s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Kontomierz.pl Kontomierz.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zyeyswlthn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor