Wspieram Rozwój

Miniaturka wspieramrozwoj.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://wspieramrozwoj.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis Wspieram Rozwój powstał w odpowiedzi na wzrost zainteresowania zagadnieniem patriotyzmu ekonomicznego w Polsce oraz potrzebą stworzenia bazy wiedzy i rzetelnego źródła danych związanych z tym zagadnieniem. Jednym z kluczowych elementów serwisu jest baza danych, zawierająca firmy oraz ich marki z uwzględnieniem ich przynależności kapitałowej do poszczególnych krajów oraz stopnia w jakim dana firma/marka tworzy miejsca pracy w Polsce. Dane te pozwalają w prosty sposób sklasyfikować zarówno dostępne na polskim rynku produkty jak i działające sklepy i przedsiębiorstwa.

Tagi: polskie firmy, baza firm

Kategorie: 

Statystyki: Strona wspieramrozwoj.pl ma 6320269 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 5 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wspieram Rozwój". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst iciwlgmyvv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor