WroclawCityTour.pl

Miniaturka tramwaj-zabytkowy-po-wroclawiu.pl.tl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://tramwaj-zabytkowy-po-wroclawiu.pl.tl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Zabytkowa Linia Tramwajowa we Wrocławiu zaprasza na przejażdżki tramwajami historycznymi po mieście. W ofercie 4 tramwaje zabytkowe: "Juliusz", "Baba Jaga", "Jaś i Małgosia" i "Mikołaj". Wszystkie tramwaje zabytkowe to oryginalne wozy tramwajowe z lat 1905-1930.

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Statystyki: Strona tramwaj-zabytkowy-po-wroclawiu.pl.tl ma 80622 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1325 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (94.1% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (1.7%), USA (0.9%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (12.9%), Kanie (6.5%), Bydgoszcz (5.7%), Gdańsk (5.4%), Poznań (5.3%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 6141 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "WroclawCityTour.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jtpytosdkc:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor