Anime.com.pl

Miniaturka anime.com.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 2.3 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://anime.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Tematyka serwisu to anime, manga i Japonia. Zawiera wiadomości, artykuły, recenzje, fanarty, zdjęcia z konwentów i inne galerie oraz pliki do pobrania. Codzienne aktualizacje.

Tagi: anime, manga, japonia, film, komiks, informacje, niusy, teksty, recenzje, artykuły, zdjęcia, teledyski, konwent, konwenty, kawaii, hentai

Kategorie: 

Statystyki: Strona anime.com.pl ma 109376 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1532 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (84.9% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (14.2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (24.7%), Poznań (6.4%), Łódź (6.2%), Gdynia (3.8%), Szczecin (3.3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 294 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.7s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Anime.com.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ysfaobqhke:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor