Kantor.aliorbank.pl

Miniaturka kantor.aliorbank.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://kantor.aliorbank.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma zapewnia możliwość korzystania z funkcjonalnego kantoru wymiany walut, który pozwala na realizowania transakcji wymiany walut przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Kantor jest dostępny również w wersji mobilnej. Kantor posiada zabezpieczenie środków przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Tagi: waluty online, kantor online, wymiana walut, kantor internetowy

Kategorie: 

Statystyki: Strona kantor.aliorbank.pl ma 6609 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 79 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (94.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (1.4%), USA (1.4%), Irlandia (0.7%), es (0.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (20.4%), Wrocław (11.2%), Kraków (10.3%), Rzeszów (3.4%), Gdynia (2.9%). Do strony kieruje dużo, bo aż 685 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Kantor.aliorbank.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jhcjazmokw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor