Magia Żywienia

Miniaturka magiazywienia.c0.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.magiazywienia.c0.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Myślą przewodnią strony Magia Żywienia, to zdrowe odżywianie dorosłych i dzieci. Skuteczne odchudzanie to nie tylko restrykcyjna dieta, ale i przyjemność. Nawyki dziecka kształtowane są od najmłodszych lat, więc artykuły na temat odżywiania dzieci oraz karmienia niemowląt pomogą zrozumieć dlaczego jest to tak ważny aspekt w rozwoju dziecka. Obszerny artykuł na temat miażdżycy pomoże zrozumieć jak zapobiec chorobie i czego należy się wystrzegać, aby wrócić do zdrowia.

Tagi: zdrowe odżywianie, skuteczne odchudzanie, karmienie niemowląt, odżywianie dzieci, miażdżyca

Kategorie: 

Statystyki: Strona magiazywienia.c0.pl ma 125450 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2696 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (84% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.6%), Białystok (7.7%), Bydgoszcz (7.5%), Sosnowiec (5.1%), Wrocław (4.4%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 8934 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.6s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Magia Żywienia". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vgclovdrgv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor