Blue Planet

Miniaturka ozon.media.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ozon.media.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Blue Planet - producent generatorów ozonu, systemów ozonowania oraz mierników ozonu. W ofercie szeroka gama generatorów ozonu dla różnych zastosowań, urządzeń i akcesoriów pomocniczych od węży do wentylatorów wspomagających proces ozonowania, akcesoria BHP, urządzenia pomiarowe oraz urządzenia sterujące dla generatorów ozonu. Firma realizuje zamówienia specjalne, służy pomocą przy wyborze sprzętu oraz sposobu ozonowania. Oferowane towary można zakupić w naszym sklepie internetowym lub przez złożenie zamówienia e-mailowo, telefonicznie albo osobiście w siedzibie firmy Blue Planet.

Tagi: systemy ozonowania, ozonowanie owoców, ozonowanie warzyw, ozonator, ozon, odgrzybianie, osuszanie, mięso

Kategorie: 

Statystyki: Strona ozon.media.pl ma 85525 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1440 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (89.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Francja (4.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (20.4%), Poznań (11.3%), Łódź (7.1%), Wrocław (4.7%), Kraków (4.6%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 5465 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.3s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Blue Planet". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst huvkxywtks:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor