Envelo.pl - listy przez internet

Miniaturka envelo.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.envelo.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Envelo to platforma komunikacyjna oferowana przez Pocztę Polską, która łączy tradycyjną komunikację z internetową i elektroniczną. Envelo umożliwia sporządzanie listów oraz kartek pocztowych online i ich tradycyjną przesyłkę do skrzynki odbiorcy za pomocą prostej aplikacji.

Tagi: poczta polska

Kategorie: 

Statystyki: Strona envelo.pl ma 208648 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1895 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (89.9% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Chiny (4.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.1%), Poznań (12.4%), Lublin (11.1%), Kraków (7.5%). Do strony kieruje 31 odnośników.

Czas ładowania strony: 2.1s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Envelo.pl - listy przez internet". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst odyiolpzaa:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor