Fotografia cyfrowa i tradycyjna

Miniaturka obiektywni.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.obiektywni.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Galeria fotograficzna Obiektywni.pl. Internauci prezentują zdjęcia, komentują je i wymieniają doświadczenia. Zdjęcia poważne i śmieszne, o różnorodnej tematyce: podróże, zwierzęta, fotografia przyrodnicza, fotografia krajoznawcza, ludzie w fotografii, architektura i wiele innych.

Tagi: fotografia, akty, aktu, dzieci, przyrodnicza, zwierzęta, krajoznawcza, architektura, podróże, sportowcy, śmieszne zdjęcia

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona obiektywni.pl ma 127887 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4088 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (66.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak USA (14.9%), au (2.9%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.5%), Wrocław (12.2%), Kraków (6.7%), Londyn (4.5%), Olsztyn (4.1%). Do strony kieruje dużo, bo aż 235 odnośników.

Czas ładowania strony: 2.7s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Fotografia cyfrowa i tradycyjna". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cixygcikzp:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor