Zabytki Krzeszowa i okolic

Miniaturka zabytki.portalion.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.zabytki.portalion.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona poświęcona zabytkom Krzeszowa i okolicznych miejscowości. Zawiera liczne zdjęcia zabytków oraz opisy historyczne.

Tagi: zabytki sakralne

Gdzie: Opole

Kategorie: 

Statystyki: Strona zabytki.portalion.pl ma 1602713 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 28311 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (75.1% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Tychy (15%). Do strony kieruje 26 odnośników.

Komentarze (1)

  • sojkris 1 sojkris - 28.08.2009 23:05 0 + -

    trzeba bardzo kochać ojczyznę aby ją tak gorliwie i pięknie przedstawiać . Dziękuję. Byłem tam w lipcu 2009 Najpiękniejszy moment jaki zapamiętałem to 7 lecie małego Jasia w komży ministranta z błękitną szarfą obchodzone na niedzielnej mszy .Piękna okolica i piękni tam ludzie

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bvdzgpjsdg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor