Po angielsku - język angielski dla każdego

Miniaturka poangielsku.com

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://poangielsku.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona zawiera materiały do nauki angielskiego oraz wskazówki jak pisać wypracowania wraz z ich przykładami. Dzieli się na pięć działów: krótkie formy wypowiedzi, długie formy wypowiedzi, słówka i zwroty, gramatyka angielska oraz praca za granicą. Krótkie formy wypowiedzi to: ogłoszenie, zaproszenie, notatka i pocztówka, długie: list formalny, nieformalny, e mail, rozprawka, w kolejnym dziale są słówka i zwroty po angielsku, w gramatyce zasady gramatyki angielskiej, a w pracy za granicą: cv, list motywacyjny oraz rozmowa kwalifikacyjna po angielsku.

Tagi: język angielski, po angielsku, e mail, listy motywacyjne, opis, rozmowa kwalifikacyjna

Kategorie: 

Statystyki: Strona poangielsku.com ma 1291029 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 65013 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (94.8% odwiedzin). Do strony kieruje mało, bo tylko 9 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Po angielsku - język angielski dla każdego". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst nkfamiatgz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor