CenCert - podpis kwalifikowany

Miniaturka cencert.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://cencert.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Centrum Certyfikacji Kluczy CenCert jest firmą zajmującą się weryfikacją oraz certyfikowaniem tożsamości oraz osobistego podpisu użytkowników umożliwiającą prawne oraz bezpieczne składanie podpisów elektronicznych. Skorzystanie z usług przedsiębiorstwa CenCert znacząco ułatwia oraz przyspiesza m.in. wystawianie e-faktur czy elektroniczne przesyłanie deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych a również korespondencję z innymi urzędami administracji publicznej czy zawieranie umów cywilno-prawnych. Informacje o zakresie usług oferowanych przez firmę CenCert znajdują się na stronie internetowej.

Tagi: bezpieczny podpis elektroniczny

Gdzie: Raszyn

Kategorie: 

Statystyki: Strona cencert.pl ma 2575564 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 45136 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje dużo, bo aż 142 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "CenCert - podpis kwalifikowany". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst sdcgynhvhd:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor