Kapitałka

Miniaturka kapitalka.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.kapitalka.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Oferta poznańskiej księgarni naukowej. Publikacje z zakresu nauk humanistycznych - najnowsze prace z filozofii, literaturoznawstwa, socjologii, historii religii, teologii, historii, historii sztuki. Książki naukowe i popularnonaukowe, a także literatura piękna polska i obcojęzyczna, książki o sztuce, albumy oraz dział polskich czasopism.

Tagi: książki, księgarnia, albumy, księgarnia internetowa, czasopisma, księgarnia naukowa

Gdzie: Poznań

Kategorie: 

Statystyki: Strona kapitalka.pl ma 954964 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 10300 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (97.5% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (18.3%), Poznań (10.6%), Szczecin (4.7%), Kraków (4.4%), Wrocław (4.4%). Do strony kieruje dużo, bo aż 111 odnośników.

Czas ładowania strony: 3.0s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Kapitałka". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bnrhovuumg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor