Wyższe Szkoły Bankowe

Miniaturka wsb.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wsb.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Największa grupa uczelni biznesowych w Polsce. Szeroki wybór kierunków studiów w 13 miastach (m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Toruniu). Studia podyplomowe, licencjackie i magisterskie w różnych formach kształcenia (studia dzienne, weekendowe).

Tagi: studia podyplomowe, studia licencjackie, uczelnia wyższa, szkoła wyższa, studia wyższe, studia poznań, studia wrocław

Kategorie: 

Statystyki: Strona wsb.pl ma 74024 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 996 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (98.9% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (0.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Poznań (18.3%), Wrocław (17.5%), Szczecin (12.9%), Bydgoszcz (9.9%), Trzcianka (6.4%). Do strony kieruje dużo, bo aż 356 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.9s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wyższe Szkoły Bankowe". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst wdkphyxwsx:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor