CDP.pl

Miniaturka https://cdp.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 3.5 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: https://cdp.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Nowoczesna platforma cyfrowej dystrybucji mediów oferuje szeroki wybór gier komputerowych – starych i nowych w przystępnych cenach. Na portalu każdy klient dokonuje płatności za wybraną grę w systemie online, a następnie może ją ściągnąć i uruchomić. To proste i przystępne rozwiązanie, z którego z całą pewnością warto skorzystać.

Tagi: gry przygodowe

Kategorie: 

Statystyki: Strona https://cdp.pl ma 150783 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2549 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (92.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (3%), Włochy (1.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.7%), Gdańsk (11.5%), Poznań (9.9%), Milakowo (7.6%), Kraków (6.9%). Do strony kieruje dużo, bo aż 124 odnośniki.

Czas ładowania strony: 2.5s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "CDP.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cvzomqjjin:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor