Agencja Mienia Wojskowego

Miniaturka amw.com.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 4.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.amw.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Agencja Mienia Wojskowego to agenda Skarbu Państwa, której zadaniem jest gospodarowanie mieniem przejmowanym od resortu Obrony Narodowej. Wyprzedaż mienia funkcjonuje w postaci przetargów nieruchomości wojskowych (między innymi grunty i budynki o dużych wartościach inwestycyjnych), a także własności wojskowej (używane samochody ciężarowe oraz osobowe, osprzęt hydrauliczny, elektryczny i medyczny).

Tagi: przetargi nieruchomości

Kategorie: 

Statystyki: Strona amw.com.pl ma 279692 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4314 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (97.2% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (37.6%). Do strony kieruje dużo, bo aż 302 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.0s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Agencja Mienia Wojskowego". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst iyvykgxwre:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor