Strefa chroniona

Miniaturka spam.jogger.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://spam.jogger.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Blog prowadzony przez znanego dziennikarza z branży komputerowej, od wielu lat zajmującego się tematyką spamu. Komentarze na temat wydarzeń związanych z walką ze spamem. Opisy technik walki z niechcianą pocztą. Testy serwerów pocztowych. Statystyki spamu.

Tagi: spam, e mail, bezpieczeństwo, antyspam, poczta

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona spam.jogger.pl ma 58631 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 700 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (91.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (4.5%), USA (1.1%), Dania (0.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (18.1%), Wrocław (5.9%), Łódź (3.7%), Poznań (3.3%), Szczecin (2.5%). Do strony kieruje 99 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.8s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Strefa chroniona". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst unzyjjqfnw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor