Praska Giełda Spożywcza - artykuły sypkie

Miniaturka praskagieldaspozywcza.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.praskagieldaspozywcza.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Do rozpoczęcia współpracy Praska Giełda Spożywcza zaprasza producentów oraz wszystkie firmy reprezentujące szeroko pojmowany handel detaliczny oraz gastronomię, poszukujące źródeł kompleksowego zaopatrzenia w artykuły spożywcze, pochodzące od najlepszych, skrupulatnie wyselekcjonowanych producentów. Ponad 11 ha powierzchni handlowo magazynowych, jest stale użytkowanych przez największe hurtownie i producentów wysokiej jakości produktów spożywczych. Oferta Praskiej Giełdy Spożywczej to optymalne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość produktów w atrakcyjnych cenach.

Tagi: chemia gospodarcza

Kategorie: 

Statystyki: Strona praskagieldaspozywcza.pl ma 1225461 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 33011 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (69.8%). Do strony kierują 54 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Praska Giełda Spożywcza - artykuły sypkie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst iksofogmng:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor