PMO - Park Miasto Osiedle - mała architektura

Miniaturka pmo.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.pmo.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: PMO zajmuje się projektowaniem i produkcją małej architektury. W ofercie różnego rodzaju ławki miejskie i parkowe, kosze uliczne, stojaki rowerowe, słupki żeliwne, blokady parkingowe, osłony drzew i inne meble zewnętrzne, które można spotkać w przestrzeni miejskiej. Proponuje kolekcje: Marina, Fillet, Lupo i Markus. Serie produktów, jednorodnych stylem, można dowolnie konfigurować.

Tagi: mała architektura, kosze na śmieci, ławki, słupki, donice, stoły, osłony drzew, bariery parkingowe, stojaki rowerowe, ławki parkowe, ławki żeliwne

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona pmo.pl ma 337463 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 6212 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (97.6% odwiedzin). Do strony kieruje mało, bo tylko 4 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.8s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "PMO - Park Miasto Osiedle - mała architektura". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ubghvwxweh:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor