Tomasz Wojciechowski - komornik sądowy

Miniaturka jedrzejow.komornik.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.jedrzejow.komornik.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jędrzejowie, Tomasz Wojciechowski, prowadzi Kancelarię Komorniczą w Jędrzejowie. Egzekucje komornicze z nieruchomości, prowadzone są według wyznaczonej właściwości, do której należą gminy: Jędrzejów, Wodzisław, Sędziszów, Słupia - Jędrzejowska, Imielno, Nagłowice, Oksa, Małogoszcz i Sobków, położone w powiecie jędrzejowskim. Pozostałe egzekucje mogą być przeprowadzane przez Komornika na terenie całej Rzeczpospolitej Polskiej, na wniosek wierzyciela. Każda egzekucja komornicza musi być poprzedzona złożeniem wniosku.

Tagi: komornik, windykacja

Kategorie: 

Statystyki: Strona jedrzejow.komornik.pl ma 151421 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2647 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (91.5% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (15.6%). Do strony kieruje mało, bo tylko 4 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.1s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Tomasz Wojciechowski - komornik sądowy". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zdfnocuwwf:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor