NutriLife - dietetyka i technologia żywności

Miniaturka nutrilife.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.nutrilife.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis poświęcony dietetyce i technologii żywności. Publikowane są tu m.in. recenzowane publikacje adresowane do studentów, ludzi nauki oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem i trybem życia. Na stronach portalu informacje na temat rodzajów diet i dietoterapii w określonych stanach chorobowych m.in. w otyłości, nadwadze, nadciśnieniu, zespole metabolicznym, chorobach układu krwionośnego i wielu innych, nowości ze świata nauki o żywności i żywieniu. Dział kalendarium to źródło informacji o nadchodzących i mienionych konferencjach, targach, wystawach, tematycznie związanych odżywianiem i zdrowym trybem życia.

Tagi: dietetyka, żywienie, dieta, odżywianie, dietoterapia, odchudzanie, konferencje, targi, wystawy

Kategorie: 

Statystyki: Strona nutrilife.pl ma 5581570 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 4 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "NutriLife - dietetyka i technologia żywności". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst iswwxwwwop:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor