Rezerwuje.pl

Miniaturka rezerwuje.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.rezerwuje.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Rezerwuje.pl to portal internetowy, który umożliwia znalezienie odpowiedniej oferty hotelowej w Polsce oraz za granicą. Portal posiada ogromną bazę ponad 6000 hoteli w Polsce oraz 300 000 hoteli za granicą. Pomaga w znalezieniu najlepszej oferty po kątem cenowym oraz warunków. Hotele we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Gdańsku. Selekcja tylko najlepszych ofert i możliwość stworzenia zestawienia i porównania ofert.

Tagi: hotele kraków, hotele warszawa, hotele wrocław, hotel kraków, hotel warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona rezerwuje.pl ma 192920 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4160 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (77.8% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 995 odnośników.

Czas ładowania strony: 4.9s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Rezerwuje.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dqbizlhros:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor